تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۵
کد مطلب : ۴۱۸۹۸۷
کبنا خبر می دهد؛

استقبال خوب هنرمندان از جشنواره کرونایی فرهنگ و ارشاد

۰
کبنا ؛به گزارش کبنا؛ محمد علی پیرسبزی در گفتگو با خبرنگاران افزود: در شرایطی که سلامت روانی جامعه متاثر از شیوع ویروس کرونا می باشد، هنرمندان می تواند مروج امید و نشاط اجتماعی در جامعه باشند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: از آغازین روزهای شیوع ویروس کرونا، اداره کل فرهنگ و ارشاد استان فعالیت ها و برنامه ها ی متعددی در راستای پیشگیری و مقابله فرهنگی و هنری در دستور کار خود قرار داد.
وی تشکیل جلسات شورای اطلاع رسانی پیشگیری و مقابله با کرونا برای نظارت و سامان دهی فعالیت های  رسانه ای و آموزشی در استان را مهم ارزیابی کرد و گفت: عملکرد بخش های مختلف رسانه ها ای استان در این ایام مثبت و همواره اصحاب رسانه درکنار مردم و مسئولین بودند.
پیرسبزی در ادامه با اشاره به برنامه ریزی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برای پیوست فرهنگی و هنری در جهت مقابله با کرونا خاطرنشان کرد: 3 جشنواره تأثیرگذار در گستره ملی و استانی پیش بینی و  فراخوان زده شد که مورداستقبال هنرمندان در سراسر کشور قرار گرفت.
وی با اشاره به عنوان این جشنواره ها تصریح کرد: جشنواره ملی هنرهای تجسمی با شعار "آموزش،آگاهی،آرامش" بصورت غیرحضوری در دو رشته گرافیک و موشن گرافیک، جشنواره فیلم کوتاه(60 ثانیه تا 3 دقیقه ای) در خانه می مانیم و جشنواره استندآپ کمدی برگزار که بصورت مجازی در حال دریافت آثار هنرمندان می باشیم.  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اکهگیلویه وبویراحمد افزود:  با مشارکت خوب هنرمندان استان و سراسر کشور تا کنون آثار با کیفیتی از حیث محتوایی به استان ارسال شد که در آینده از هنرمندان برتر همه رشته ها تجلیل خواهد شد.
 پیرسبزی در پایان بیان کرد: هنرمندان می توانند تا 10 فروردین ماه 1399 آثار هنری خود را طبق شرایط  اعلام شده فراخوان هر جشنواره بصورت مجازی ارسال کنند.
نام شما

آدرس ايميل شما

چرا کرونا سیاسی شد؟

چرا کرونا سیاسی شد؟

نگاهی به تحریم های آمریکا علیه جهان در روزگار کرونایی نشان می دهد علی رغم تلاش کشورها ...
ثروتمندترین خانواده جهان با پولشان چه کردند؟

ثروتمندترین خانواده جهان با پولشان چه کردند؟

پشت سر ثروتمندترین خانواده دنیا شایعه زیاد بوده و هست؛ البته خیلی‌هایشان هم درست از آب ...
کرونا و سواد سلامت ما

کرونا و سواد سلامت ما

بر اساس مطالعه‌ای در پنج استان کشور، تنها ۲۸.۱ درصد شرکت‌کنندگان سواد سلامت کافی، ۱۵....