تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۵
کد مطلب : ۴۱۸۰۸۷
کبنا خبر می دهد:

تیم هندبال نونهالان باشگاه فراز بام خائیز دهدشت به مقام قهرمانی رسید

۱
کبنا ؛
در رقابت های قهرمانی نونهالان باشگاه های هندبال کشور تیم هندبال نونهالان باشگاه فراز بام خائیز دهدشت در مسابقات نهایی باشگاه های کشور با غلبه بر حریفان خود به مقام قهرمانی رسید.
به گزارش کبنا نیوز از دهدشت، مسابقات نهایی باشگاه های کشور با حضور 8 تیم در دو گروه 4 تیمی به رقابت پرداختندکه در گروه A  تیم فلاورجان قهرمان باشگاه های اصفهان با غلبه بر تیم های سبزوار و بهبهان به نیمه نهایی رسید و در نیمه نهایی با غلبه بر تربت جام به فینال مسابقات راه یافت.
در گروه B تیم یک دست فراز بام خائیز دهدشت با مربیگری سرگئی نیکولنکو روسی و سرپرستی علی همت سلطانی با غلبه بر تیم های فردوس و تربت جام و مساوی با تیم نقده به نیمه نهایی رسید و در نیمه نهایی با غلبه بر قصر دشت نشاط بهبهان به فینال مسابقات رسید.
بر اساس این گزارش ،در فینال این مسابقات و در یک بازی نزدیک و نفس گیر ،این تیم خوب فراز بام خائیز دهدشت بود که توانست با نتیجه 18 بر 16 تیم خوب و یک دست فلاورجان قهرمان باشگاه های اصفهان را شکست دهد و به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات برسد.
در پایان این مسابقات به تیم های اول تا سوم مسابقات کاپ قهرمانی و مدال و حکم اهداء گردید.
گفتنی است با توجه به حساسیت و سنگینی مسابقات از سوی فدراسیون آقایان عبدصاحب نیکویی از استان فارس و منصور برقی از استان اصفهان نظارت این مسابقات را برعهده داشتند.همچنین در این مسابقات از داوران جوان از استانهای خوزستان ،کهگیلویه و بویراحمد،لرستان و بوشهر استفاده شد.
نام شما

آدرس ايميل شما

چرا کرونا سیاسی شد؟

چرا کرونا سیاسی شد؟

نگاهی به تحریم های آمریکا علیه جهان در روزگار کرونایی نشان می دهد علی رغم تلاش کشورها ...
ثروتمندترین خانواده جهان با پولشان چه کردند؟

ثروتمندترین خانواده جهان با پولشان چه کردند؟

پشت سر ثروتمندترین خانواده دنیا شایعه زیاد بوده و هست؛ البته خیلی‌هایشان هم درست از آب ...
کرونا و سواد سلامت ما

کرونا و سواد سلامت ما

بر اساس مطالعه‌ای در پنج استان کشور، تنها ۲۸.۱ درصد شرکت‌کنندگان سواد سلامت کافی، ۱۵....