تاریخ انتشار
جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۰
کد مطلب : ۴۱۷۴۵۱
موحد در چرام:

پول ندارم / محبت مردم نتیجه عملکردم هست / وعده کیلویی نمی‌دهم

۰
کبنا ؛سید محمد موحد پنجشنبه (۱۷ بهمن ماه ۹۸) به چرام و روستاهای اطراف آن به دعوت جمعی از مردم سفر و با آنها دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش کبنا از دهدشت، این دعوت‌ها به درخواست جمعی از مردم با گرایش‌های سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا  انجام گرفت.
در دیدار با مردم روستای چشمه زعفرانی، مردم مشکلات معیشتی و بیکاری جوانان را مشکل عمده منطقه دانستند و از موحد خواستار چاره اندیشی شدند.
یکی از حضار نیز با بیان ایکنه برای اولین بار است که حجت الاسلام «سید محمد موحد» را ملاقات می‌کنم، تصریح کرد: طی سالیان اخیر متاسفانه می‌بینم برخی نمایندگان جایگاه مجلس را پایین آوردند، مجلس باید جای قانون گذاری باشد، از شما می‌خواهیم با تبعیض و بی عدالتی مبارزه کنید.
شخص دیگری نیز گفت شایعه شده است که موحد در طایفه ما دیلگونی ها آرای کمی دارد، در حالی که می دانیم قبلاً اینجا پایگاه کاندیداهای دیگر بود ولی الان اینگونه نیست.
موحد نیز در جمعی از مردم دیلگون گفت: غبطه می‌خورم به جاهایی که اسلام اجرا می‌شود، اخلاق در انتخابات مال اسلام است یا غرب؟ اسلام بانی اخلاق است ولی دیگران اجرایش می‌کنند.
کسانی به آب و آتش می‌زنند برای نماینده مجلس شدن، همین باعث شک مردم می‌شود. مردم ما شعور، بصیرت و آگاهی دارند، و نمی‌توان با کارهای غیر متعارف رأی جمع کرد؟ جمع کردن رأی خدای نکرده با پول و جهیزیه با فرهنگ دینی ما سازگار نیست.
به خدا قسم این مردم با همه مشکلاتی که دارند شأن و شرفشان را با این چیزها عوض نمی‌کنند، مردم واقعیت‌ها، صداقت، یک رنگی را می‌خواهند.
محاسبه کنید ببینید کدام دیلگونی حاضر است آبروی خود را  با این چیزا عوض کند هیچ کسی اینکار را نمی‌کند.
برخی می گویند موحد نوبت به جوان‌ها بدهد، به خدا قسم یکی از دلایلی که با همه مشکلات این دوره آمدم برای باز کردن راه برای جوانان است.
نباید شخصیت مردم خدشه دار شود، از دستگاه‌های انتظار می‌رود که رسیدگی کنند.
در طول ۱۶ سال معلوم است چه کار کردیم، این مردم را چه کسی آورد، من پول ندارم، دلیل آمدن مردم چیست، دلیل محبت مردم چیست، دلیلش این است که عملکرد دیدند.
جاده‌ای اگر است، آب، برقی اگر هست مربوط به نظام اسلامی است و دورانی که بنده به عنوان خادم شما پیگیری می‌کردم. مردم شاهدند، می‌بینند موحد در دوران کاری‌اش در دستگاه قضا، در مجلس و چه در دورانی که در خانه‌اش نشسته بود به عنوان یک نوکری در کنار مردم افتخار می‌کرد و افتخار می‌کند.
نشست هم اندیشی روستای دلی باریک با موحد
در ادامه این نشست‌ها در روز (پنجشنبه 17 بهمن ماه 98) نیز نشست هم اندیشی اهالی روستای دلی باریک با موحد برگزار شد.
در این نشست یکی از حضار به بیان مشکلات از جمله بیکاری جوانان اشاره کرد.
سید محمد موحد در جمعی از اهالی روستای دلی باریک، اظهار کرد: شاهد قهرمانی‌های مردم در جای جای تاریخ هستیم، حرکت‌هایی این مردم خلق کردند و خلق می‌کنند و هیچگاه نظام را تنها نگذاشتند، لذا حق این مردم نیست که جوان‌هایشان در بنادر سوزان پرسه بزنند برای کارگری و تازه آنهم پیدا نشود.
جوانانی که با پول کارگری و فقر خانواده‌ها درس خوانند و الان بیکارند، مهم‌ترین معضل بیکاری و نبود شغل است.
عادت ندارم وعده کیلویی و بی حساب و کتاب بدهم تا فردا بگویند فلانی دروغ گفت، وعده‌ای می‌دهم که در توانم باشد و تمام تلاشم را می‌کنم اگر خدا مقرر فرمود این بار را حمل کنم که برای حل مشکلات مردم کوتاهی نکنم و شرمنده آنها نشوم.
نشست هم اندیشی اهای روستای فشیان با موحد
در ادامه موحد در  جمعی از اهالی روستای فشیان نیز حاضر شد.
یکی از حضار گفت: موحد نیروی بزرگمنشی است و نیازی به تعریف ندارد، همه او را می‌شناسیم در ۱۶ سال وکالت مجلس به توانایی او ایمان داریم.
اینجا جمع کمی از طایفه تاس احمدی جمع شدند و به زودی نشستی بزرگ با حضور دیگر بستگان و طایفه تاس احمدی‌ها در دهدشت در حمایت از شما برگزار می‌کنیم.
شخص دیگری نیز با اشاره به حضور موحد در صحنه گفت: سپیده دم در راه است می‌گذرد شب سیاه.
سید محمد موحد نیز در جمعی از اهالی فشیان، اظهار کرد: با این وقت کم و این شور و هیجانی که این مردم و این جمعیت می‌بینم بی ادبی است سخن نگویم.
 مردم شریف و بزرگوار تاس احمدی همانند بقیه مردم به ما محبت داشتند وحماسه بی بدیلی ساختند و کارشان کارستان بود.
بنده چندین دوره انتخابات را پشت سر گذاشتم و از طوایف و جمعیت آنها و همراهی آنها اطلاعاتم به نسبت بیش از دیگران است.
آیا واقعاً آرای مردم تاس احمدی مثل ادوار قبل است؟ قطعاً قابل مقایسه با قبل نیست، آیا حمایت بابکان و تنگ پیرزال و دیگر نقاط مثل قبل است خب قضاوت کنند؟ مستند حرف می‌زنم.
به اندازه‌ای ما به عنایت خدا شرایطمان عالیه که می گویند اگر آمدید بهمئی باید چند روز را برای نشست‌ها و دیدارها بگذارید، لنده هم که مشخص است.
دیدارهای خانگی
موحد همچنین دیدارهای زیاد خانگی نیز داشت.
در یکی از این دیدارهای خانگی موحد اظهار کرد: در واقع اینکه امام (ره) فرمود مجلس در رأس امور است این ریشه در قانون اساسی دارد ببینید مجلس چقدر قدرت دارد.
هر کس به دنبال جذب آرای مردم باشد و بخواهد برای رأی آوردن به هر طریقی عمل کند، کسی که می‌خواهد قیمت روی مردم بگذارد این خود دلیل عدم صلاحیت او است.
باید حضور وزرا را احساس کنید، نماینده اهل رانت نیست و نمی‌توان روی او قیمت گذاشت اگر در چنین مجلسی رفتیم کشور پیشرفت می‌کند و دشمن نمی‌تواند نفوذ کند.
کدها خیلی مشخص است، بین خودتان و خدایتان اگر دیدید موحد برای رأی قیمت روی مردم گذاشت، این را دلیل بر فقر صلاحیتش بدانید برای اینکه باید ببینیم از کجا می‌آید، چه خبراست مگر جزء نوکری چیزی دارد؟
باید بدانید مسئولیت شما مردم در انتخاب درست به اندازه نماینده سنگین است.
نام شما

آدرس ايميل شما

الهام
Iran, Islamic Republic of
سلام.عشق فقط سناتور.بقیه اداتو درمیارن.به امید پیروزی
Iran, Islamic Republic of
انتخابی
پول داری
Iran, Islamic Republic of
اقای موحد شما بیست سال. بعد میگی پول ندارم
مستند
Iran, Islamic Republic of
تو ک اهل مستندگفتن هستی بیا تو ۱۶ سال بیان کن چکاری انجام دادی؟ چرا خودت و طرفدارنت جوابی در مقابل این حرف نداری
طاس احمدی
Iran, Islamic Republic of
اقای موحد اشتباه نکن اینایی ک تو طاس احمدی طرفدارنتن چهار سال پیش هم باهات بودن چیزی فرق نکرده بیا تا برات یکی یکی اسم ببرم ک دور قبل هم باهات بودن طاس احمدی فقط ۳۰ درصد باهاتن اونم از تیره خاص
غنضفر
Iran, Islamic Republic of
جون خوت مردم نابود شدن چکاری براشون انجام دادی ک باز اومدی
پول
Iran, Islamic Republic of
۱۶ سال پیش / و باعث شکست اصلاحات شدی اما الان از اینکه پول نداری میگی ؟ بابا کی داره از پول حرف میزنه
ایل
Iran, Islamic Republic of
تمومه کارت
کنترل ناآرامی در زندان عادل‌آباد شیراز

کنترل ناآرامی در زندان عادل‌آباد شیراز

شامگاه یکشنبه (۱۰ فروردین) و در حالیکه شاهد بارش شدید باران و تگرگ در شیراز بودیم، شماری ...
نظم زندگی در شرایط کرونا رعایت شود

نظم زندگی در شرایط کرونا رعایت شود

صلواتی با بیان اینکه کرونا هیچ دارویی ندارد و مردم از مصرف بی‌رویه آنتی‌بیوتیک‌ها برای ...
سرگرم کردن کودکان در خانه؛ راهکارهایی برای روزهای شیوع کرونا

سرگرم کردن کودکان در خانه؛ راهکارهایی برای روزهای شیوع کرونا

این روزها برای کودکان هم راحت نمی‌گذرد. نه خبری از پارک هست و نه خبری از بازی با دوستان؛...