تاریخ انتشار
شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۶
کد مطلب : ۴۱۶۴۴۶
کبنا گزارش می‌دهد

صف‌های طولانی CNG ها در شهر یاسوج / مسئولان شرکت نفت استان پاسخگو باشند

۱
کبنا ؛چند روزی است که پمپ‌های گاز شهر یاسوج با صف‌های طولانی و بسیار زمان بر مواجه شده‌اند و مردم و رانندگان خودروهای عمومی به سختی می‌توانند گاز مورد نیاز خودروهای خود را تأمین کنند.
اگر چه پراکندگی جایگاه‌های پمپ گاز در شهر یاسوج متناسب نیست و به عنوان مثال تمرکز آنها در حوالی میدان جهاد هستند، ولی در صورت فعال بود، فعلاً تعداد این جایگاه‌ها تا حدودی جوابگوی نیاز شهروندان یاسوجی است.
در هفته گذشته تعدادی از این جایگاه‌ها تعطیل بودند و به همین دلیل بقیه جایگاه‌ها به شدت شلوغ شده و مردم در سختی هستند و تاکسی‌ها و خودروهای حمل و نقل عمومی با سختی بیشتری مواجه شدند، به گونه‌ای که تا حدودی در برخی مواقع بعضی از تاکسی‌ها از انجام فعالیت در این روزها منصرف شدند.
نظارت بر فعالیت و دیگر امور این جایگاه‌ها بر عهده شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان است که می‌طلبد در این خصوص جدیت به خرج داده و با نظارت مستمر مانع از تعطیلی ارائه خدمات به جامعه شوند و از سخت‌تر شدن اوضاع بر مردم ممانعت کنند؛ خصوصاً اینکه با گران شدن بنزین تعهد در این خصوص بیشتر شد و از همان روزهای اول گران شدن بنزین، دولت تاکید بر توسعه این جایگاه‌ها و ارائه گاز به خودروها را داشته است. ولی گویا در استان کهگیلویه و بویراحمد وضعیت بدتر شده است.

 
نام شما

آدرس ايميل شما

عععع
Iran, Islamic Republic of
متاسفانه در استان ما بی کفایتی عامل اصلی همه مشکلات هست هیچ مدیری پاسخگونیست
Iran, Islamic Republic of
مثلا شرکت نفت چیکار کنه؟!
رضا خ
Iran, Islamic Republic of
سلام و خسته نباشید خدمت جناب کمایی عزیز و همکارانشون. متاسفانه در جایگاه‌های سوخت گاز cngعلاوه بر مشکلات فوق در هر جایگاه تعداد زیادی از پمپ هم و نازل ها از کار افتاده اند و مسولین متولی میتونن ملزم کنن مسولین این مراکز رو جهت تجهیز م توسعه نیروی انسانی که این کاهش بهره وری رو متاسفانه میخوان با ترافیک مردم و شلوغی چند نازل جبران کنند. با تشکر
۹ راه برای اینکه کمتر گوشت بخوریم

۹ راه برای اینکه کمتر گوشت بخوریم

«خوردن گوشت زیاد نقرس می‌آورد» این حرفی بود که قبل‌تر می‌گفتیم؛ اما حالا مشخص شده است ...
۱۱ وسیله‌ای که نباید در سرویس‌های بهداشتی بگذارید

۱۱ وسیله‌ای که نباید در سرویس‌های بهداشتی بگذارید

نزدیک خانه‌ تکانی‌های عید هستیم و بهتر است وسایل‌هایی که در جای اشتباهی از خانه هستند ...
نویسنده توئیت فارسی ترامپ کیست؟

نویسنده توئیت فارسی ترامپ کیست؟

رئیس جمهوری آمریکا پس از تشدید تنش با جمهوری اسلامی ایران در پی ترور سردار قاسم سلیمانی،...