تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۰
کد مطلب : ۴۱۵۳۸۳
در بازدید از حاشیه رودخانه بشار - بلوار رجا:

انتقاد مدیر کل بحران استان از ساخت و ساز در بستر رودخانه

۰
کبنا ؛
امروز یکشنبه ۱۷ آذرماه ۱۳۹۸، مدیر کل مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد از حاشیه رودخانه بشار - بلوار رجا مرکز استان  بهمراه جناب مهندس داودی مهر مدیرعامل شرکت آب منطقه ای و معاونین ، حراست و همکاران محترم شان بازدید داشتند و موضوع خیابان ساحلی بلوار رجا یاسوج و خیابانهای که در بستر رودخانه ساخته و منازلی که در حریم رودخانه هر لحظه ممکن است فرو بریزند بررسی و از نزدیک پروژه ایمن سازی شرکت آب منطقه ای را بررسی نمودند.
محمدی تبار گفت : عدم رعایت بستر و حریم رودخانه در ساخت و ساز ها و عدم توجه به حریم و بستر رودخانه در دادن مجوز های ساخت و ساز و همچنین عدم رعایت اصول فنی شهرسازی، طرح تفصیلی و ... طی سالهای گذشته باعث این بحران شده است.
مدیرکل مدیریت بحران گفت : حتی نوع لایه های خاک این تراشه خاکی که در حال ریزش است دقیقا مملو است از پسماند ها و نخاله های ساختمانی و این نشان میدهد که حتی خیابان جلوی این منازل دقیقا در بستر طبیعی رودخانه ساخته شده است.
مدیر کل بحران استان ادامه داد : امروز بسیاری از منازل مسکونی مردم در  معرض خطر و بحران اند - اینکه چه کسانی مجوز داده اند؟ چه کسانی زمین فروخته اند؟ چه کسانی پروانه ساخت داده اند؟ و چه کسانی قانون را رعایت نکرده اند؟ یک روی سکه و روی دیگر آن شهروندانی است که الان در معرض خطر قرار دارند و باید با تدبیر مسئولان ارشد استانی و بخصوص شهرداری  و همکاری و همراهی خودشان این مشکل را حل کرد.
محمدی تبار در پایان ضمن تشکر از اقدامات جهادی شرکت آب منطقه ای استان در جهت ایمن سازی گفت: قاعدتا باید با نظر شورای تامین شهرستان بویراحمد ،شهرداری یاسوج ،شرکت آب منطقه ای ، راه و شهرسازی و البته همکاری و تعامل شهروندان و ساکنان این نقطه - که در بهترین چشم انداز طبیعی و ساحلی زندگی می کنند - یک تصمیم و اقدام عاجل اتخاذ گردد.
نام شما

آدرس ايميل شما

بویراحمد گرمسبر
Iran, Islamic Republic of
دمت‌گرم مدیر نمونه و توانمند و حامی محرومین
ژن معمولی
Iran, Islamic Republic of
این مسولین به کی اعتراض می کنن؟
عزیر شما باید جوابگوی این وضعیت باشید. طلبکارید؟ البته وقتی رییس تان باشد بهترازاین نمیشه .
۹ راه برای اینکه کمتر گوشت بخوریم

۹ راه برای اینکه کمتر گوشت بخوریم

«خوردن گوشت زیاد نقرس می‌آورد» این حرفی بود که قبل‌تر می‌گفتیم؛ اما حالا مشخص شده است ...
۱۱ وسیله‌ای که نباید در سرویس‌های بهداشتی بگذارید

۱۱ وسیله‌ای که نباید در سرویس‌های بهداشتی بگذارید

نزدیک خانه‌ تکانی‌های عید هستیم و بهتر است وسایل‌هایی که در جای اشتباهی از خانه هستند ...
نویسنده توئیت فارسی ترامپ کیست؟

نویسنده توئیت فارسی ترامپ کیست؟

رئیس جمهوری آمریکا پس از تشدید تنش با جمهوری اسلامی ایران در پی ترور سردار قاسم سلیمانی،...