کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

تولید تله فیلم 90 دقیقه‌ای همریشل در شبکه استانی دنا آغاز شد

«همریشل» در شبکه دنا / تصاویر

9 آذر 1398 ساعت 14:17

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد از تولید تله فیلم 90 همریشل (باحناق ها) در شبکه استانی دنا خبر داد.


مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد از تولید تله فیلم 90 همریشل (باحناق ها) در شبکه استانی دنا خبر داد.
رئوف، در باره موضوع این تله فیلم 90 دقیقه‌ای گفت: موضوع فیلم مربوط به چند همریش یا باجناق است که برای دختر آخر خانواده شوهری مناسب پیدا کنند و در این میان هرکدام بتواند برای آخرین دختر خانواده که راهنمای گردشگران به مناطق دیدنی استان  را به  عهده دارد شوهر مناسب پیدا کند از ارث بیشتری برخوردار خواهد شد...
وی عنوان داشت: تهیه کنندگان، بازیگران و عوامل تله فیلم همریشل با ظرافت و دقت خاص جلوه‌های زیبا و تصاویر دیدنی استان کهکیلویه و بویراحمد در منطقه آبشار یاسوج، چشمه میشی، تنگ مهریان گنجه‌ای، تخت شاه نشین و پل قدیمی‌پاتاوه و ... جاهای دیدنی استان کهکیلویه و بویراحمد زیبا را به تصویرر می‌کشند.
 مدیرکل شبکه استانی دنا در ادامه نیز اذعان داشت: این تله فیلم 90 دقیقه‌ای به سفارش سازمان صد و سیما در 40 لوکیشن، 25 بازیگر ثابت مطرح سینمای و تلویزیونی کشور و بومی استان که گاهی تعداد بازیگران روزانه به صدنفر می‌رسید در شبکه استانی دنا تولید شد.
 رئوف، در دامه به بازیگران مطرح کشوری و بومی استان که در این تله فیلم به ایفای نقش پرداختند اظهار داشت: این فیلم با تهیه کنندگی کامران پاک منش و کارگردانی عماد خطی و بازیگران مطرحی همچون، محمد یگانه، علیرضا دیلمی، اکبر دانیالی، مسعود نیک پی، فردین یزدانی، سیمین غلامی، مینا پناهپوری، فاطمه ایمنی، سمیه سیروس مقدم، فاطمه تامردای و .... به ایفای نقش پرداختند.
 فیلم برداری این تله فیلم 90 دقیقه‌ای را مهدی امیری، صدابردار هادی افشار، طراح صحنه دکتر محمد حسن شریعتی و طراح گریم را کیوان اصغر شرفی برعهده دارند.
 


کد مطلب: 415065

آدرس مطلب :
http://www.kebnanews.ir/gallery/415065/2/همریشل-شبکه-دنا-تصاویر

کبنانیوز
  http://www.kebnanews.ir