تاریخ انتشار
جمعه ۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۸
کد مطلب : ۴۱۵۰۲۶
در بازدید مدیرکل گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از پروژهای گردشگری مطرح شد؛

مجتمع گردشگری بام لند یاسوج ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد/حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی گردشگری 

۵
کبنا ؛مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد عصر امروز از مجتمع گردشگری بام‌لند یاسوج بازدید کرد.
مجید صفایی در این بازدید اظهار داشت: سه میلیارد تومان از محل تسهیلات اشتغال روستایی به پروژه گردشگری بام‌لند یاسوج اختصاص یافته که از این میزان تاکنون 2.5 میلیارد تومان پرداخت شده است.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه را 50 درصد عنوان کرد و گفت: افتتاح فاز نخست این پروژه برای حدود 40 نفر اشتغال‌زایی به همراه دارد.
صفایی عنوان کرد: این پروژه در چهار هکتار در فازهای مختلف اجرا می‌شود و قرار است زیرساخت‌هایی از جمله آلاچیق، سکوی نشینمن، آبشار مصنوعی، رستوران‌های روباز و سربسته، زمین‌های ورزشی از جمله زمین چمن مصنوعی فوتبال، والیبال، تنیس، استخر شنا، پیست پیاده‌روی و پیست دوچرخه‌سواری در این مجموعه احداث شود.
وی با بیان اینکه سهم آورده سرمایه‌گذار این پروژه 900 میلیون تومان بوده، ابراز کرد: برای اتمام کامل این پروژه سه میلیارد تومان دیگر اعتبار نیاز است که تلاش می‌کنیم با رایزنی‌، تسهیلات ارزان‌قیمت در اختیار سرمایه‌گذار قرار گیرد.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: به دنبال افزایش مشارکت بخش خصوصی در ایجاد زیرساخت‌های بخش گردشگری استان هستیم.
صفایی با بیان اینکه نگاه دولت به بخش خصوصی نگاه حمایتی است، عنوان کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد مکان خوبی برای سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری است.
نام شما

آدرس ايميل شما

قالیباف 72 درصد آرای مردم تهران را کسب کرد

قالیباف 72 درصد آرای مردم تهران را کسب کرد

محمدباقر قالیباف سرلیست فهرست وحدت اصولگرایان تاکنون با کسب حداقل یک میلیون 350 هزار ...
آخرین نتایج شمارش آرای تهران اعلام شد ( + اسامی )

آخرین نتایج شمارش آرای تهران اعلام شد ( + اسامی )

سخنگوی ستاد انتخابات کشور آخرین نتایج شمارش آرا صندوق‌های تهران را اعلام کرد.
پایان رقابت، نوبت خدمت

پایان رقابت، نوبت خدمت

 سرانجام ماراتن انتخابات مجلس یازدهم هم به پایان رسید و از ساعات پایانی شب گذشته ناظران ...