تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۴
کد مطلب : ۴۱۴۶۵۳

مجمع ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان بویراحمد برگزار شد

۶
کبنا ؛در این نشست که ۳ ساعت به طول انجامید، هدایت خواه ضمن بیان سازوکار مجمع نیروهای انقلاب در کشور، استان و شهرستان بویراحمد و همچنین فرآیند انتخاب اعضا شورای مرکزی این مجمع در شهرستان بویراحمد، به این نکته اشاره کرد که اعضا انتخاب‌شده به همراه اعضا مجمع شهرستان دنا، در چند روز آینده زمینه برگزاری مجمع مشترک شهرستان‌های بویراحمد و دنا را با شرکت همه چهره‌های شاخص انقلابی و اصولگرایی شهرستان بویراحمد و دنا فراهم نموده و درنهایت از میان نامزدهای معرفی‌شده به این مجمع، نامزد موردحمایت جریان انقلابی و اصولگرا طی یک فرآیند رسمی رأی‌گیری انتخاب می‌شوند.
پس از سخنان هدایت خواه شرکت‌کنندگان از میان بیش از ۶۰ نفر نامزد عضویت در شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان بویراحمد و دنا به ۱۹ نفر رأی دادند.
پس از پایان این جلسه که بانظم خاص و حضور کم‌نظیری از همه آحاد جریان انقلابی شهرستان بویراحمد برگزار شد، اعضا هیئت اجرایی و نظارت بر مجمع در حال شمارش آرا هستند که این فرآیند با توجه به تعدد نامزدها و شرکت‌کنندگان، احتمالاً تا فردا به طول خواهد انجامید.
دیروز هم با حضور هدایت خواه اعضا شورای مرکزی مجمع ائتلاف شهرستان دنا طی یک فرآیند رأی‌گیری و با حضور بیش از ۴۰۰ نفر از اصولگرایان و انقلابیون شهرستان دنا انتخاب شدند. همچنین جلسه مجمع در شهرستان کهگیلویه هم برگزارشده و اعضا مشخص‌شده‌اند.
مجمع ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با حضور نمایندگان احزاب و تشکل‌های اصولگرا و انقلابی کشور مسئولیت اجماع و هماهنگی میان نیروهای انقلابی و اصولگرا در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی و همچنین ریاست جمهوری آینده را به عهده دارد.
نام شما

آدرس ايميل شما

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
نامزد نهایی با استخاره میاد یا با فشار اطرافیان؟!!
Iran, Islamic Republic of
زیادی خودتونو خسته نکنید به جایی نمیرسین دوستان اصولگرا منتخب این دوره مردم بویراحمدودنا کسی نیست جز دکتر روشنفکر
آرش
Iran, Islamic Republic of
یعنی بقیه.!!!!!
انقلابی
Iran, Islamic Republic of
درود بر مرد عمل دکتر هدایت خواه
به امید پیروزی در اسفندماه
راستگووووو
Iran, Islamic Republic of
ای...... عرصه سیمرغ نه جولانگه توست.
عرض خودمی بری وزحمت ما می داری.
شمابفرماییدکه دکتر روشنفکرازکدام یک از اصول انقلابی عدول کرده وارزش ها رازیر پاگذاشته؟اگراثبات کردید گردن ماباقانونی که شماتراشیده اید ازموباریکتروتمکین میکنیم.
فردی راگفتندطرفداراستقلال هستی یاپرسپولیس؟ گفت هیچکدام،طرفدارتیم ملی هستم امافقط زمانی که با (پیرهن قرمز)به میدان می رود .
حالااین همه آسنون وریسمون به هم بافتن ورای گیری و... همه یک هدف دارند.
فقط اون رای گیری نوردپذیرش هستدکه نام آقای س_ه
ازصندوق نظرستجی بیرون بیاید.
Iran, Islamic Republic of
انشاالله صددرصداستادهدایت خواه پیروزانتخابات هستندبااختلاف بالا چون جوشهرستان بویراحمدودنارامی بینم همه می گویندانشالله فقط استادهدایت خواه بویراحمد ودناچنان حماسه ای بسازندکا مندنی باشدانشالله درجنش اسفندماه همه باهم ستارهدایت خواه
Iran, Islamic Republic of
انشالله
محمدی
Iran, Islamic Republic of
فقط دکتر روشنفکر اینها که می گویند انقلابی بعضی هاشون می خواهند از این نام استفاده کنند در جمع فعلی انقلابی به معنای واقعی یعنی روشنفکر
Iran, Islamic Republic of
فقط روشنفکر
Iran, Islamic Republic of
اصوالگراهاخودشون رامسخره کردن
درود بر روشنفکر
ختم لاکچری

ختم لاکچری

روز‌های گذشته بود که ویدیویی از یک قبرستان لاکچری در بخش لواسانات استان تهران منتشر شد،...
تكذيب هرگونه تجمع در گچساران

تكذيب هرگونه تجمع در گچساران

سرهنگ سيدمحمود موسوي فرمانده نيروي انتظامي گچساران گفت: «کليپ مربوط به درگيري بين مردم ...
قالیباف زیر فشار جوانان

قالیباف زیر فشار جوانان

در قضیه تاجگردون مشخص بود که او تمایلی به حذف او نداشت. غیبت او در جلسه‌ شعبه 12 مجلس ...