کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی؛

همایش ۹۰۰ نفری ما زنده‌ایم برگزار شد

11 آبان 1398 ساعت 19:47

انصاری ابراز داشت: نقش زنان در ۸ سال دفاع مقدس نقشی بی بدیل بوده و امروز نیاز است تا این نقش ارزنده بیش از پیش دیده شود تا ایستادگی و مقاومت جبهه حق در مقابل استکبار صد چندان شود


رئیس بسیج دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با حضور بیش از ۹۰۰ دانش آموز دختر دبیرستانی شهر یاسوج همایش دانش اموزان انقلابی با عنوان نهضت ما زنده‌ایم برگزار شد.
وی ابراز داشت این همایش در راستای نشاط و شادابی در سایه سار عفاف و حجاب در شهر یاسوج برگزار شد.
صالحی نیا همچنین خاطر نشان کرد: در این همایش به ۴ زوج جوان با کمک و همراهی دانش اموزان شهر یاسوج جهیزیه اهدا شد.
سعادت صالحی نیا در این همایش  با بیان اینکه دانش آموزان آینده سازان و نقش آفرینان اصلی در جمهوری اسلامی ایران می‌باشند گفت:  این همایش با محوریت دانش اموزان در راستای تبیین گفتمان انقلاب اسلامی تشکیل شد.
 در این همایش جانشین سپاه فتح با تبریک آغاز ماه ربیع الاول گفت: نقش جامعه زنان در اسلام از صدر تا کنون بر کسی پوشیده نمی‌باشد و کربلا در کربلا می‌ماند اگر زینب نبود.
وی گفت روشنگری و بصیرت دهی حضرت زینب باعث شد تا جبهه حق روشن شود.
انصاری ابراز داشت: نقش زنان در ۸ سال دفاع مقدس نقشی بی بدیل بوده و امروز نیاز است تا این نقش ارزنده بیش از پیش دیده شود تا ایستادگی و مقاومت جبهه حق در مقابل استکبار صد چندان شود
انصاری ابراز داشت دشمن امروز حجاب، عفاف و تفکر ما را هدف گرفته و ایستادگی زنان در سنگر عفاف و حجاب پیروزی‌های ۴۰ ساله انقلاب اسلامی را رقم زده است
جانشین سپاه گفت با مطالعه وصیت نامه شهدا خواهیم خواند که توصیه اصلی شهدا عفاف و حجاب است و اگر ما نتوانیم این سنگر را حفظ کنیم شکست سنگینی را خواهیم خورد.
دشمن با هدف قرار دادن این سنگر بدنبال تسلط بر کشور ما برای رسیدن به امیال خود می‌باشد.
انصاری خاطر نشان کرد: آسایش و امنیت در جمهوری اسلامی به راحتی بدست نیامده و باید با بصیرت و روشنگری سنگر عفاف و حجاب را حفظ کرد تا شکست نصیبمان نشود.
 


کد مطلب: 414413

آدرس مطلب :
http://www.kebnanews.ir/gallery/414413/2/همایش-۹۰۰-نفری-زنده-ایم-برگزار

کبنانیوز
  http://www.kebnanews.ir