تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۶
کد مطلب : ۴۱۲۵۸۲
کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد برگزار کرد؛

جشنواره فرهنگی ورزشی کمیته امداد با شرکت 220 نفر امدادگر

۰
کبنا ؛به همت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد مسابقات فرهنگی ورزشی کارکنان این نهاد در اردوگاه فرهنگی تربیتی کمیته امداد استان برگزار شد.  
محمدیوسف عارفی فر، رئیس امور اداری و رفاه کارکنان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اهمیت ورزش در سلامت روح و جسم افراد، گفت: جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد به مدت دو روز با شرکت 220 نفر از امدادگران این نهاد از 17 اداره کمیته امداد و دفتر استان، در اردوگاه فرهنگی تربیتی کمیته امداد استان برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه جشنواره ورزشی کارکنان کمیته امداد در رشته‌های تیمی و انفرادی برگزارشده است،  افزود: امدادگران این نهاد در رشته‌های فوتسال، والیبال، فوتبال دستی، طناب‌کشی، تنیس روی میز، شطرنج و دارت با هم به رقابت پرداختند.
عارفی فر بابیان اینکه حفظ سلامت، ایجاد نزدیکی بین کارکنان، صمیمیت بین آن‌ها و افزایش روحیه امدادگران از مهم‌ترین اهداف برگزاری این جشنواره است، تصریح کرد: این جشنواره به‌منظور ارتقاء سطح توانایی‌های روحی‌، جسمی و رفتاری و افزایش نشاط و کارآمدی کارکنان با توجه به فشارهای روانی که در خانواده کمیته امداد در برخورد با قشر محروم و بی‌بضاعت به وجود می‌آید، برگزارشده است.
وی بابیان اینکه امید است با برگزاری جشنواره‌های فرهنگی و ورزشی و با ارتقاء نشاط و شادابی بین امدادگران و کارکنان بتوان خدمات ارزنده‌تری به مددجویان تحت حمایت این نهاد ارائه داد، بیان کرد: 30 نفر از امدادگران در رشته های مختلف جهت اعزام  برای شرکت در مسابقاتی که مهرماه سال جاری در استان فارس برگزار می‌شود، انتخاب شدند.
شایان ذکر است در پایان این جشنواره از برگزیدگان رشته‌های ورزشی با اهدای جوایزی تجلیل شد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

۶ خاصیت شگفت انگیز کشمش سیاه

۶ خاصیت شگفت انگیز کشمش سیاه

کشمش‌های سیاه به طور کلی فاقد دانه و از نظر طعم شیرین هستند. به همین دلیل است که از این ...
وقوع حوادث مشکوک در عراق؛ تلاش بعثی‌ها برای ترویج هرج‌ومرج

وقوع حوادث مشکوک در عراق؛ تلاش بعثی‌ها برای ترویج هرج‌ومرج

درحالی که شدت اعتراضات در عراق طی روزهای اخیر فروکش کرده است، بقایای بعثی‌ها با نفوذ ...
پاسخ ضرغامی به ادعای گم شدن ۹۴۷ میلیون دلار/ خواب‌زده را نمی‌توان بیدار کرد

پاسخ ضرغامی به ادعای گم شدن ۹۴۷ میلیون دلار/ خواب‌زده را نمی‌توان بیدار کرد

با رئیسی و رئیس اطلاعات سپاه صحبت کردم و گفتم اگر خانم پگاه آهنگرانی دوره‌ای موضعی داشته ...