تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۶
کد مطلب : ۴۱۲۵۸۲
کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد برگزار کرد؛

جشنواره فرهنگی ورزشی کمیته امداد با شرکت 220 نفر امدادگر

۰
کبنا ؛به همت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد مسابقات فرهنگی ورزشی کارکنان این نهاد در اردوگاه فرهنگی تربیتی کمیته امداد استان برگزار شد.  
محمدیوسف عارفی فر، رئیس امور اداری و رفاه کارکنان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اهمیت ورزش در سلامت روح و جسم افراد، گفت: جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد به مدت دو روز با شرکت 220 نفر از امدادگران این نهاد از 17 اداره کمیته امداد و دفتر استان، در اردوگاه فرهنگی تربیتی کمیته امداد استان برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه جشنواره ورزشی کارکنان کمیته امداد در رشته‌های تیمی و انفرادی برگزارشده است،  افزود: امدادگران این نهاد در رشته‌های فوتسال، والیبال، فوتبال دستی، طناب‌کشی، تنیس روی میز، شطرنج و دارت با هم به رقابت پرداختند.
عارفی فر بابیان اینکه حفظ سلامت، ایجاد نزدیکی بین کارکنان، صمیمیت بین آن‌ها و افزایش روحیه امدادگران از مهم‌ترین اهداف برگزاری این جشنواره است، تصریح کرد: این جشنواره به‌منظور ارتقاء سطح توانایی‌های روحی‌، جسمی و رفتاری و افزایش نشاط و کارآمدی کارکنان با توجه به فشارهای روانی که در خانواده کمیته امداد در برخورد با قشر محروم و بی‌بضاعت به وجود می‌آید، برگزارشده است.
وی بابیان اینکه امید است با برگزاری جشنواره‌های فرهنگی و ورزشی و با ارتقاء نشاط و شادابی بین امدادگران و کارکنان بتوان خدمات ارزنده‌تری به مددجویان تحت حمایت این نهاد ارائه داد، بیان کرد: 30 نفر از امدادگران در رشته های مختلف جهت اعزام  برای شرکت در مسابقاتی که مهرماه سال جاری در استان فارس برگزار می‌شود، انتخاب شدند.
شایان ذکر است در پایان این جشنواره از برگزیدگان رشته‌های ورزشی با اهدای جوایزی تجلیل شد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

اصلاح‌طلبان و لیست‌‌های انتخاباتی

اصلاح‌طلبان و لیست‌‌های انتخاباتی

هرچند برخی گمانه‌زنی‌ها ارائه این ۲ لیست را تاکتیک اصلاح‌طلبان برای رسیدن به لیستی واحد ...
​​​​​​​پیش نویس لایحه همه پرسی در مورد نظارت استصوابی تهیه شد

​​​​​​​پیش نویس لایحه همه پرسی در مورد نظارت استصوابی تهیه شد

این لایحه چارچوب نظارت استصوابی را مشخص می کند و چون باید در قالب همه پرسی در آید، کوتاه ...
پای صحبت داوران سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر درباره کیفیت آثار

پای صحبت داوران سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر درباره کیفیت آثار

 سی‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در حالی طی چند ساعت آینده مراسم اختتامیه خود ...