تاریخ انتشار
پنجشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۸
کد مطلب : ۴۱۲۲۵۸
افتتاح و کلنگ زنی 52 طرح عمرانی و اقتصادی در گچساران؛

جولان تاجگردون در زادگاه پاکدل / تقدیر استاندار از پیمانکار جاده آبریگون/ روزی که مدیران کل جا ماندند/ وقتی که بنر استاندار و تاجگردون به پایین کشیده می شود / تصاویر

۱
کبنا ؛به مناسبت هفته دولت و با حضور استاندار، نماینده مردم گچساران و باشت و مدیران استانی و شهرستانی، چمن مصنوعی روستای ده خلیفه خیرآباد گچساران افتتاح شد.
به گزارش کبنا نیوز، به مناسبت هفته دولت و با حضور استاندار، نماینده مردم گچساران و مدیران استانی و شهرستانی در بدو ورود به گچساران برای افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های عمرانی و اقتصادی گچساران به مقام والای شهید روستای ده خلیفه خیرآباد از توابع این شهرستان ادای احترام کردند.
 مسئولان استان و شهرستانی با حضور در گلزار شهدای روستای ده خلیفه خیرآباد و با قرائت فاتحه و نثار شاخه‌های گل با آرمان‌های شهدای جنگ تحمیلی و انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
 در این آیین استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهیدان رجایی و باهنر الگوی خدمت رسانی و ایثار  هستند و همه باید در این مسیر که اولویتی مهم برای مسئولان است،
 حسین کلانتری با بیان اینکه این خدمات نظام جمهوری اسلامی است، ابراز کرد: علی رغم تمامی تلاش‌ها و هجمه‌های وارده از سوی دشمنان خوشبختانه دولت در تمامی بخش‌ها در حوزه‌های مختلف آب، جهاد کشاورزی، راه عمران شهری و روستایی به عنوان یک کارگاه سازندگی در  حال فعالیت است و بی‌انصافی است که اقدامات کار نماینده شهرستان در تأمین اعتبارات  را نادیده گرفت.

بهره‌برداری از پروژه‌های مخابراتی گچساران با اعتبارات 100 میلیاردی
 در این آیین مدیرعامل مخابرات کهگیلویه و بویراحمد  اظهار کرد: به مناسبت هفته دولت ۱۴ پروژه با اعتباری به مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال در گچساران  به بهره‌برداری رسید.
 سید محمد هادی امیری ابراز کرد: این میزان اعتبار ۶۶ میلیارد ریال از محل بخش خصوصی و ۳۴ میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی تأمین شده است.
 وی گفت: راه اندازی اینترنت 4g در روستاهای خیرآباد ناصر، پادوک و روستای دیل با اعتباری به میزان ۲۶ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
 امیری بیان کرد: همچنین توسعه پهنای باند و افزایش ظرفیت اینترنت خانگی روستای دیل به ظرفیت یک هزار شماره با اعتباری بیش از ۲ میلیارد ریال، توسعه و پهنای باند و راه اندازی اینترنت خانگی در روستای کمال با اعتباری به میزان یک میلیارد ریال از پروژه‌های افتتاحیه این شهرستان است.
 امیری عنوان کرد: توسعه پهنای باند و افزایش ظرفیت اینترنت خانگی روستای خیرآباد با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال، توسعه پهنای باند و افزایش ظرفیت اینترنت خانگی روستای پادوک با ا اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
 کلنگ طرح گاوداری شیری 50 راسی با اعتبار 24 میلیاردی در روستای اسلام آباد لیشتر گچساران به زمین زده شد
در این آیین رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این طرح با اعتبار اولیه به مبلغ 24 میلیارد ریال کلنگ احداث آن به زمین زده شد، گفت: با بهره‌برداری از این طرح زمینه اشتغال هشت نفر را در این شهرستان فراهم می‌کند.
 الیاس تاج الدینی با بیان اینکه در حال حاضر نیاز استان و شهرستان به تولید شیر است، گفت: در حال حاضر طرح‌هایی در حوزه‌های مختلف  از جمله گلخانه، شیلات، طیور، دام و سایر زیرشاخه‌ها در حال فعالیت است.
 الیاس تاج الدینی گفت: به مناسبت هفته دولت در سطح استان  40 طرح اشتغالزایی در حوزه کشاورزی استان در حال افتتاح و کلنگ‌زنی است.
 افتتاح و کلنگ‌زنی 8 پروژه عمرانی شهرداری دوگنبدان در هفته دولت
در این آیین شهردار دوگنبدان گفت: همزمان با هفته دولت هشت پروژه از پروژه‌های شهرداری دوگنبدان با اعتباری به میزان 314 میلیارد ریال به بهره برداری و کلنگ زنی شد.
 در این آیین شهردار دوگنبدان با بیان اینکه هشت پروژه عمران شهری به نمایندگی از 14 پروژه شهری  به ارزش ریالی 314 میلیارد ریال به بهره برداری و کلنگ زنی شدند، اظهار کرد: از مجموع این تعداد پنج پروژه افتتاح و 3 پروژه کلنگ‌زنی شد.
 مسعود ظفری با اشاره به اعتبارات  تخصیص داده شده برای پروژه‌ها گفت: از مجموع 314 میلیارد ریال، مبلغ ۸۴ میلیارد ریال از اعتبارات عمرانی استانی و  230 میلیارد ریال از درآمد داخلی شهرداری تأمین اعتبار شدند.
 وی به پروژه‌های افتتاحیه شهرداری دوگنبدان اشاره کرد و افزود: افتتاح فاز اول بلوار اندیشه به طول  ۲/۲ کیلومتر و  عرض ۲۶ متر مربع با اعتباری به میزان 40 میلیارد ریال افتتاح شد.
 شهردار دوگنبدان خاطرنشان کرد: کاهش ترافیک بلوار ولی عصر، ایجاد دسترسی پلاک‌های مسکونی ضلع جنوبی کوی کارکنان دولت،  ایجاد رضایت شهروندان و بهبود وضعیت معبر و ارزش افزوده پلاک‌های مسکونی و توسعه شبکه کمربندی شهری از اهداف اجرایی این طرح است.
 وی در ادامه به  افتتاح مرکز مانیتورینگ دوربین‌های مداربسته و پایش تصویری شهر دوگنبدان اشاره کرد و گفت:   فاز اول این طرح با اعتباری به میزان 32 میلیارد ریال  از محل اعتبارات عمرانی استانی به بهره برداری رسید.
ظفری ابراز کرد: در این طرح جانمایی ۱۴ دوربین در هفت نقطه در سطح شهر  در 11 کیلومتر در قالب دوربین‌های سرعت سنج و کنترلی نظارتی صورت گرفته است.
 شهردار دوگنبدان با بیان اینکه  آغاز عملیات اجرایی فاز دوم مرکز مانیتورینگ با 20 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات استانی اجرایی می‌شود،  اذعان کرد: کنترل ترافیک، کاهش خطر تصادف، بهبود عبور و مرور و جلوگیری از حرکات مارپیچ رانندگان، ثبت تخلفات جاده‌ای و کنترل بر روان بودن ترافیک شهری و بین شهری و  موارد امنیتی، ثبت پلاک اتومبیل‌ها  از اهداف این طرح است.
 وی در ادامه به افتتاح بلوار آفتابگردان به طول یک کیلومتر اشاره کرد و افزود:  مبلغ ۱۷ میلیارد ریال که از این میزان 13 میلیارد از محل درآمد داخلی شهرداری و چهار میلیارد ریال تأمین قیر رایگان بوده است.
 ظفری اذعان کرد: ایجاد دسترسی ضلع جنوبی کوی کارکنان دولت به مرکز شهر، خروج پلاکهای مسکونی تپه آفتابگردان از بن بست ارتباطی، بهبهود وضعیت عبور و مرور در حمل و نقل شهری و ایجاده پیاده راه و سواره راه ایمن و مناسب از اهداف اجرایی این طرح بوده است.
 شهردار دوگنبدان به افتتاح  پارک محله‌ای کوی هدایت  اشاره و اظهار کرد:  مساحت  این طرح 3 هزار متر مربع و با اعتباری به مبلغ ۳ میلیارد ریال که یک میلیارد ریال از محل درآمد داخلی شهرداری و ۲ میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی استانی  امروز به بهره‌برداری رسید.
 ظفری در ادامه به  افتتاح  بلوار فردوسی به طول ۳/۲ کیلومتر و عرض  ۴۵ متر مربع اشاره کرد و گفت:  این پروژه با اعتباری به میزان 60 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.
 وی ادامه داد: در این طرح  ۳ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی (یک میلیارد ریال تأمین قیر اهدایی توسط نماینده) و ۳ میلیارد اعتبارات عمرانی استانی تأمین اعتبار شده است.
  ظفری بیان کرد: ایجاد فضای پیاده روی، ایجاد فضای مطلوب و کیفیت محیط شهری، توسعه شبکه ارتباطی جمع و پخش کننده و بستر مناسب جهت ورزش و سلامت خانواده‌ها از اهداف این طرح است.
 ظفری در ادامه به پروژه‌هایی که به مناسبت هفته دولت کلنگ زنی شده اشاره کرد و گفت:  کلنگ زنی بلوار شهید جلیل پور  به طول  ۲/۷ کیلومتر و  عرض  ۴۵ متر با اعتباری به میزان  ۶۷/۵ میلیارد ریال کلنگ زنی شد.
 شهردار دوگنبدان با بیان اینکه محل تأمین  اعتبارات از درآمد داخلی شهرداری است، عنوان کرد: کاهش بار ترافیک چهار راه نماز، توزیع بار ترافیکی و کاهش خطر تصادف، بهبود عبور و مرور، ایجاد بستر توسعه مدیریت شهری و کاهش زمان امداد رسانی در مواقع بحران از جمله اهداف این طرح خواهد بود.
 وی در ادامه به کلنگ زنی بازارچه کوی سادات  اشاره کرد و گفت:  احدا ث ۴۲ واحد تجاری محله‌ای با اعتباری به مبلغ 2 میلیارد ریال  از دیگر پروژه‌های کلنگ‌زنی بود.
 شهردار دوگنبدان با اشاره به اینکه  محل اعتبار این پروژه از محل درآمد داخلی است، ابراز کرد: خدمات رسانی بهتر به کوی سادات و اسلام آباد، ایجاد رقابت در توزیع کالاهای اساسی، تشویق ساکنین به تولید صنایع دستی، ایجاد اشتغال و ایجاد محیط مطلوب و کاهش میزان بناهای ناکارآمد و آسیب پذیر از اهداف اجرایی این طرح در محله سادات دوگنبدان است.
 ظفری به کلنگ‌زنی فاز دوم بلوار اندیشه اشاره و خاطرنشان کرد: فاز ۲ بلوار اندیشه به  طول  ۲ کیلومتر و  عرض  ۲۴ متر است، افزود:  این پروژه با اعتباری به میزان 50  میلیارد ریال کلنگ‌زنی شد.
 ظفری  با بیان اینکه محل تأمین  این پروژه از درآمد داخلی است، خاطرنشان کرد:  توزیع بار ترافیکی، کاهش بار ترافیکی بلوار وایعصر (عج)، تقویت بهسازی و نوسازی بافت ناکارآمد، کاهش خطر تصادف و  اتصال کوی کارکنان به بافت فرسوده از اهداف این طرح است
افتتاح جاده گچسارانآبریگون گچساران به طول پنج کیلومتر
رئیس اداره راه و شهرسازی در آیین افتتاح پروژه‌های راه و شهرسازی این شهرستان ظهار کرد: همزمان به مناسبت هفته دولت، احداث راه اصلی چهاربیشه، امامزاده جعفرف گچساران، چرام (آبریگون)  با اعتباری به مبلغ 220 میلیارد ریال افتتاح  و به بهره‌برداری رسید.
 اسماعیل احمدی ابراز کرد: این جاده به متراژ پنج کیلومتر ایمنی سازی و به بهره‌برداری رسید.
 وی با بیان اینکه 279 میلیارد ریال پروژه به مناسبت هفته دولت  کلنگ زنی و افتتاح شد، افزود: بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی گچساران از جمله سرآبننیز پاکوه، بی بی کریمه دیل، آب گندی، پشه کان به شاهزاده محمد، آب توت به پادوک با اعتباری به مبلغ 42 میلیارد ریال کلنگ زنی شد.
 احمدی ابراز کرد: پروژه پل ارتباطی محله لبنان به سادات با اعتباری به مبلغ هشت میلیارد ریال، پروژه احداث کتابخانه رادک به مبلغ 6 میلیارد ریال و پروژه احداث پایگاه سلامت محله رادک به مبلغ 3 میلیارد ریال افتتاح شد.
گفتنی است؛ آیین افتتاح و کلنگ زنی 52 طرح عمرانی و اقتصادی در گچساران حاشیه هم داشت:
* آغاز افتتاحیه با غبارروبی و اهداء شاخه گل و قرائت فاتحه بر مزار شهید سرافراز بیت الله ویسی از روستای ده خلیفه خیرآباد انجام شد.
* اما اولین حاشیه این آیین زمانی آغاز شد که در افتتاح سالن ورزشی  چند منظوره  روستای اسلام آباد لیشتر هیچ کدام از مسئولان اداره ورزش استان و شهرستان حضور نداشتند و همچنین هیچ گونه مقدماتی هم برای آیین افتتاح سالن ورزشی چند منظوره از طرف مسئولان ورزشی استان و شهرستان صورت نگرفت بود.
البته گفته شد: سید محمد تقی علوی مدیرکل ورزش و جوانان بعداز مراسم افتتاحیه حاضر شد.
* اما یکی از نکات بارز این آیین بود که بیشترین افتتاح و کلنگ زنی مربوط به روستای اسلام آباد لیشتر جای که زادگاه غلامرضا پاکدل مدیرعامل سابق شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران و کاندیدا احتمالی جبهه اصولگرایان گچساران  و یکی از منتقدین سرسخت تاجگردون نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت بود بقولی تاجگردون در زادگاه پاکدل جولان داده است.
* بنر تقدیر و تشکر از استاندار کهگیلویه و بویراحمد و نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در جایگاه افتتاحیه بلوار آفتابگردان  توسط نیروی‌های شهرداری جمع آوری شده بود البته پیگیری‌های که پایگاه خبری کبنا نیوز در این خصوص انجام داد اینست که ظاهراً استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرده است که هیچ گونه بنر (تقدیر و تشکر از استاندار) در آیین افتتاحیه و کلنگ زنی هفته دولت در جایگاه‌ها نصب نشود.
البته نکته‌ای که قابل تأمل است که چرا فقط یه بنر (تقدیر و تشکر از استاندار و تاجگردون) آنهم توسط شهرداری جمع آوری شد.
* یکی از حاشیه‌های این  آیین در افتتاح جاده گچساران به آبریگون اتفاق افتاد این بود که مدیرکل راه و شهرسازی استان در این افتتاحیه غایب بود آخرین پیگیری‌ها ما به اینجا ختم شد که سید عبدالمجید نژاد صفوی بعلت دندان درد شدید نتوانسته است در آیین افتتاحیه حضور پیدا کند.
اما آیین افتتاح و گلنگ زنی در گچساران نکته جالبی هم داشت؛
مهندس هوشنگ روئین تن پیمانکار صاحب نام و نیکوکار پرآوازه استان کهگیلویه و بویراحمد در هنگام افتتاح جاده گچساران به آبریگون اظهار داشت: من تمام تلاش ام را بکار گرفتم تا این پروژه بزرگ به بهره برداری برسد.
روئین تن افزود: این در حالی است که من بخش اعظمی از مطالبات خود را تاکنون دریافت نکرده‌ام.
وی عنوان کرد: من با توجه به مطالبات زیادی که از اداره راه داشتم و در این خصوص هم متضرر شدم اما بخاطر عشق و خدمت به مردم و احترام به تاجگردون نماینده محبوب و سختکوش مردم شهرستان‌های گچساران و باشت این پروژه  که یکی از استاندارترین جاده‌ها کشور  و.... می‌باشد را به اتمام رساندم.
در ادامه حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به اینکه آقای روئین تن پیمانکار جاده گچساران به آبریگون تمام نکات فنی پروژه را به خوبی اجراء کرده است و همچنین بخاطر عشق به مردم و انسانیت باید مورد تشویق و قدردانی قرار بگیرد.
نام شما

آدرس ايميل شما

مهدی
Iran, Islamic Republic of
من. تاجگردون هستم
قشقایی
Iran, Islamic Republic of
آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا
مهدی
Iran, Islamic Republic of
من نمیدونم چرا اینقدر به حاجی میکنم دیگه توجه نمیکنه
باوی
Iran, Islamic Republic of
مهدی به غیرازاینکه نبینمت
دیدبان
Iran, Islamic Republic of
اوف چه استقبال گرمی خودجوشی از تاج شد در منطقه بویراحمد گرمسیر واقعا میشه این صحنها راباسال۹۴مقایسه کرد سالی که نیکوست زبهارش پیداس تاج خداحافظ بای
Love tajgardoon
Iran, Islamic Republic of
ببینیم وو تعریف کنیم خدارو صد هزار مرتبه شکر که روز به روز داره به رای های دکتر اضافه میشه😜
کارگر
Iran, Islamic Republic of
چرا بــــــــــــنــــــــرخیر مقدم شهرداری نوشته بود توسط نیروهاش پاره شد
دشت مور دیارم
Iran, Islamic Republic of
من اهل دشت مور هستم انصافا واقعه پذیرباشیم کجا پروژ جاده آبتوت پادوک کلنگ زنی شد حتما بصورت محرمانه بوده جهت اطلاع مسولین محترم منطقه دشت مور هنوز انتن موبایل نیست چه رسد باقیش فدای سرمسولین
خیراباد
Iran, Islamic Republic of
لطفا شایعه پراکنی نکنید برای چمن روستای ده خلیفه ما ۵نفرجمع شدیم برای افتتاحیه نگوید استقبال نبود همون ۵نفرهم جای شکراست
Iran, Islamic Republic of
استانداری که به پروژه افتضاح رویین میگه عالی معلومه هیچی.نیازی نیست خیلی مهندس باشی. می فهمی این جاده استانداردنیست
خدا قوت شهردار پاکدست خدا قوت پهلوان خدا قوت قهرمان دکتر ظفری تا ابد در اذهان باقی خواهی ماند
آبریگون
Iran, Islamic Republic of
دلم سوخت خداشاهده بااین همه تبلیغات پنجاه نفرهم نیامدنداستقبالش.انگارمردم دیگه حرفهای قشنگ وتوخالی رونمیخورند
مهدی ع
Iran, Islamic Republic of
چرا میخواستید برید خیرآباد منو نبردید منم میخواستم بیام یکم ماشین سواری کنم
شهروند
Romania
این استاندار خیال می کنه با روانشناسی میشه برای مردم خدمت کرد،با روانشناسی میشه.
سیاسی
Iran, Islamic Republic of
خیلی مسخره اند طرحها. این کارها دست کمی از دستگاه ام آر آی ممسنی ندارند.آخه یه طویله برا پنجاه تا گاو اونم با وامی کا طرف خودش قسطشو میده کلنگ زنی میخواد، اصلا به این میگن طرح؟ این رئیس کمیسیون برنامه میدونه طرح یعنی چی؟
یا ایر انسل بخواد یه دکل بزنه و پول بگیره این طرح و منت دار؟
لیشتر
Iran, Islamic Republic of
چه جولانی؟ اگه دقت کنید مردم منطقه تحریم کردن، از یه هفته قبل آقای فریدونی به تک تک مردم زنگ زد و جهاد و بخشداری و فرمانداری تبلیغ کردن، بعد از کل منطقه لیشتر و خیرآباد پانزده نفر نیومدن از ده پاکدل فقط چهار نفر اومدن. اتفاقا . تشریف داره وگرنه دیگه پاشو تو اون منطقه نگذاشت.
تازه وجدانا پرورش پنجاه تا گوساله کلنگ زنی هفته دولت میخواد اونم توسط رئیس کمیسیون مجلس. البته هم این. است هم این مجلس.
امین فریدونی
Iran, Islamic Republic of
جناب نمیدونم کی هستی ولی سعی کن دروغم که میخوای بگی یه جوری بگی که بقیه باورکنن ما خودمون سه چهار روز قبل از اینکه بخوان بیان کلنگ زنی فهمیدبم ک میخوان بیان بعد چطور از یه هفته قبل به همه زنگ زدیم؟
ما به نزدیک ترین اقواممونم نگفتیم که این برنامه هستش بعد از اینکه فهمیدن همه گلایه داشتن چرا خبرشون نکردیم
و اینکه میگی چهار نفر بیشتر نبودن خونه خود ما ۱۰نفرن چجوری حساب کردی دوست عزیز
تازشم این کلنگ زنی به درخواست ما نبوده که شما اینقده جوش اوردی به درخواست جهاد شهرستان بوده
هر چی به ذهنتون میرسه به اسم لیشتری توی این سایتا ننویسین
تاجگردون یا هر نامزد دیگه نیازی به ۱۰۰۰رای روستای ما نداره خودتو عذاب نده
برات از خداوند منان سعه صدر بیشتر خواستارم موفق باشی
بویر احم
Iran, Islamic Republic of
شما کی میخواید قبول کنید؟ بخدا مردم حاضرند مجسمه پاکدل را بسازم. چنده اونجا.
دیل ده بی بی کریمه
Iran, Islamic Republic of
از این بالاتر.جاده ده بی بی کریمه چند سال پیش اسفالت شده . نمیتونین تاجگردون رو نماینده کنید.هرکسی غیر از تاجگردون
Love tajgardoon
Iran, Islamic Republic of
کبنا الکی حاشیه درست نکن
خدارو شکر روز به روز داره به رای های تاجگردون اضافه میشه بعد تو میخوای برا دکتر حاشیه درست کنی
لیشتری
United Arab Emirates
تاجگردون بداند هر رای زادگاه دکتر پاکدل رو باید ۲میلیارد بخره براش ثابت شده همین وبس
جانم فدای پاکدل
United Arab Emirates
اینقدر پاکدل اقتدار دارد هرکس فقط بگه من مخالفشم تاجگردون براش کار مینکه
جان فدای پاکدل
United Arab Emirates
جوجه ها را اخر سال می شمارن تاج گردون بره جای دیگه سرمایه گذاری کنه
شهر زیبای تفلیس در کشور و تورهای گرجستان

شهر زیبای تفلیس در کشور و تورهای گرجستان

در شهر تفلیس خیابان‌هایی با شکل و فرم مدرن و اروپایی دیده می‌شود. در قسمت‌های دیگر این ...
آیا نزاع میان ایران و آمریکا شخصی شده است؟ / آیا استیضاح "دونالد ترامپ" در سنای آمریکا رای می‌آورد؟

آیا نزاع میان ایران و آمریکا شخصی شده است؟ / آیا استیضاح "دونالد ترامپ" در سنای آمریکا رای می‌آورد؟

یش از این، روابط ایران و آمریکا، ضربه سختی از شخصی شدن نزاع خورده بود. وقتی ترامپ به ...
ماهیگیری سیاسی از داغ مسافران؟

ماهیگیری سیاسی از داغ مسافران؟

سخنگوي دستگاه ديپلماسي در پايان تاکيد کرد: ما از همه طرف‌ها درخواست مي‌کنيم که موضوعات ...