تاریخ انتشار
جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۶
کد مطلب : ۴۱۱۳۵۷
با حضور زارعی نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا؛

افتتاح پروژه ارتباطی ایرانسل ارتقاء نسل 2 به نسل 3 روستای وزگ بویراحمد / زارعی: 11 میلیارد در زمینه ارتقاء شبکه‌های ارتباطی سرمایه‌گذاری کردیم / تصاویر

۰
کبنا ؛پروژه ارتباطی ایرانسل ارتقاء نسل 2 به نسل 3 در روستای وزگ افتتاح شد.
به گزارش کبنا، روز پنج شنبه (3 مرداد ماه 98) با حضور غلام محمد زارعی نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا پروژه ارتباطی ایرانسل ارتقاء نسل 2 به نسل 3 در روستای وزگ افتتاح شد.
زارعی نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران، اظهار کرد:11 میلیارد تومان سرمایه گذاری زیر ساختی برای ارتقاء بهبود شاخص‌های شبکه‌های ارتباطی تلفن همراه در شهرستان‌های بویراحمد و دنا به بهره برداری می‌رسد.
وی افزود: به نمایندگی از این 11 میلیارد تومان پروژه ارتباطی ایرانسل ارتقاء نسل 2 به نسل 3 در روستای وزگ به بهره داری رسید.
نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا با اشاره به وضعیت توپوگرافی استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: مسئله ارتباطات تلفنی برای مردم یک دغدغه بود که در سال‌های اخیر با تلاش‌های انجام گرفته، امروز این دغدغه به شدت کاهش پیدا کرده است. و مطالبه مردم به سمت زیرساخت شبکه‌های اینترنتی پرسرعت سوق داده شده و الان نقاط مختلفی از شهرستان‌های بویراحمد و دنا به شبکه‌های اینترنتی پرسرعت مجهز شده است.
زارعی در ادامه گفت: صمیمانه از وزارت ارتباطات تشکر کنم که استان کهگیلویه و بویراحمد را جزء استان‌های اولویت دار برای توسعه و گسترش شبکه‌های ارتباطی و اینترنتی دانست و این استان از سیستم‌های نوین فناوری بهره بردار خواهد شد و به مطالبات مردم در این زمینه پاسخ داده می‌شود.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

ت
Iran, Islamic Republic of
دنیای امروز فقط افراد دنیا طلب رشد دارند
چرا نیروهای نظامی کشورهای مختلف در خلیج فارس و دریای عمان حضور دارند

چرا نیروهای نظامی کشورهای مختلف در خلیج فارس و دریای عمان حضور دارند

خلیج فارس و تنگه هرمز در وضعیت خاص و کم سابقه‌ای قرار گرفته اند. کشور‌های مختلف با ادعای ...
۹ راه برای اینکه کمتر گوشت بخوریم

۹ راه برای اینکه کمتر گوشت بخوریم

«خوردن گوشت زیاد نقرس می‌آورد» این حرفی بود که قبل‌تر می‌گفتیم؛ اما حالا مشخص شده است ...
۱۱ وسیله‌ای که نباید در سرویس‌های بهداشتی بگذارید

۱۱ وسیله‌ای که نباید در سرویس‌های بهداشتی بگذارید

نزدیک خانه‌ تکانی‌های عید هستیم و بهتر است وسایل‌هایی که در جای اشتباهی از خانه هستند ...