تاریخ انتشار
شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۳
کد مطلب : ۴۱۱۱۹۳
گزارش تصویری

«میز خدمت» در دیشموک؛ خدمت رسانی رایگان 10تیم بسیج پزشکی به 30 روستا

۰
کبنا ؛میز خدمت در دیشموک به همت حوزه اداری امام رضا (ع) ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کهگیلویه با حضور معاون اجرایی سپاه فتح، فرمانده سپاه ناحیه کهگیلویه، رئیس بسیج جامعه پزشکی استان، معاون فرماندار کهگیلویه، مدیرکل امور روستایی استان و برخی مدیران شهرستانی برگزار شد.
در این اردوی جهادی بیش از 500 نفر  از مردم در دیداری چهره به چهره با مردم خواستار پیگیری  مطالبات خود شدند، همچنین پایگاه سلامت  و بسیج جامعه پزشکی کهگیلویه نیز به مردم خدمات رایگان ارائه دادند..
"سید حمزه محقق زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کهگیلویه در نشست جمع بندی میز خدمت بخش دیشموک اظهار کرد؛ با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب و تدابیر فرمانده سپاه فتح در بحث خدمت رسانی و حضور در بین مردم از تعدادی مسولان استانی و شهرستانی در قالب طرح شهید رهنمون دعوت شد تا با  حضور در بین مردم بخش دیشموک  به درخواست‌ها و مطالبات مردم پاسخ دهند..
محقق زاده عنوان کرد: بخش دیشموک یکی از مناطقی بود که در شهرستان نیاز به توجه بیشتری داشت و طرح ویزیت رایگان بسیج جامعه پزشکی شهرستان تحت عنوان طرح شهید رهنمون در بیش از ۳۰ روستای محروم بخش دیشموک تعداد ۱۰ اکیپ پزشکی به مردم خدمت رسانی کردند.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

از اظهارات فعالان سیاسی اصلاح‌طلب این طور پیداست که اگرچه آن‌ها‌ به شدت مخالف با حضور ...
فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های «لیمو ترش»، «چک برگشتی»، «راننده»، «کفش»، «تصمیم»، «به قید قرعه»، «هتل بزرگ ...
تکنوکرات‌ها در مسیر تغییر!

تکنوکرات‌ها در مسیر تغییر!

اما مهم‌ترین موضوعی که به دنبال گفت‌وگوی اخیر دبیر‌کل حزب کارگزاران روشن نیست، دیدگاه ...