تاریخ انتشار
جمعه ۲۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۲
کد مطلب : ۴۱۰۹۷۲
کبنا گزارش می‌دهد

همایش «عفاف» و «حجاب» در یاسوج / زن ژاپنی چه حرف‌هایی زد

۱
کبنا ؛
همایش عفاف و حجاب عصر امروز به همت دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی با حضور پرشور بانوان شهر یاسوج و بانوی مسلمان شیعه کشور ژاپن در گلزار شهدای یاسوج برگزار شد.
در این مراسم فاطمه هوشینو در خصوص علاقه به دین اسلام گفت: حادثه ۱۱ سپتامبر باعث شد من دین اسلام را انتخاب کنم چراکه بعد از حمله به برج‌های دوقلو که توطئه‌ای علیه اسلام بود کنجکاو شدم که با توجه به هزینه و زحماتی که امریکا کشیده اسلام باید دین مهمی باشد که علیه آن توطئه می‌کنند.

بانوی مسلمان اهل کشور ژاپن بیان کرد: من در یک خانواده بودایی به دنیا آمده بودم بعد از ۱۱ سپتامبر تحقیق کردم و به حقانیت اسلام پی‌ بردم و به این دین و اهل بیت هدایت شدم.
وی با اشاره به انتخاب مذهب تشییع گفت: من با قرآن و سوره یاسین آشنا شدم و ترجمه‌های قرآن را از قرآنی که از عربستان آمده بود خواندم که متوجه شدم چندین ترجمه اشتباه است بعدها متوجه شدم ترجمه‌های اشتباه مربوط به حقانیت اهل بیت است.
هوشینو در پاسخ به سوالی مبنی بر استفاده از کالای ایرانی و اقتصاد مقاومتی مورد تأکید مقام معظم رهبری گفت:  بعد از مهاجرت به ایران از طریق همسرم با ولایت فقیه و اقتصاد مقاومتی آشنا شدم.

 
وی ادامه داد: در جریان هستید که در ژاپن سیل، زلزله و سونامی زیادی اتفاق می‌افتد وقتی این حوادث رخ می‌دهد  اقتصاد همان منطقه به شدت ضربه می‌خورد و مردم برای جبران خسارت از همان شرکت خرید می‌کنند تا وضعیت اقتصادی به همان حالت سابق برگردد.
هوشینو ادامه داد: این کشور سال‌هاست تحت تحریم اقتصادی و فرهنگی دشمنان است و دشمنان به این دو مقوله مهم حمله کردند لذا در برابر دشمنان باید مبارزه کنیم‌.
وی عنوان کرد: وقتی مقام معظم رهبری بر موضوع اقتصاد تأکید دارند دلیلی وجود ندارد به آن عمل نکنیم.ما وقتی پول‌هایمان را برای اجناس دشمنان هزینه کنیم باعث می‌شویم که دشمنان با همان پول بر علیه خودمان نقشه بکشند، نباید کاری کنیم که دشمن شاد شویم.

 
بانوی مسلمان اهل کشور ژاپن ادامه داد: قدرت مردمی می‌خواهد که مردم ایران پیشگام در این حوزه است و سابقه درخشانی دارند.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر حجاب گفت: حجاب مانع پیشرفت زنان نیست اتفاقا حجاب باعث پیشرفت و ترقی آنها در جامعه شده است.
بانوی مسلمان کشور ژاپن ادامه داد: وقتی حجاب را انتخاب کردم انگار دوباره به دنیا آمده بودم، عاشقانه دستورات الهی را پذیرفتم.زن با حجاب محدود نیست بلکه حجاب باعث آزادی می‌شود.

 
هوشینو ادامه بیان کرد: وقتی حجاب نداشتم فکر می‌کردم آزادم اما وقتی حجاب را انتخاب کردم آن موقع فهمیدم آزادی من زمانی است که با حجاب شده‌ام.
وی در پاسخ به سوالی نظر خود در خصوص رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری را اینگونه بیان کرد: رهبران ما تنها برای زندگی در این دنیا نیستند بلکه چون جانشین معصوم هستند برای دنیا و آخرت ما هستند اما سایر رهبران فقط برای این دنیا هستند.من رهبری ندیدم که مانند مقام معظم رهبری ساده‌زیست باشد و تا این اندازه به فکر زندگی مردم باشد.
وی در پایان سخنانش گفت: اگر زمانی رهبر معظم انقلاب اسلامی را ببینم به ایشان می‌گویم آقاجان جانم فدای شما.
نام شما

آدرس ايميل شما

چرچیل های شاهنامه!

چرچیل های شاهنامه!

همسر اردشیر، به تحریک برادرش بهمن، نقشه قتل اردشیر را می‌کشد و در جامِ نوشیدنی‌اش زهر ...
چراغ سبز روحانی به میانجی گری عمران خان

چراغ سبز روحانی به میانجی گری عمران خان

طبیعتاً واشنگتن و تل آویو کاهش اختلافات میان کشور‌های حاشیه خلیج فارس و تهران را به ضرر ...
پایان سکوت وکیل حسین فریدون

پایان سکوت وکیل حسین فریدون

اين موضوعي است که متاسفانه با ارتباط دادن مسائل بي‌ربط که در اين پرونده نبوده و يا اساساً ...