تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۷
کد مطلب : ۴۱۰۸۶۹
گزارش تصویری_از افتتاحیه تا اختتامیه مسابقات با حضور مردم و مسئولان؛

برگزاری مسابقات فوتسال لنده با چاشنی انتقاد از خبرنگاران / تصایر

۰
کبنا ؛مسابقات فوتسال یادواره زنده یاد پاسدار مدافع حرم نوذر قدیمی با همت اداره ورزش و جوانان و زیر نظر هیئت ورزش‌های بومی و محلی برگزار شد.
امرالله سعیدی مسئول هیئت ورزش‌های بومی محلی گفت: این دوره از مسابقات با حضور هشت تیم از شهرهای دهدشت، لنده و حومه سوق در دو گروه ۴ تیمی برگزار شدند.
سعیدی افزود: این دوره از مسابقات تیم‌های یاران سوق_آموزش پرورش دهدشت_پدیده شهرک_شهدای عروه_المپیک_نفت موگرمون_مدافع حرم_سپید کوه مونه حضور داشتند که در پایان المپیک و مدافع حرم به فینال راه پیدا کردن و مدافع حرم در فینال با شکست دادن المپیک قهرمان مسابقات فوتسال یادواره پاسدار مدافع حرم نوذر قدیمی شد.
سعیدی در انتها ضمن قدردانی از مردم و مدیران ادارات که در همه شبها تماشاگر مسابقات بودند گله‌ای از خبرنگاران نیز داشت.
سعیدی افزود: بعد از اینکه شبکه تلویزیونی دنا در حق مردم لنده و مرحوم نوذر قدیمی (مدافع حرمی که قهرمان کم نظیر و نماد مقاومت و برند نمونه‌ای در عرصه جنگ و دفاع همه مردم ایران اسلامی و استان کهگیلویه و بویراحمد بود) کم لطفی کرده بودند تصمیم گرفتیم چنین یادواره مهم و با شکوهی برگزار کنیم. اما خبرنگاران محلی نیز بمانند شبکه دنا این یادواره مهم را پوشش خبری ندادند. امیدواریم در برنامه‌های بعدی خبرنگاران شهرستان رسالت خبری خود را حفظ و در راستای روشنگری و انتشار خبر صادقانه و بدون بغض و کینه عمل کنند.
در ضمن این یادواره با همت اداره ورزش و جوانان و کمکهای ادارات و مردم شهرستان برگزار شد که جا دارد بار دیگر از این عزیزان تقدیر و تشکر کنیم.
نام شما

آدرس ايميل شما

چرچیل های شاهنامه!

چرچیل های شاهنامه!

همسر اردشیر، به تحریک برادرش بهمن، نقشه قتل اردشیر را می‌کشد و در جامِ نوشیدنی‌اش زهر ...
چراغ سبز روحانی به میانجی گری عمران خان

چراغ سبز روحانی به میانجی گری عمران خان

طبیعتاً واشنگتن و تل آویو کاهش اختلافات میان کشور‌های حاشیه خلیج فارس و تهران را به ضرر ...
پایان سکوت وکیل حسین فریدون

پایان سکوت وکیل حسین فریدون

اين موضوعي است که متاسفانه با ارتباط دادن مسائل بي‌ربط که در اين پرونده نبوده و يا اساساً ...