تاریخ انتشار
سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۴
کد مطلب : ۴۱۰۵۸۲
اولین بخش دوگانه بستری درمان اعتیاد کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد؛

بهره‌برداری از مرکز غربالگری سرطان در یاسوج / خدماتی که به دیشموک رسید (+ تصاویر )

۰
کبنا ؛خبرهای علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در دو هفته گذشته؛ از افتتاح بخش بستری درمان اعتیاد با حضور استاندار تا خدماتی که به دیشموک رسید.
اولین بخش دوگانه بستری درمان اعتیاد کهگیلویه و بویراحمد با حضور استاندار و برخی از مسئولان استانی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
به گزارش کبنا،  اولین بخش دوگانه بستری درمان اعتیاد کهگیلویه و بویراحمد پیش از ظهر امروز با حضور استاندار ، فرمانده انتظامی استان، معاون سیاسی استانداری، سرپرست، معاونان و مدیر نظارت دانشگاه و همچنین دبیر ستادمبارزه با مواد مخدر استان راه اندازی شد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در این آئین گفت: برای راه اندازی این بخش در مساحتی به میزان 212 متر مربع 200 میلیون تومان برای خرید تجهیزات هزینه شده است.
دکتر پرویز یزدانپناه با اشاره به استقرار 12 پرسنل مجرب، روانپزشک و روانشناس در این مرکز درمانی افزود: افراد معتاد با داشتن بیماری روانی در این بیمارستان خدمات بستری لازم را دریافت می‌کنند.
وی بیان کرد: در آینده‌ای نچندان دور مرکز غربالگری سرطان یاسوج برای ارائه خدمات مجانی با هدف پیشگیری از سرطان به بیماران افتتاح می‌شود.دیدار شهردار یاسوج با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی؛ بهره برداری از پروژه آسفالت جاده دسترسی به بیمارستان امام سجاد(ع)/آغاز فصل جدید برای ارتقای کیفی خدمات بهداشت و درمان
شهردار یاسوج با دکتر پرویز یزدانپناه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد دیدار کرد.
نستهن مقدم شهردار یاسوج به همراه مهندس کیوان آشنا رئیس شورای شهر یاسوج با دکتر پرویز یزدانپناه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی دیدار کرد.
یزدانپناه در این نشست خواستار تعامل بیش از پیش مدیریت شهری با حوزه بهداشت و درمان شد و افزود: امیدوارم فصل جدیدی از تعامل و همکاری بین این دو مجموعه ایجاد شود.
وی با تقدیر از تلاش‌های مجموعه شهرداری برای بهسازی و آسفالت جاده دسترسی بیمارستان امام سجاد(ع) ادامه داد: برطرف کردن کاستی‌ها و ضعف‌های موجود جزو مهمترین اولویت‌های در دستور کار است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: بهره برداری کامل از فضاهای فیزیکی و امکانات موجود به بهترین شکل ممکن به عنوان یک برنامه پیگیری می‌شود، زیرا به جد پیگیر اعتماد سازی مردم به حوزه بهداشت و درمان استان با هدف کاهش مراجعه بیماران به دیگر استان‌ها هستیم.
یزدانپناه ارتقای کیفیت خدمات را ضرورتی انکارناپذیر دانست و افزود: در آینده‌ای نه چندان کلینیک درمانی یاسوج افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد. 

قطار خدمت دانشگاه علوم پزشکی در ایستگاه «دیشموک»؛ سفرهای شهرستانی ادامه دارد؛ بررسی مشکلات بهداشت و درمان
قطار خدمت دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در ادامه سفرهای شهرستانی، این بار به ایستگاه بخش محروم دیشموک رسید تا از نزدیک مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان بررسی و چاره اندیشی شود.
پرویز یزدانپناه به هماره معاون بهداشتی دانشگاه صبح امروز عازم بخش محروم دیشموک از توابع شعرستان کهگیلویه شد تا از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان این بخش قرار بگیرد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی در بازدید از پایگاه اورژانس جاده‌ای دیشموک نحوه خدمات دهی این مرکز به مردم را بررسی کرد و گفت: ارتقای کیفی خدمات به عنوان یک اولویت باید در دستور کار تمامی بخش‌های حوزه بهداشت و درمان و آموزش پزشکی باشد.
پرویز یزدانپناه ارزیابی نحوه ارائه خدمات درمانی و آمادگی علمی و عملی تکنسین‌های اورژانس را به صورت مستمر ضروری دانست و افزود: بررسی دستگاه‌ها، تجهیزات آمبولانس‌ها و شناسایی مشکلات و کمبودها پایگاه‌های اورژانس در دستور کار است.
وی در بازدید از مرکز بستر درمانی دیشموک از تدوام سفرهای شهرستانی خبر داد و بیان کرد: عدالت در بهداشت و درمان جزو اولویت‌های وزارت بهداشت بوده و در این راستا دانشگاه علوم پزشکی نیز گام بر می‌دارد و امیدوارم به جایی برسیم که خانواده‌ای در محروم ترین منطقه استان از خدمات بهداشتی و درمانی محروم نباشد.
یزدانپناه از پروژه در دست اجرای مرکز جامع سلامت دیشموک بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند اجرایی این پروژه قرار گرفت.
  
نام شما

آدرس ايميل شما

مقاله
Iran, Islamic Republic of
تاجگردون در اینستاگرام


نمایندگان مجلس ، مدیران و چهره های شاخص سیاسی و کاندیدا های احتمالی هر کدام برای بیان دیدگاهها و کارهای روزمره خود به فضای مجازی اینستا ، تلگرام ، واتساپ و ... تمسک جسته و معمولا پیج اینستاگرامی یکی از ابزار های مدرن رسانه ای در دنیای جدید محسوب می شود.
دکتر غلامرضا تاجگردون از جمله نمایندگانی است که هم در راس هرم تصمیم گیری مجلس و هم در سطح لایه های زیرن جامعه حوزه انتخابیه خود صاحب نفوذ و کارکرد موثر است و معمولا تمامی فعالیت های روزمره خویش را از طریق اینستاگرام با مردم و شهروندان به اشتراک می گزارد.
غلامرضا تاجگردون همچنان در لایه های مختلف جامعه محبوب و مورد توجه است، علیرغم برخی انتقادات و مشکلاتی که مردم دارند، اما عاقله جامعه همچنان نسخه تاجگردون را درمان گچساران و باشت می دانند و می خواهند.
موضوعی که در این سالها همواره بیشترین انتقادات را متوجه مرد شماره اول استان کهگیلویه و بویراحمد نموده است حلقه بی محتوا و بی مایه است که معمولا دور مثل تار عنکبوت لکه سیاهی در ذهن مردم ایجاد می کند . گاها شاید خود تاجگردون مخالف این حلقه به گوشان و متملقین باشد اما این توجیه پذیر نیست .
تاجگردون با خبرنگاران و عکاسان منتقد بیشتر، زیبنده است تا با خبرنگاران و عکاسان خود خوانده و کپی پیستی....
در واقع ضرر این نوع خبرنگاران و عکاسان خودخوانده و پیج داران کپی بردار ... بیشتر از سودشان است.
اگر واقعا فردی دارای اندیشه ، قلم و توانایی است و از کاندیدا و یا نماینده میخواهد حمایت کند ، کار پسنیده ای است ، اما اینکه هیچ محتوا و اندیشه ای نداشته باشی و صرفا تمام هم و غمت لنز دوربین و قاب تصویری باشد که رئیس کمیسون برنامه و بودجه در آن است ... این کاری لوث و بی اخلاقی ست
اگر دارای اندیشه و قلم هستید ، مطلب بنویسید و پاسخ اینهمه انتقاد و حمله به تاجگردون را بدهید نه اینکه از پیج اینستاگرامی تاجکردون ، عکسی را کپی پیست بکنی و آنرا منتشر بکنی و فالور جمع کنی .... این کار های لوث و پاچه خواری در عرصه خبر و رسانه مذموم ، بی اثر و داری بازخورد منفی می باشد .
البته شاید فرد بتواند در این شرایط چند نفر از خانواده و فامیلش را ارتقا یا استخدام کند اما بدترین اثر را بر روی مردم و دوستداران نماینده خواهد گذاشت.
داشتن فالور بالا، باید نتیجه تفکر ، اندیشه ، کارکرد و محبوبیت فرد باشد و برای خدمت به جامه
و نه اینکه با برند و نام کسی دیگر بنام دکتر تاجگردون فالو ها را بالا ببری و

.... بنام و اندیشه خودت باش.

سید یاسین حقپندار
( عکس ) تاجگردون میزش در مجلس را اینگونه رها کرد و رفت

( عکس ) تاجگردون میزش در مجلس را اینگونه رها کرد و رفت

بررسی اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون به پایان رسید و او مجلس یازدهم را ترک کرد، اما رد اعتبارنامه ...
شطرنج واعظی

شطرنج واعظی

از آنجایی که واعظی خود کاریزمایی برای شرکت به عنوان کاندیدای رئیس جمهوری ندارد به نظر ...
توصیه‌های تغذیه‌ای گروه‌های پر خطر در بیماری کرونا

توصیه‌های تغذیه‌ای گروه‌های پر خطر در بیماری کرونا

کارشناس تغذیه اداره مدیریت نظارت برمواد غذایی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در خصوص ...