تاریخ انتشار
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۷
کد مطلب : ۴۱۰۴۸۱
در نشست بررسی خسارات ناشی از سیل کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد

استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد مدل «گزارش دهی» مدیران را نپذیرفت

۰
کبنا ؛
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدیران اجرایی با سرعت و جدیت مشکلات مردم سیل زده را پیگیری کرده و از سرگردانی مردم در ادارات جلوگیری کنید.
به گزارش کبنا، به نقل از استانداری استان حسین کلانتری در نشست بررسی خسارات ناشی از سیل استان ضمن تقدیر از تلاش مدیران در این راستا، اظهار داشت: انتظار می‌رود مدیران در این خصوص روزانه پیگیری‌های لازم را انجام داده و تا ۴ تیرماه اطلاعات به صورت دقیق در «سامانه سجاد» بارگذاری شود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: ۵ تیرماه هیچ اطلاعاتی در این خصوص از مدیران را نمی‌پذیرم و به طور قطع با مدیران کم کار برخورد می‌شود.
وی ابراز کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی، شهرداران،مدیران عامل آبفای شهری و روستایی مشکلات این حوزه را از مرکز پیگیری کنند و هرجایی که با وقفه رو به رو شدند ما نیز ورود می‌کنیم.
کلانتری خطاب به مدیران تاکید کرد: مسائل را در موعد مقرر پیگیری کنید اکنون هدف ما پیگیری برای جبران خسارت است و نباید عدم پیگیری به موقع موجب ایجاد خسارت جدیدی شود.
وی تصریح کرد: هیچ گونه کم کاری از سوی مسؤولی پذیرفتنی نیست و می‌طلبد به صورت میدانی و جهادی برای رفع  مشکلات مردم اقدام کنید.
http://www.ostan-kb.ir/Portal/picture/?305196/%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B1%DB%8C
کلانتری با اشاره به اینکه ۸ بانک عامل در استان مسئول پرداخت خسارات سیل به مردم هستند، گفت: هر مدیر اجرایی اختیاراتی دارد و باید پاسخگوی مردم باشد.
وی عنوان کرد: نگذارید مردم در راه‌روهای ادارات و بانک‌ها سرگردان باشند و با سعه صدر و شفاف سازی در راستای حل مشکلات آنها اقدام کنید.
کلانتری تاکید کرد: جهاد کشاورزی هر چه سریع تر قرارداد متقاضیان این تسهیلات را به بانک ها ارسال کنند که تا ۴ تیرماه این افراد به بانک معرفی شوند.
وی گفت: شخصأ این موضوع را پیگیری می‌کنم و در جلسات بعدی این مدل گزارش دهی از مسئولان را نمی پذیرم و انتظار می‌رود آمار خود را در قالب پاورپوینت و علمی در جلسات ارائه دهید.
http://www.ostan-kb.ir/Portal/picture/?305198/%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B1%DB%8C http://www.ostan-kb.ir/Portal/picture/?305194/%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B1%DB%8C  http://www.ostan-kb.ir/Portal/picture/?305155/%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B1%DB%8C
نام شما

آدرس ايميل شما

علی
Iran, Islamic Republic of
خدا پدرت را بیامرزد یه کاری کن با این مدیر کل های ناتوان
تودارب
Iran, Islamic Republic of
مدل مدیریتی در استان:
ا_ خوش اخلاقی و شعر خوانی حماسی و تمجید از لرها در جلسه معارفه.
۲_ غبار روبی از قبر شهدا روز اول کاری
۳_ توپ و تشر و تهدید در هفته های اول کاری
۴_ بیتوته در مهمانسرای استانداری
۵_ همگام شدن با مدیران و ...و...و
۶_ شعر خوانی حماسی و افتخار به لر بودن جلسه تودیع
امارات برای خروج آبرومندانه از یمن دست به دامان ایران شد

امارات برای خروج آبرومندانه از یمن دست به دامان ایران شد

این طرح در حالی در مجلس سنا و حال در مجلس نمایندگان آمریکا به تصویب رسیده است که سه ماه ...
دولت از صداو سيماي گاندو، شكايت كرد

دولت از صداو سيماي گاندو، شكايت كرد

رئیس دفتر رئیس‌جمهور دو قطبی کردن جامعه را کاری اشتباه خواند و تاکید کرد: رهبر انقلاب ...
جلادهای هشتگ ساز

جلادهای هشتگ ساز

آن چه شب گذشته سیمای جمهوری اسلامی نشان داد تنها بخش کوچکی بود از مدارک جدید دستگاه های ...