تاریخ انتشار
جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۱
کد مطلب : ۴۱۰۳۲۴
بعد از سال‌ها چشم انتظاری؛

بیمارستان‌های سی سخت و پاتاوه تعیین تکلیف می‌شوند / برخی مجوزهای بیمارستان پاتاوه هنوز صادر نشده است (+ تصاویر )

۰
کبنا ؛قطار خدمت دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در ادامه سفرهای شهرستانی، این بار به ایستگاه شهرستان توریستی دنا رسید تا از نزدیک مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان بررسی و تدبیر لازم اندیشیده شود.
به گزارش کبنا، پرویز یزدانپناه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با هدف بررسی و شناسایی مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان، انجام سفرهای شهرستانی را در دستور کار قرار داده تا از نزدیک درد را ببیند و برای درمان نیز چاره‌ای کند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به موقعیت ویژه و خاص شهرستان دنا از دو نگاه گردشگرپذیر بودن و عبور شاهراه ارتباطی و کریدور شمال به جنوب(یاسوج-اصفهان) از این شهرستان گفت: با توجه به وضعیت استراتژیک این شهرستان باید به بهترین شکل ممکن و رد یک سطح مطلوب خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شود.
«پرویز یزدانپناه» خواستار برطرف کردن مشکلات سد راه ارائه خدمات شد و افزود: ارائه خدمات اورژانسی به صورت کامل و بدون کمبود با دسترسی آسان مردم به امکانات ضرورس است و در این زمنیه هیچ گونه کم کاری پذیرفتنی نیست.
وی با اشاره به اینکه یکی از مهمترین خواسته مردم شهرستان دنا از گذشته تاکنون احداث بیمارستان بوده است، ادامه داد: تعیین تکلیف دو بیمارستان سی سخت و پاتاوه به جد در دستور کار بوده و در آینده‌ای نزدیک تعیین تکلیف شده و به مناقصه می‌روند.
 یزدانپناه با اشاره به اینکه هنوز برخی مجوزهای لازم برای احداث بیمارستان پاتاوه اخذ نشده است، ادامه داد: برای تعیین تکلیف این دو پروژه در کمترین زمان ممکن از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنم.
وی با اشاره به اینکه تراز مالی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا منفی است، خاطرنشان کرد: امیدوارم با جلوگیری از هزینه‌های غیر ضرور و ریخت‌ و پاش‌ها و همچنین صرفه جویی در بخش‌های مختلف این وضعیت بهبود یابد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد به روز شدن پرداختی پزشکان، پرستاران و کارکنان را جزو اولویت‌های خود عنوان کرد و افزود: بهره‌وری و ارائه آموزش‌های لازم برای پرسنل در برنامه‌های مسئولان دانشگاه در حوزه‌های مختلف قرار بگیرد.
ابراهیم نعیمی معاون بهداشتی، فرزاد وفایی قائم مقام و مشاور عالی رئیس دانشگاه و وحید توانا مدیر نظارت دانشگاه در این سفر یک روزه پرویز یزدانپناه را همراهی می‌کردند.
 
انتهای پیام/
 
نام شما

آدرس ايميل شما

یاسوجی
Iran, Islamic Republic of
الحق و الانصاف این جمع خیلی ویژگیهای مشترک دارند
مشاهدات شوکه‌کننده چند دانشمند از حرکت اجساد

مشاهدات شوکه‌کننده چند دانشمند از حرکت اجساد

دانشمندان دوربین‌هایی در محل دفن مردگان نصب کردند تا حرکات اجساد درون قبرها را موردبررسی ...
پولدارها چگونه شکار می‌شوند؟

پولدارها چگونه شکار می‌شوند؟

موضوع حذف دهک‌های درآمدی برخوردار ظاهرا با توجه به شرایط اقتصادی کشور در دستور کار قرار ...
ضبط اموال ایران توسط کانادا مصداق تروریسم اقتصادی دولتی است

ضبط اموال ایران توسط کانادا مصداق تروریسم اقتصادی دولتی است

سخنگوی شورای نگهبان تاکید کرد: ضبط اموال دولتی ایران توسط کانادا مصداق بارز تروریسم اقتصادی ...