تاریخ انتشار
جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۱
کد مطلب : ۴۱۰۳۲۴
بعد از سال‌ها چشم انتظاری؛

بیمارستان‌های سی سخت و پاتاوه تعیین تکلیف می‌شوند / برخی مجوزهای بیمارستان پاتاوه هنوز صادر نشده است (+ تصاویر )

۰
کبنا ؛قطار خدمت دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در ادامه سفرهای شهرستانی، این بار به ایستگاه شهرستان توریستی دنا رسید تا از نزدیک مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان بررسی و تدبیر لازم اندیشیده شود.
به گزارش کبنا، پرویز یزدانپناه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با هدف بررسی و شناسایی مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان، انجام سفرهای شهرستانی را در دستور کار قرار داده تا از نزدیک درد را ببیند و برای درمان نیز چاره‌ای کند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به موقعیت ویژه و خاص شهرستان دنا از دو نگاه گردشگرپذیر بودن و عبور شاهراه ارتباطی و کریدور شمال به جنوب(یاسوج-اصفهان) از این شهرستان گفت: با توجه به وضعیت استراتژیک این شهرستان باید به بهترین شکل ممکن و رد یک سطح مطلوب خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شود.
«پرویز یزدانپناه» خواستار برطرف کردن مشکلات سد راه ارائه خدمات شد و افزود: ارائه خدمات اورژانسی به صورت کامل و بدون کمبود با دسترسی آسان مردم به امکانات ضرورس است و در این زمنیه هیچ گونه کم کاری پذیرفتنی نیست.
وی با اشاره به اینکه یکی از مهمترین خواسته مردم شهرستان دنا از گذشته تاکنون احداث بیمارستان بوده است، ادامه داد: تعیین تکلیف دو بیمارستان سی سخت و پاتاوه به جد در دستور کار بوده و در آینده‌ای نزدیک تعیین تکلیف شده و به مناقصه می‌روند.
 یزدانپناه با اشاره به اینکه هنوز برخی مجوزهای لازم برای احداث بیمارستان پاتاوه اخذ نشده است، ادامه داد: برای تعیین تکلیف این دو پروژه در کمترین زمان ممکن از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنم.
وی با اشاره به اینکه تراز مالی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا منفی است، خاطرنشان کرد: امیدوارم با جلوگیری از هزینه‌های غیر ضرور و ریخت‌ و پاش‌ها و همچنین صرفه جویی در بخش‌های مختلف این وضعیت بهبود یابد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد به روز شدن پرداختی پزشکان، پرستاران و کارکنان را جزو اولویت‌های خود عنوان کرد و افزود: بهره‌وری و ارائه آموزش‌های لازم برای پرسنل در برنامه‌های مسئولان دانشگاه در حوزه‌های مختلف قرار بگیرد.
ابراهیم نعیمی معاون بهداشتی، فرزاد وفایی قائم مقام و مشاور عالی رئیس دانشگاه و وحید توانا مدیر نظارت دانشگاه در این سفر یک روزه پرویز یزدانپناه را همراهی می‌کردند.
 
انتهای پیام/
 
نام شما

آدرس ايميل شما

یاسوجی
Iran, Islamic Republic of
الحق و الانصاف این جمع خیلی ویژگیهای مشترک دارند
گزارشی از ویدئوی جنجالی برخورد مامور پلیس با یک دختر ارشاد گشت؟!

گزارشی از ویدئوی جنجالی برخورد مامور پلیس با یک دختر ارشاد گشت؟!

چون تا آدم نداند که قضیه چگونه بوده اظهار نظر کردن برایم مشکل است. شما ببینید چند روز ...
بزرگان جهانگیری را برگرداندند

بزرگان جهانگیری را برگرداندند

هر چند روزنامه آرمان به این مهم پرداخته بود و در گزارش«جهانگیری برود می‌ماند» نشان داده ...
سرزنش ترامپ توسط رسانه‌های معتبر آمریکایی و اروپایی

سرزنش ترامپ توسط رسانه‌های معتبر آمریکایی و اروپایی

ایران در اوضاع اقتصادی بدی قرار دارد. تحریم‌ها تاثیر بسزایی بر آن‌ها داشته است. ما تحریم‌های ...