تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۹
کد مطلب : ۴۱۰۱۳۵
در خطبه‌های نماز عید سعید فطر دهدشت مطرح شد

آقای استاندار مدیریت فشل کهگیلویه را بلاتکلیف کرده است/ شما را کنار مردم نمی‌بینیم / کهگیلویه محل آزمایش نیست

۰
کبنا ؛نماز عید فطر  در شهر دهدشت به امامت حجت الاسلام حسینی اقامه شد و خطیب نماز عید سعید فطر در این آئین به انتقاد از مدیریت استاندار کهگیلویه و بویراحمد پرداخت.
حجت‌الاسلام سید نصیر حسینی امروز (چهارشنبه 15 خرداد ماه 98) در خطبه‌های نماز عید فطر در ورزشگاه آزادی دهدشت اظهار داشت: صحبتی با آقای استاندار دارم؛ جناب آقای استاندار! حضرتعالی مدیر ارشد این استان هستید باید نسبت به مدیریت شهرستان‌ها توجه خاصی داشته باشید.
امام جمعه دهدشت تصریح کرد: اگر فرمانداری را یکسال در شهرستانی به کار می‌گماری این آقای فرماندار نمی‌‌داند فرماندار هست یا نیست! حکم می‌زنند یا نمی‌زنند.
حسینی با بیان اینکه بلاتکلیفی در انتصاب فرماندار به ضرر مردم شهرستان تمام می‌شود، ادامه داد: فرماندار بلاتکلیف دل به کار نمی‌دهد، انگیزه کار ندارد و اختیار کار هم ندارد.
وی خطاب به استاندار گفت: شهرستان کهگیلویه مورد غفلت واقع شده است،این نوع مدیریت درست نیست مهندسی نیست اگر قرار است کسی فرماندار شود از اول شایستگی توان و انگیزه او را رصد کنید نه اینکه جایی آزمایش کنند،شهرستان محل آزمایش است؟
حسینی با بیان اینکه این نوع مدیریت فشل است ادامه داد: آقای استاندار! شهرستان هم جزء استان است در کنار مردم شما را نمی‌بینیم.
وی با بیان اینکه مسؤولان همه موظفند در کنار مردم باشند و مشکلات مردم را ببیند، تصریح کرد: استاندار همیشه باید در اجتماعات مردمی حضور داشته باشد.
خطیب نماز عید فطر دهدشت گفت: آقای استاندار! کار شما فقط مسائل عمرانی نیست مسائل فرهنگ هم وجود دارد آیا با متولیان فرهنگی از جمله ائمه جمعه و روحانیت نشستی دارید؟ من نمی‌دانم شما جایگاه این افراد را قبول ندارید یا جریان دیگری است.
حسینی خطاب به استاندار ادامه داد: روحانیون متولیان فرهنگ هستند با همه مردم ارتباط دارند آنها را مورد مشاوره قرار نمی‌دهید نشست ندارید این مدیریت ناقص و ضعیف است باید رفتار خود را اصلاح کنید.
وی با بیان اینکه مشکلات مردم زیاد است تأکید کرد: مدیرانی باید بکار گرفته شوند که انقلابی باشند درد و رنج مردم را بفهمند پای کار باشند در کنار مردم باشند در محافل عمومی در مساجد باشند از مردم فرار نکنند مسؤول باید همراه مردم باشد.
حسینی گفت: اگر می‌خواهی خط خاصی انتخاب کنی افراد متدین دردمند را انتخاب کن.امیدواریم این حرفها گوش شنوایی هم داشته باشد.
نام شما

آدرس ايميل شما

کهکیلویه
Iran, Islamic Republic of
استاندارفقط خوب حرف میزند ضعیف ترین استاندار تاریخ استان
فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های «لیمو ترش»، «چک برگشتی»، «راننده»، «کفش»، «تصمیم»، «به قید قرعه»، «هتل بزرگ ...
تکنوکرات‌ها در مسیر تغییر!

تکنوکرات‌ها در مسیر تغییر!

اما مهم‌ترین موضوعی که به دنبال گفت‌وگوی اخیر دبیر‌کل حزب کارگزاران روشن نیست، دیدگاه ...
موافقت رهبر انقلاب با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان

موافقت رهبر انقلاب با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان

به‌مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیر خم، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با عفو یا تخفیف و تبدیل ...