تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۲
کد مطلب : ۴۰۹۶۸۹
کبنا گزارش می دهد

نشست ستاد تنظیم بازار گچساران حاشیه ساز شد/ اخراج یکی از روسای اتحادیه ها از جلسه توسط فرماندار گچساران/ آیا اینجا هر کس ساز خودش را می زند(+تصاویر)

۰
کبنا ؛
فرماندار گچساران در نشست ستاد تنظیم بازار شهرستان گچساران که با حضور فرود پورعبدی رئیس اتاق اصناف شهرستان و جمعی از مدیران ادارات و روسای اتحادیه امور صنفی شهرستان در سالن فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: مردم از قیمت بالای کالاها در شهرستان بشدت گلایه دارند.
علی خوان پایه افزود:در شرایط خاصی که در کشور بوجود آمده است، دو بحث داریم، یک بحث گرانی که به مشکلات کلان کشوری بر می گردد و یک بحث گران فروشی و احتکار و....است .
خوان پایه عنوان کرد: بعضی ها از شرایط بوجود آمده سوء استفاده می کنند و باعث التهاب در بازار می شوند.
فرماندار گچساران اضافه کرد: مردم از شرایط بوجود آمده دربازار گچساران گلاتیه مند هستند و بارها این موضوع را به ما انتقال داده اند و خواستار پیگیری شده اند.
خوان پایه افزود: جامعه بزرگ بازار گچساران انسان های شریف و ارزشمندی هستند بهرصورت در هر صنف و قشری افرادی متخلف و سودجو وجود دارد.
وی از اداره صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف، اداره تعزیرات و روسای اتحادیه های صنفی خواستار کنترل و نظارت بیشتر بر بازار گچساران بویژه مایحتاج ضروری و پرمصرف مردم شد.
فرماندار گچساران گریزی به قیمت بالای میوه و تره بار و کیفیت و قیمت نان در شهرستان زد و عنوان کرد: مردم از این وضعیت ناراضی هستند که باید در این خصوص چاره اندیشی شود.
اما این جلسه همراه با حاشیه بود.
در این نشست وقتی که نوبت به یکی از روسای اتحادیه صنفی جهت ارائه نظرات و پیشنهادات رسید، وی  به نحوه برگزاری و کیفیت جلسه معترض شد و عنوان کرد: صداقت در گفتار حاضرین جلسه نیست که در این هنگام فرماندار گچساران با عصبانیت نسبت  به این گفته واکنش نشان داد و گفت: این ادبیات درست نیست و توهین به حاضرین جلسه می باشد و دستور داد: رئیس اتحادیه صنف.... هرچه سریعتر جلسه را ترک کند البته رئیس اتحادیه در ادامه عذرخواهی کرد و عنوان کرد: به هیچ عنوان منظورش فرماندار گچساران نبوده است، اما عذرخواهی فایده نداشت و وی مجبوربه ترک جلسه شد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
درود بر فرماندارمجبور گچساران تمام صحبت های فرموده محترم عادلانه بوده و همه اورا تحسین می کنن
Iran, Islamic Republic of
درضمن در گچساران اصلانطارت نیست و بیشتر مردم به گدایی افتادن و مادر گچساران بیشتر عشیره ای زندگی می کنیم و مثل اینکه افرادی که باید نظارت قاطع داشته باشن نیست یا اگر هم هست ترس واهمه دارن بی پولی فقر مردم حالت حق الناس است رودربایستی ندار باید قانون را اجراکرد
Iran, Islamic Republic of
در گچساران مردم جرات ندارن دست به میوه و تره باربزنن
Iran, Islamic Republic of
باید فرماندار محترم امام جمعه و سایر مسئولین کمک کنن
یک بنده خدا
Iran, Islamic Republic of
حالا رئیس کدوم اتحادیه بوده.تا به کی باید این نامها پنهان بمانند و یا مخفف گویی شوند.
United States
سلام درود خدا بر فرماندار با غیرت با این حرکت به جایش
Iran, Islamic Republic of
تجمل حرف حق رو نداشتن دیگه
فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

از اظهارات فعالان سیاسی اصلاح‌طلب این طور پیداست که اگرچه آن‌ها‌ به شدت مخالف با حضور ...
فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های «لیمو ترش»، «چک برگشتی»، «راننده»، «کفش»، «تصمیم»، «به قید قرعه»، «هتل بزرگ ...
تکنوکرات‌ها در مسیر تغییر!

تکنوکرات‌ها در مسیر تغییر!

اما مهم‌ترین موضوعی که به دنبال گفت‌وگوی اخیر دبیر‌کل حزب کارگزاران روشن نیست، دیدگاه ...