تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۲۷
کد مطلب : ۴۰۹۶۲۳
کبنا

تنها مجتمع ورزشی کارگری گچساران چشم انتظار حمایت مسئولان(+تصاویر)

۰
کبنا ؛علی خوان پایه فرماندار گچساران به همراه قاسم پرویزی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گچساران گچساران از مجتمع ورزشی کارگران بازدید کرد.
به گزارش کبنا نیوز: بیش از سه سال قبل و همزمان با دهه فجر 95 طرح مجتمع کارگری گچساران واقع در انتهای کوی کارکنان دولت با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در زمینی به مساحت پنج هکتار افتتاح شد.
به گفته پیمانکار این طرح در این مجتمع بزرگ تنها رشته ورزشی فوتسال روزانه چهار ساعت فعال است.
فرماندار گچساران در این بازدید با بیان اینکه بیش از 25 میلیارد ریال برای اجرای این طرح ورزشی هزینه شده گفت: نظارت نداشتن بر طرح های عمرانی از سوی متولیان امر موجب هدررفت بیت‌المال می شود.
علی خوان پایه تصریح کرد: این سالن ورزشی چند منظوره فوتسال، والیبال، بستکبال و هندبال برای کارگران گچساران در سال 95 ساخته شده است.
خوان پایه ابراز کرد: در این مجتمع کارگری یک سالن ورزشی چند منظوره با زیربنای 450 متر مربع و یک سالن الحاق ویژه ورزش کشتی و بدنسازی به متراژ 300 مترمربع ساخته شده است.
وی بیان کرد: این سال ورزشی همچنین دارای جایگاه ویژه تماشاگران به متراژ یکهزارو 850 مترمربع است.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گچساران در این بازدید گفت: مجتمع کارگری گچساران دارای مشکلات متعددی از جمل عدم روشنایی، نداشتن جاده مناسب، نبود دیوار حائل و آب برای آبیاری فضای سبز و...است.
قاسم پرویزی زیر بنای این مجتمع را یکهزارو 850 متر مربع اعلام کرد و گفت: این مجتمع در چند ماه گذشته به پیمانکار واگذار شده که بدلیل مشکلات متعدد از جمله جاده نامناسب استقبالی از این طرح ورزشی کم است.
وی اظهار داشت: در صورت احداث چمن مصنوعی در این مجتمع ورزشی استقبال کارگران از این طرح ورزشی بیشتر خواهد شد.
پرویزی ابراز کرد: برای ساخت چمن مصنوعی بیش از 30 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
وی گفت: هم اکنون در این مجتمع ورزشی رشته ورزشی فوتسال فعال است.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گچساران در پایان اضافه کرد: چشم انتظار حمایت‌ها و نگاه ویژه نماینده مردم شهرستان های گچساران وباشت، استاندار، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  و فرماندار گچساران در تخصیص اعتبار لازم برای گسترش بخش های مختلف ورزشی به تنها مجتمع ورزشی کارگران گچساران هستیم و درصورت تکمیل و راه اندازی این مجتمع بزرگ، شهرستان گچساران قابلیت میزبانی رویدادهای ورزشی  استانی و کشوری را خواهد داشت.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

پیمانکار مطلع
Iran, Islamic Republic of
ای بنازمت. که خدا داند با چه . جای مهدیپور را گرفتی و الان هم با آمار و ارقام سال گذشته زنده ای.قدمی برای اشتغال خصوصا ترکها بردار و جلسه ای با شرکتهای بزرگ همچون پتروسیمی و سد و امثالهم بگذار نه با درپیتها
Iran, Islamic Republic of
درود بر مهندسر مظاهری که این ورزشگاه کارگری را ساختند وبعد از اد هیچ کس تو فکر ان در اداره کل نیستند
فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

از اظهارات فعالان سیاسی اصلاح‌طلب این طور پیداست که اگرچه آن‌ها‌ به شدت مخالف با حضور ...
فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های «لیمو ترش»، «چک برگشتی»، «راننده»، «کفش»، «تصمیم»، «به قید قرعه»، «هتل بزرگ ...
تکنوکرات‌ها در مسیر تغییر!

تکنوکرات‌ها در مسیر تغییر!

اما مهم‌ترین موضوعی که به دنبال گفت‌وگوی اخیر دبیر‌کل حزب کارگزاران روشن نیست، دیدگاه ...