تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۲
کد مطلب : ۴۰۸۶۶۶
متن ارسالی

بی مهری مسئولان ورزش استان و شهرستان با خیر ورزشی نام آشنای گچسارانی ها/ وقتی که تقدیر تاجگردون دو ماه بیشتر دوام نیاورد (+جزییات)

۰
کبنا ؛چندی پیش بود که غلامرضا تاجگردون نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت از صادق خادمی خیر ورزشی نام آشنای گچسارانی ها به جهت مدیرت توانمند و دلسوزانه وی در مجموعه ورزشی  بشارت گچساران تقدیر بعمل آورد اما بعد از دوماه در عین ناباوری و... توسط مسئولان ورزش استان و گچساران از مدیریت زمین مجموعه ورزشی بشارت کنار گذاشته شد.
متن ارسالی  صادق خادمی به شرح زیر است:
 
جناب آقایان عبدالخانی و علوی مدیران محترم ورزش گچساران و استان
عشق به شهر و جوانان بی پناه گچساران می خواهد که در بدترین شرایط ، مجموعه ای بدون در وپیکر  که حتی شیر آب هم نداشت مسئولیت آن را بپذیری و آن را به بهترین و امن ترین مجموعه ورزشی استان تبدیل کنی.
جناب آقای عبدالخانی من با التماس نیامده ام و با التماس هم نمی مانم پس نیاز به این ترفندها  نبود که بدون اطلاع و بدون رعایت کردن شرایط مزایده زمین مجموعه  بشارت را به شخص دیگری واگذار نمایید به خودم اعلام می کردید  تا با ذوق به شما تحویل می دادم .
اما فقط یک سوال ذهنم را به خود مشغول کرده است و آن هم اینست که کجای دنیا دیده اید کسی از جیب شخصی خود 100 میلیون تومان و همچنین وقتش را برای مجموعه ای ورزشی شهرش هزینه کند امادر عین ناباوری در اقدامی...آن را حذف کنند.
به نظر بنده این نوع مدیریت ورزشی در نوع خود بی نظیر است که جادارد این نوع مدیریت را به ما و همچنین به 1500 ورزشکاری که انها را ناامید کرده اید آموزش بدهید
آقای علوی! گویا دوباره حرف سکه  در میان است؟
گزارش مالی ده ماهه مجموعه بشارت که 51 میلیون تومان در امد و 91 میلیون تومان هزینه از آن و سایر هزینه ها و تغییرات آن پیوست  می باشد تا که مردم از میزان کار و تلاش و فعالیت  صورت  گرفته آگاه شوند تا شاید که شما مدیران به خود بیاید  و بدانید که مردم میدانند که در شفافیت چیزی عاید حال شماها نشده و تغییرات را به کام خویش می دانستید.
در پایان برای شهر و استانی که شما مدیران ورزش آن هستید باید گریست!
صادق خادمی
خادم جوانان و ورزشکاران گچساران
 
نام شما

آدرس ايميل شما

United States
😂😂😂😂خیر اون هم در این برهه از زمان
نکنه تو هم هدایتی هستی
فکر کنم ثانیه های شکست به حرکت درامدنند و .خواهند رفت
به امید ازادی و انسانیت
امارات برای خروج آبرومندانه از یمن دست به دامان ایران شد

امارات برای خروج آبرومندانه از یمن دست به دامان ایران شد

این طرح در حالی در مجلس سنا و حال در مجلس نمایندگان آمریکا به تصویب رسیده است که سه ماه ...
دولت از صداو سيماي گاندو، شكايت كرد

دولت از صداو سيماي گاندو، شكايت كرد

رئیس دفتر رئیس‌جمهور دو قطبی کردن جامعه را کاری اشتباه خواند و تاکید کرد: رهبر انقلاب ...
جلادهای هشتگ ساز

جلادهای هشتگ ساز

آن چه شب گذشته سیمای جمهوری اسلامی نشان داد تنها بخش کوچکی بود از مدارک جدید دستگاه های ...