تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۲
کد مطلب : ۴۰۸۵۷۸
مدیر کل نوسازی مدارس استان خبرداد

احداث 10 مدرسه در قالب 74 کلاس درس در شهرستان بویراحمد (+تصاویر)

۰
کبنا ؛مدیر آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد به همراه معاون پشتیبانی و جمعی از همکاران با مهندس مهرابی مدیر کل نوسازی مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد و همکاران اداره کل دیدار کردند.
به گزارش کبنا به نقل از روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان،حسن زاده  مدیر آموزش و پرورش بویراحمد در این دیدار عیدانه، ضمن تبریک سال نو و تقدیر و تشکر از تلاشها و همکاری مجموعه اداره کل نوسازی مدارس استان در سال ۱۳۹۷ ، گزارشی از وضع موجود مدارس بویراحمد را ارائه داد و اظهار امیدواری کرد که در سال جدید شاهد موفقیت های هرچه بیشتر مجموعه آموزشی در عرصه خدمتگزاری به جامعه فرهنگی باشیم.
 مدیر کل نوسازی مدارس استان ضمن اظهار خرسندی از این دیدار، خدمت به دانش آموزان و جامعه فرهنگی را یک عبادت دانست و گفت: برخورداری از فضاهای آموزشی مناسب حق بدیهی همه دانش آموزان می باشد و ترغیب و حمایت خیرین مدرسه ساز در توجه ویژه به مدارس از اولویت های کاری اداره کل نوسازی می باشد.
جهان مهرابی از احداث تعداد ۱۰ باب فضای آموزشی در شهرستان بویراحمد خبر داد و گفت: از ابتدای سال۱۳۹۸ عملیات اجرایی ۱۰ باب فضای آموزشی در قالب ۷۴ کلاس درس در حومه مرکزی شهرستان بویراحمد به لحاظ ضرورت و مهاجر پذیر بودن این شهرستان آغاز می شود.
مهرابی مشخصات این فضاهای آموزشی را تعداد دو باب فضای آموزشی مجتمع امام علی(ع) در شهریاسوج با ۲۱ کلاس درس، تکمیل مجتمع آموزشی بلهزار با ۲۲ کلاس درس، احداث مدرسه ابتدایی مادوان با ۱۲ کلاس درس، احداث مدرسه ابتدایی آبگرمک نقاره خانه با یک کلاس درس، مدرسه ابتدایی پشت گر سرآبتاوه با ۹ کلاس درس،مدرسه ابتدایی چات باریک دشت روم با ۲ کلاس درس، مدرسه ابتدایی شهید آذرگون دشتروم با ۲ کلاس درس، مدرسه ابتدایی پنبه زاری چنارستان با ۲ کلاس درس و تکمیل مدرسه ابتدایی پازنان سپیدار با ۳ کلاس درس نام برد .
نام شما

آدرس ايميل شما

جدیدترین قیمت خودرو‌های داخلی در بازار +جدول

جدیدترین قیمت خودرو‌های داخلی در بازار +جدول

معاملات بازار خودرو امروز با افزایش نرخ محصولات ایران خودرو و ثبات قیمت در برخی محصولات ...
تصاویر | اولین روز جشنواره جهانی فیلم فجر

تصاویر | اولین روز جشنواره جهانی فیلم فجر

اولین روز سی‌وهفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر روز پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ با حضور سینماگران ...
راه‌های درمان کمردرد

راه‌های درمان کمردرد

اگر می‌خواهید کمردرد خود را درمان کنید باید در ابتدا دلیل ایجاد کننده این نوع درد را ...