تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۴
کد مطلب : ۴۰۸۱۰۲
با حضور مدیرکل نوسازی مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد صورت پذیرفت:

تجلیل و تکریم بازنشستگان و کارکنان اداری برتر اداره کل نوسازی مدارس در سال جاری

۰
کبنا ؛در راستای نکوداشت مقام و منزلت بازنشستگان و تقدیر وتشکر از زحمات برترینهای حوزه های مختلف اداری آئینی با حضور مدیر کل ، معاونین و کارکنان اداره کل نوسازی مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد در نمازخانه این اداره کل برگزار و تعداد 4 نفر از بازنشستگان سال 1397 و تعداد 4 نفر دیگر از برترینهای حوزه های مختلف اداری موردتجلیل و تکریم قرار گرفتند.
مدیر کل نوسازی مدارس استان در این آیین بازنشستگان را گنجینه های سرشار از تجربه و تخصص معرفی نمودند و گفت: تکریم از بازنشستگان تکریم سرمایه های انسانی است و آنان به عنوان سرمایه های گران بهای اداره کل نوسازی مدارس می باشند.
به گزارش کبنا به نقل از روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان" جهان محرابی افزود : امروز گرد هم آمده‌ایم که از زحمات سی ساله ، فعالان دیروز عرصه مقدس مدرسه سازی که مخزن تجربه ، خرد و آگاهی‌اند  و همچنین از کارشناسان خبره و فعال حوزه های مختلف اداری تجلیل و قدردانی نماییم.
محرابی گفت: كاركنان نوسازي مدارس با نقش آفريني در توسعه فضاهاي آموزشي در اين مجموعه جايگاهي اثرگذار و ماندگاری دارند و برگزار کردن چنین جلساتی و توجه به  خواسته ها و عملکرد آنان وظیفه ای ضروری و اساسی می باشد.
در پايان اين مراسم آقایان مهندس حسین طهماسبی، مهندس سلیمان قاسمی، آقای مجیدالله رستمی و آقای رهام بهرامی از کارکنان بازنشسته و همچنین  آقایان مهندس محمود جعفری از کارشناسان حوزه برآورد ، مهندس خیرالله پناهی در حوزه امور قراردادها، مهندس سجاد قربانی در حوزه آزمایشگاه و نظارت پروژه ها و آقای حداد فتحی در حوزه خدمات در سال 1397  با اهدا لوح تقدیر و هدایا و بازگو کردن خاطرات دوران خدمت کارمندی و گرفتن عکس یادگاری پایان یافت.

     
     
نام شما

آدرس ايميل شما

جدیدترین قیمت خودرو‌های داخلی در بازار +جدول

جدیدترین قیمت خودرو‌های داخلی در بازار +جدول

معاملات بازار خودرو امروز با افزایش نرخ محصولات ایران خودرو و ثبات قیمت در برخی محصولات ...
تصاویر | اولین روز جشنواره جهانی فیلم فجر

تصاویر | اولین روز جشنواره جهانی فیلم فجر

اولین روز سی‌وهفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر روز پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ با حضور سینماگران ...
راه‌های درمان کمردرد

راه‌های درمان کمردرد

اگر می‌خواهید کمردرد خود را درمان کنید باید در ابتدا دلیل ایجاد کننده این نوع درد را ...