تاریخ انتشار
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۸
کد مطلب : ۴۰۸۰۳۱
کبنا گزارش می‌دهد

قالیباف به کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد (+ تصاویر)

۰
کبنا ؛«محمدباقر قالیباف» شهردار اسبق تهران از فعالیت قرارگاه جهادی امام رضا(ع) در بخش سرفاریاب شهرستان چرام بازدید کرد.
محمدباقر قالیباف شهردار اسبق تهران عصر امروز از فعالیت قرارگاه جهادی امام رضا(ع) در روستای دهنو اسلام‌آباد بخش سرفاریاب از توابع شهرستان چرام بازدید کرد.
سرهنگ حمید خرمدل فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در این بازدید، محمدباقر قالیباف را همراهی کرد.
قرارگاه جهادی امام رضا(ع) در زمینه‌های عمرانی، پزشکی، اشتغال‌زایی، کشاورزی، فرهنگی و آموزشی فعالیت می‌کند و از 23 اسفندماه امسال تا پایان تعطیلات نوروز 98 در استان کهگیلویه و بویراحمد اقدام به برگزاری اردوی جهادی کرده است.
اردوی جهادی قرارگاه امام رضا(ع) از 23 اسفندماه تا سوم فرودین 98 در مناطق محروم شهرستان چرام در حوزه عمرانی، فرهنگی و کارآفرینی، سوم تا هشتم فرودین 98 در بخش محروم لوداب از توابع شهرستان بویراحمد و از 10 تا 15 فرودین‌ماه در بخش ممبی شهرستان بهمئی در حوزه‌ درمانی برگزار می‌شود.
دبیر قرارگاه جهادی امام رضا(ع) نیز گفت: گروه جهادی قرارگاه امام رضا (ع) در ایام نوروز امسال در مناطق محروم کهگیلویه و بویراحمد خدمات عمرانی و درمانی ارائه می‌کنند.
مهدی مسکنی اظهار داشت: قرارگاه جهادی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد از 23 اسفندماه امسال تا پایان تعطیلات نوروز 98 اقدام به برگزاری اردوی جهادی (عمرانی، فرهنگی، درمانی، اشتغال‌زایی) کرده است.
وی عنوان کرد: قرارگاه جهادی امام رضا(ع) طبق روال گذشته، امسال در استان کهگیلویه در زمینه‌های عمرانی، پزشکی، اشتغال‌زایی، کشاورزی، فرهنگی و آموزشی اردوی جهادی برگزار می‌کند.
دبیر قرارگاه جهادی امام رضا(ع) افزود: این قرارگاه جهادی که از سال 93 اقدام به فعالیت‌های محرومیت‌زدایی در مناطق محروم و کم برخوردار کشور کرده است.
مسکنی ادامه داد: اردوی جهادی قرارگاه امام رضا(ع) از 23 اسفندماه تا سوم فرودین 98 در مناطق محروم شهرستان چرام در حوزه عمرانی، فرهنگی و کارآفرینی، سوم تا هشتم فرودین 98 در بخش محروم لوداب از توابع شهرستان بویراحمد و از 10 تا 15 فرودین‌ماه در بخش ممبی شهرستان بهمئی در حوزه‌ درمانی فعالیت می‌کنند.
نام شما

آدرس ايميل شما

از بهار تا بهار در بهارستان

از بهار تا بهار در بهارستان

من چون در مجلس حضور دارم نمی‌توانم عملکرد مجلس را قضاوت کنم و قضاوت با مردم است و این ...
اعلام میزان بارش‌های اخیر در کهگیلویه و بویراحمد

اعلام میزان بارش‌های اخیر در کهگیلویه و بویراحمد

در بارش‌های اخیر استان کهگیلویه و بویراحمد تا ساعت ۶:۳۰ یکشنبه ۲۶ اسفند در کاکان منصورخانی ...
این غذاها شما را پیرتر از سن‌تان نشان می‌دهد

این غذاها شما را پیرتر از سن‌تان نشان می‌دهد

باور کنید که برای حفظ سلامتی و جوانی پوست و اندام خوب نیازی نیست که پول زیادی صرف کنید....