تاریخ انتشار
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۲
کد مطلب : ۴۰۸۰۰۶
با حضور مردم و مسوولان برگزار شد

همایش پیاده روی خانواده در دهدشت برگزار شد(+تصاویر)

۰
کبنا ؛صبح امروز همایش پیاده روی خانواده جهت گرامیداشت شهدای کهگیلویه با حضور پر شور مردم و مسوولان از استادیوم آزادی تا دانشگاه پیام نور دهدشت برگزار شد و با اهدای جوایز همراه بود.
نماینده کهگیلویه بزرگ در این همایش پیاده روی خانواده که با نام شهدای کهگیلویه برگزار شد، گفت: خدای بزرگ را شاکرم که فرصت انجام چنین برنامه نشاط آور و ارزشمندی را فراهم نمود.
نماینده مردم کهگیلویه در مجلس ضمن قدردانی از حضور و استقبال مردم، از شورای تامین، شورای اداری در رأس فرماندار، ائمه جمعه، صدا و سیما، هیئت همگانی شهرستان، اداره کل ورزش و جوانان، امور عشایری و همه عوامل برگزار کننده و دست اندرکار برنامه تشکر نمود و اظهار داشت: امیدوارم با وحدت و همدلی در فراهم آوردن زیرساخت های ورزشی و رونق ورزش های همگانی،پرورش ورزشکاران مستعد،زمینه ساز توسعه ورزش،کسب جایگاه شایسته و اخذ عناوین برتر ورزشی در سطح ملی و بین المللی باشیم.
وی حمایت مسئولان از ورزش را ضروری دانست و با اشاره به برخی عناوین کسب شده فردی و تیمی ورزشکاران کهگیلویه ی بزرگ گفت:قطعا با همراهی،حمایت و ایجاد انگیزه در ورزشکاران، کسب سکوهای بالاتر در میادین مختلف،دور از دسترس نیست.
در پایان هاشمی پور از سیمای مرکز کشور، صدا و سیمای استان، شبکه استانی دنا، دفتر خبری کهگیلویه، نیروهای نظامی و انتظامی، اصحاب رسانه و همه کسانیکه اجرای برنامه نمودند تشکر و قدردانی نمود.
به گزارش کبنا به نقل از مشاور نماینده کهگیلویه،مبلغ 15 میلیون تومان جهت تأمین تدارکات به هیئت همگانی،یک دستگاه خودروی سواری پراید،10 دستگاه دوچرخه و 50 تخته پتو از طرف نماینده کهگیلویه به قید قرعه به شرکت کنندگان در برنامه اهداء شد.
فدراسیون ورزش های همگانی کشور با اهداء لوح سپاس از همکاری هاشمی پور تجلیل نمود.
همچنین شبکه 3 سیما، شبکه استانی دنا و مدیرکل ورزش و جوانان استان از همکاری و مساعدت نماینده مردم در پشتیبانی و تأمین جوایز این برنامه تشکر کردند.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
شایسته بود به جای خودروی پراید جوایز دیگری در نظر گرفته می شد تا تعداد بیشتری بهرمند می شوند
Iran, Islamic Republic of
شایسته بود به جای خودروی پراید جوایز دیگری در نظر گرفته می شد تا تعداد بیشتری بهرمند می شوند
از بهار تا بهار در بهارستان

از بهار تا بهار در بهارستان

من چون در مجلس حضور دارم نمی‌توانم عملکرد مجلس را قضاوت کنم و قضاوت با مردم است و این ...
اعلام میزان بارش‌های اخیر در کهگیلویه و بویراحمد

اعلام میزان بارش‌های اخیر در کهگیلویه و بویراحمد

در بارش‌های اخیر استان کهگیلویه و بویراحمد تا ساعت ۶:۳۰ یکشنبه ۲۶ اسفند در کاکان منصورخانی ...
این غذاها شما را پیرتر از سن‌تان نشان می‌دهد

این غذاها شما را پیرتر از سن‌تان نشان می‌دهد

باور کنید که برای حفظ سلامتی و جوانی پوست و اندام خوب نیازی نیست که پول زیادی صرف کنید....