تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۲
کد مطلب : ۴۰۷۹۵۸
در جام فوتسال شبکه بانکی کهگیلویه و بویراحمد:

بانک مهر اقتصاد قهرمان شد (+ تصاویر)

۱
کبنا ؛ تیم فوتسال بانک مهراقتصاد درجام فوتسال شبکه بانکی استان به مقام قهرمانی دست یافت.
به گزارش کبنا، در این دوره از رقابت‌ها 10 تیم منتخب از بانکهای مختلف استان حضور داشتند که تیم بانک مهر اقتصاد موفق شد پس از شکست تمامی رقیبان خود به مرحله پایانی راه یافته و در بازی نهایی در مقابل تیم قدرتمند بانک ملت بعد از تساوی 2 بر 2 در وقت قانونی، در ضربات پنالتی این تیم را شکست دهد و عنوان قهرمانی را کسب نماید.
رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان کهگیلویه و به ویر احمد در پایان این مسابقات ورزش را موجب سلامتی جسم و نشاط روح و روان انسان عنوان کرد و گفت: ایجاد روحیه همبستگی، ارتقاء سطح سلامت، افزایش همدلی و تقویت کار گروهی در بین کارمندان بانکهای استان از مهمترین اهداف این مسابقات است.
مهدی مظاهری، ورزش را یکی از موثرترین عوامل در کاهش استرس و فشارهای روحیِ ناشی از فعالیت‌های روزانه دانست و ابراز داشت: بانکداری یکی از پر استرس ترین مشاغل با حجم کاری بالاست که نیاز به تمرکز و دقت فراوانی دارد لذا حرفه‌ای با چنین مشخصات و ویژگی‌ها، به مرور زمان آثار زیانباری به لحاظ روحی و جسمی در پی دارد از اینرو گنجاندن فعالیت‌های بدنی در برنامه روزانه می‌تواند به صورت قابل توجهی همکاران را در برابر این قبیل مشکلات مقاوم کند.
وی اظهار داشت: تیم‌های حاضر در این دور از رقابت‌ها از آمادگی فنی و شرایط فیزیکی مطلوبی برخوردار بودند و بازی‌ها نیز در سطح بالایی برگزار شد که در این میان تیم منتخب بانک مهر اقتصاد با هماهنگی و تلاش بازیکنان خود توانست بدون شکست در جایگاه نخست این رقابت‌ها قرار گیرد.
رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان کهگیلویه و به ویر احمد این نتیجه را مرهون، تلاش و کوشش خستگی ناپذیر اعضای تیم فوتسال و مربیان و سرپرستان تیم دانست و ابراز امیدواری کرد با ادامه این روند در آینده شاهد حضور هر چه پررنگتر تیم بانک مهر اقتصاد استان در این قبیل مسابقات باشیم.
شایان ذکر است در پایان این مسابقات فرید فضلی دروازه بان تیم بانک مهر اقتصاد، به عنوان بهترین بازیکن جام معرفی شد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

کارمند بانک
Iran, Islamic Republic of
بانک مهر اقتصاد در مرحله مقدماتی سه گل از بانک ملی خورد
Iran, Islamic Republic of
بانکها این بردن
مستقل به میدان می‌آییم

مستقل به میدان می‌آییم

اگر برای همه 12 کرسی وارد بحث شویم و ائتلاف کنیم درست است ولی وقتی یک یا سه کرسی را کنار ...
اتهام‌هاي تازه ا...كرم به دولت

اتهام‌هاي تازه ا...كرم به دولت

البته جریان غربگرا سعی کرد از دل اصولگرایی، گروهی تحت عنوان اصولگرای معتدل به وجود بیاورد ...
تسبیح تربت در دست و عکس شهید مهدوی کنار دست/ شب کف زدن‌های مرتب

تسبیح تربت در دست و عکس شهید مهدوی کنار دست/ شب کف زدن‌های مرتب

دیدار شب گذشته دانشجویان با مقام معظم رهبری، حاشیه‌های خواندنی از جمله کف زدن های متوالی،...