تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۰
کد مطلب : ۴۰۷۹۳۶
با حضور مسئولان صورت گرفت

افتتاح نمایشگاه منطقه ای صنایع دستی و هنرهای سنتی در گچساران+تصاویر

۱
کبنا ؛مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه افتتاح نمایشگاه منطقه ای صنایع دستی و هنرهای سنتی در گچساران  که با حضور فرماندار گچساران، بخشدار مرکزی گچساران، رئیس هلال احمر گچساران، رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری، رئیس اداره محیط زیست در سالن فرمانداری جنب ترمینال  برگزار شد، اظهار داشت:در این نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای سنتی هنرمندانی از استانهای کهگیلویه و بویراحمد،بوشهر،فارس،خوزستان،اصفهان و چهارمحال و بختیاری در۵۰غرفه به نمایش گذاشته شده است.
محمودباقری افزود: ۱۶غرفه مربوط به تولیدات هنرمندان سایر استان ها و ۳۴ غرفه به هنرمندان کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافته است.
باقری عنوان کرد: معرفی، توسعه و ترویج استفاده از محصولات صنایع دستی و هنرهای سنتی و فراهم کردن بسترهای فروش و بازار محوری و حمایت از کالای ایرانی از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
وی تصریح کرد:این نمایشگاه سومین نمایشگاه منطقه ای است که محصولات صنایع دستی استانهای دیگر به طور مستقیم در این شهرستان عرضه می شود و بی شک با استقبال خوب مردم هنردوست شهرستان گچساران روبرو می شود.
مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: سومین نمایشگاه منطقه ای ترویجی صنایع دستی جنوب کشور تا بیست و ششم اسفند ماه جاری از ساعت ۱۶ تا ۲۳ در سالن فرمانداری شهر گچساران جنب ترمینال شهر پذیرای عموم شهروندان است.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

از بهار تا بهار در بهارستان

از بهار تا بهار در بهارستان

من چون در مجلس حضور دارم نمی‌توانم عملکرد مجلس را قضاوت کنم و قضاوت با مردم است و این ...
اعلام میزان بارش‌های اخیر در کهگیلویه و بویراحمد

اعلام میزان بارش‌های اخیر در کهگیلویه و بویراحمد

در بارش‌های اخیر استان کهگیلویه و بویراحمد تا ساعت ۶:۳۰ یکشنبه ۲۶ اسفند در کاکان منصورخانی ...
این غذاها شما را پیرتر از سن‌تان نشان می‌دهد

این غذاها شما را پیرتر از سن‌تان نشان می‌دهد

باور کنید که برای حفظ سلامتی و جوانی پوست و اندام خوب نیازی نیست که پول زیادی صرف کنید....