تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۰
کد مطلب : ۴۰۷۹۲۵
به مناسبت سالروز تاسیس کانون‌های فرهنگی هنری مساجد انجام شد

دیدار مدیران کانون فرهنگی و هنری مساجد با امام جمعه گچساران+تصاویر

۰
کبنا ؛به مناسبت 18 اسفند، سالروز تاسیس کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، مدیران کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در دفتر امام جمعه این شهرستان با امام جمعه دیدار  و گفت‌وگو کردند.
به گزارش کبنا نیوز: در این نشست مسئول کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گچساران اظهار کرد:کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد نقش تأثیرگذاری در سالم‌سازی اوقات فراغت همچنین ساماندهی نیروهای فرهنگی و مذهبی در رشته‌های مختلف دارد.
سید نعمت الله حجازی با اشاره به نقش مساجد در پیروزی انقلاب اسلامی، افزود: نقش مسجد در تمدن اسلامی نقشی محوری بوده و زیربنای شکل‌گیری تمدن اسلامی مسجد به شمار می‌رود.
حجازی با اشاره به نقش مساجد در پیروزی انقلاب اسلامی تصریح کرد: مساجد از جمله عمده‌ترین اماکن در روند شکل‌گیری انقلاب اسلامی بود که به محلی برای اعتراض و تجمع مردمی علیه رژیم طاغوت تبدیل شده بود.
وی در ادامه با بیان اینکه در گچساران ٥٨ باب مسجد وجود دارد که ٥٠ کانون فرهنگی هنری در این مکان‌های معنوی فعال هستند، گفت: تمام این کانون‌ها به امکانات سخت افزاری و نرم افزاری شامل رایانه، میز، صندلی، دوربین، سیستم صوتی، قفسه کتاب و کتاب تجهیز شده اند.
 مسئول کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گچساران عنوان کرد: کانون فرهنگی در مساجد این شهرستان با استقبال خوب جوانان فعالیت دارند که این کانون ها سالانه  برنامه‌های متفاوتی را در طول سال اجرا می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه60 درصد از کانون‌های فرهنگی هنری این شهرستان در روستاها دایر شده است، ابراز کرد: بهترین مکان که کودکان و نوجوانان می توانند تعلق خاطر داشته باشند مساجد است که برای تقویت آنها نیاز به برنامه ریزی بیشتری است.
 حجازی خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیش از پنج هزار نفر در مناطق مختلف این شهرستان عضوکانون‌های فرهنگی هنری مساجد هستند.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

از بهار تا بهار در بهارستان

از بهار تا بهار در بهارستان

من چون در مجلس حضور دارم نمی‌توانم عملکرد مجلس را قضاوت کنم و قضاوت با مردم است و این ...
اعلام میزان بارش‌های اخیر در کهگیلویه و بویراحمد

اعلام میزان بارش‌های اخیر در کهگیلویه و بویراحمد

در بارش‌های اخیر استان کهگیلویه و بویراحمد تا ساعت ۶:۳۰ یکشنبه ۲۶ اسفند در کاکان منصورخانی ...
این غذاها شما را پیرتر از سن‌تان نشان می‌دهد

این غذاها شما را پیرتر از سن‌تان نشان می‌دهد

باور کنید که برای حفظ سلامتی و جوانی پوست و اندام خوب نیازی نیست که پول زیادی صرف کنید....