تاریخ انتشار
جمعه ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۴
کد مطلب : ۴۰۷۲۰۴
در اعتراض به معاهده fatf انجام گرفت

تحصن دانشجویان در یاسوج؛ اینها می‌خواهند ما «بره» باشیم

۱
کبنا ؛ روز گذشته دانشجویان دانشگاه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد در اعتراض به معاهده fatf در مسجد حضرت اباالفضل (ع) واقع در گلستان 5 شهر یاسوج تحصن و بیانیه‌ی خود را خطاب به مسئولان کشوری قرائت کردند، در این بیانیه آمده است:
 بسم الله الرحمن الرحیم
هرگز یهود و نصارا از تو راضی نخواهند شد تا اینکه به طور کامل از خواسته‌هایشان پیروی کنی (بقره 120)
 برادران و خواهران انقلابی، حتماً این جمله از شهید بهشتی را بارها شنیده‌اید که فرمود: " دانشجو موذن جامعه است و اگر خواب بماند نماز امت قضا می‌شود " بر همین مبنا ما دانشجویان امروز در خانه‌ی خدا جمع شده‌ایم که بانگ اذانمان را طنین انداز کنیم تا امت برای ادای تکلیف واجبش بیدار شود.
 ما دانشجویان بانگ اذان سر می‌دهیم که الله اکبر الله اکبر از جهل و نیرنگ دشمنان که قصد دارند با لوایح پالرمو چک سفید امضایی را بپذیریم که تمام دارایی‌هایمان را به غارت می‌برد. الله اکبر از حریص بودن آنها که می‌خواهند با ظاهرِ عدم تامین منابع مالی ترورسیم ها به قلب بانکی کشور نفوذ کنند و الله اکبر از غفلتی که برخی از مسئولان حکومت را فرا گرفته و کمین وزارت خزانه داری آمریکا و هم پیمانان خونخوارش را نمی‌بینند.
 ما دانشجویان امروز فریاد اشهد ان لا اله الا الله بر سر مسئولین بلند می‌کنیم که چگونه شهادت می‌دهید به یگانگی خدا اما لایحه‌های تدوین شده از سوی شیاطین و مستکبرین را می‌خواهید بپذیرید. در حالیکه از عواقب آن آگاهید و می‌خواهید راه را برای نفوذ دشمنان به اقتصاد باز کنید. عواقبی همچون تروریست اعلام کردن مدافعان امنیت کشور، قرار دادن ایران تا ابد در لیست سیاه، خود تحریمی اقتصادی، سیاسی و امنیتی، شفافیت اطلاعات اقتصادی و فاش شدن راه‌های دور زدن تحریم و صد البته کورتر شدن گره‌های اقتصادی کشور و می‌خواهید به معاهده‌ای بپیوندیم تا عناصر جنایتکاری که شب گذشته نزدیک به 40 نفر از پاسداران را به شهادت رساندند، تروریست لقب نگیرند و ارگان‌هایی همچون وزارت اطلاعات و سپاه قدس به عنوان تروریست در داخل کشور تحریم شوند.
ما امروز با اذان خود هشدار می‌دهیم اشهد ان محمد رسول الله که‌ای دولتمردان بیدار شوید و این سخن امام خمینی (ره) را بشنوید که فرمود: " خیال نکنید که روابط ما با آمریکا و شوروی و اینها یک چیزی هست که برای ما یک صلاحی دارد. این مثل رابطه بره با گرگ است. رابطه‌ی بره با گرگ رابطه‌ی صلاح مندی برای بره نیست، این‌ها می‌خواهند از ما بدوشند، این‌ها نمی‌خواهند به ما چیزی بدهند." متاسفانه ناآگاهی، مسئولان ارشد دولتی و سیاست خارجه را فراگرفته است و دام بزرگ دشمنان مردم را نمی‌بینند...از تاریخ که عبرت نگرفته‌اند هیچ، حتی از تجربه‌ی تلخ برجام و بد عهدی امریکایی‌ها و اروپایی‌ها هم کمتر سر مشقی نگرفته‌اند. گویی در نظر آنها برای عبور از تحریم‌های بانکی باید از عناصر حافظ امنیت و پیشرفت کشور عبور کنیم.
 ما امروز بانگ می‌زنیم اشهد ان علی ولی الله که‌ای نمایندگان مجلس بیدار شوید، و بشنوید این سخن رهبری را که فرمود: " این معاهدات ابتدا در اتاق‌های فکر قدرت‌های بزرگ و برای تامین منافع و مصالح آنها پخت و پز می‌شود و سپس با پیوستن دولت‌های همسو یا دنباله رو شکل به ظاهر بین المللی می‌گیرد... مجلس شورای اسلامی باید مستقلاً در موضوعاتی مانند مبارزه با تروریسم یا مبارزه با پولشویی قانون گذاری کند" آخر کدام عقل سلیم می‌پذیرد که در جنگ اقتصادی، شفافیت دلار به دلاری که وارد مملکت می‌شود برای دشمنانمان ایجاد کنیم!! این شفافیت مانند این است که در جنگ نظامی، تعداد ادوات و نفرات خود را برای دشمن شفاف و روشن کنیم.

و اما ای مردم ندای حی علی الصلاه و حی علی الفلاح ما دانشجویان را بشنوید...البته که در این چهل سال نشان دادید همیشه در صحنه هستید. اما این بار عده‌ای از منتخبان شما همانطور که در قضیه برجام می‌گفتند هر روز تاخیر، چند صد میلیون به اقتصاد ضرر می‌رساند و فریب آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها را خوردند امروز هم می گویند در صورت عدم پیوستن به معاهده‌ی fatf ضرر جبران ناپذیری به کشور وارد می‌شود، فقط با این تفاوت که در برجام می‌گفتند امضای آمریکایی‌ها تضمین است ولی الان می گویند که ما تضمین نمی‌دهیم که با تصویب کردن این لوایح مشکلات اقتصادی و ارزی حل شود.
 و اما ای اعضای محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام صدای اذان ما دانشجویان را بشنوید که می گوییم حی علی خیر العمل بشتابید به سمت بهترین عمل که رد لوایح استعماری پالرمو و fatf است. امروز در گام دوم حرکت ریشه دار انقلاب اسلامی به سمت آرمان‌های بی بدیلش نیاز است تا مجمعی انقلابی و مقتدر جهت نیل به این آرمان‌ها سر کار باشد و وعده‌های پوشالی کشورهای گرگ صفت غربی را زیر پا بگذارد و به خود جرات داده و با اعتماد کامل به خدا و تکیه بر همت این مردم زیر بار ذلت و حقارت پذیرش این لوایح نرود.
و مطالبه‌ی دوم ما هم این است که آرای اعضای مجمع در روز بررسی این لوایح شفاف شود تا خائنین و خادمین ملت مشخص گردند.

 و اما الله اکبر، ما برای دشمنان دندان تیز کرده‌ی انقلاب، این احمق‌های درجه یک و این خائنین و خود فروختگان داخلی است که بدانند دیگر زمان قلدر مابی های جاهلانه‌شان به سر آمده و آینده متعلق به انقلاب و مردم ایران می‌باشد و صد البته که زوال شما بسیار نزدیک است.
 در پایان ما با نجوای لا اله الا الله خدای متعال را شاهد می‌گیریم که امروز طبق گفته‌ی شهید بزرگوارمان موذن بودیم تا آنهایی که خواب هستند بیدار شوند و آنهایی که خودشان را به خواب زدند رسوا گردند.
 و السلام علیکم و رحمته الله و برکاته
نام شما

آدرس ايميل شما

منجی
Germany
سی دانشجویل ایما که ایخون ملته بیدار کنن
Iran, Islamic Republic of
خداوکیلی اصلا شما میدونین مزایا و معایب این لایحه چیه فقط یه عده دارن قشون کشی میکنن
مال خانی
Iran, Islamic Republic of
هدایت خواه دست از سر این ملت ...مگه 4سال تومجلس نبودی چکارمثبتی انجام دادی....این نشستها همشون تبلیغات زودهنگام مجلس هست
فتان
Iran, Islamic Republic of
دقیقا
مردم
Iran, Islamic Republic of
شما درد خود را دارید نه درد این مملکت
Iran, Islamic Republic of
خدا حافظ شان باشد
راز 3 دختر کنجکاو در کلبه وحشت انزلی

راز 3 دختر کنجکاو در کلبه وحشت انزلی

حرف هایی که درباره این کلبه وحشت گفته می شود بسیار دور از ذهن است اما طبق نظر بسیاری ...
فقدان نگاه ملی در صداوسیما

فقدان نگاه ملی در صداوسیما

هر فرد یا نهادی در این شرایط اگر مردم را تحریک کند و به اختلافات فرق و مذاهب اسلامی دامن ...
مستقل به میدان می‌آییم

مستقل به میدان می‌آییم

اگر برای همه 12 کرسی وارد بحث شویم و ائتلاف کنیم درست است ولی وقتی یک یا سه کرسی را کنار ...