تاریخ انتشار
جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۷
کد مطلب : ۴۰۷۰۵۹
با حضور نماینده شهرستان گچساران انجام گرفت؛

افتتاح و کلنگ زنی 11 پروژه حومه گچساران / حمله تاجگردون به ظفری با ضربات پنالتی (+ عکس)

۰
کبنا ؛جمعه( 19 بهمن ماه ) روز پر کاری بود برای مسوولان، نماینده مردم در مجلس، برخی مدیران استانی و شهرستانی بود. صبح امروز پروژه‌های کلنگ زنی و افتتاح پروژه‌های عمرانی از فلکه نرگس شروع شد و حدود ساعت 7 شب به کلنگ زنی دو طرح در روستای مارین ختم شد.
در این آیین یک مدرسه، 4 زمین چمن، یک بازارچه گردشگری افتتاح شد، همچنین یک مدرسه، یک مجتمع خدماتی رفاهی گردشگری، یک پروژه روشنایی، یک سالن ورزشی، یک پروژه غسالخانه کلنگ زنی شد و در مجموع 11 پروژه کلنگ زنی و افتتاح شد. 
در ابتدا کلنگ زنی پروژه روشنایی محور گچساران- بهبهان به طول 8 کیلومتر زده شد، این مسیر جزو پرترافیک‌ترین مسیرهای شهرستان است، روزانه بالغ بر 9 هزار و پانصد خودرو در این مسیر تردد دارند و منازل مسکونی نیز در اطراف آن وجود دارد. پس از آن دو زمین چمن افتتاح شد که یکی در منطقه چهاربیشه شهرستان گچساران بود.
مدرسه 6 کلاسه روستای خیرآباد با هزینه 1/5 میلیارد تومان در مساحت 2 هزار و ششصد مترمربع افتتاح شد. در حاشیه این مراسم به کتابدار برتر این روستا لوح تقدیری اهدا شد.
آیین کلنگ زنی احداث مجتمع خدمات رفاهی گردشگری در محور گچساران بهبهان در زمینی به مساحت 2 هکتار، با سرمایه اولیه 10 میلیارد ریال می‌باشد. این طرح برای 40 نفر به‌صورت مستقیم و برای 15 نفر به‌صورت غیرمستقیم اشتغال زایی دارد. این طرح زیرنظر اداره راهداری استان کهگیلویه و بویراحمد اجرا می‌شود. 
آیین کلنگ زنی مدرسه سه کلاسه روستای آبکل لیشتر برنامه ششم روز جمعه بود، میزان اعتبار این پروژه ششصد و پنجاه میلیون تومان درنظر گرفته شده است. پس از این زمین ورزشی چمن مصنوعی روستای محمدآباد با مبلغ اعتبار چهارصد و چهل میلیون تومان افتتاح شد.
پس از این مسئولان به سمت روستای آبریگون، دیل و مارین حرکت کردند. زمین چمن مصنوعی روستای آبریگون با مساحت 2 هزار و 500 مترمربع با هزینه 350 میلیون تومان از اعتبارات استانی تامین اعتبار و افتتاح شد.
پروژه بازارچه گردشگری دهیاری روستای دیل با اعتبار 250 میلیون تومان با کارفرمایی دهیاری دیل افتتاح شد. در انتهای این سفر کاری، پروژه سالن ورزشی چندمنظوره با اعتبار 30 میلیون تومان و پروژه غسالخانه روستای مارین با 71 میلیون تومان کلنگ زنی شد.
 حواشی: در حاشیه افتتاح چمن مصنوغی آبریگون گچساران مسعود ظفری کت خود را از تن در آورد و در دروازه قرار گرفت و تاجگردون با ضربات پنالتی به او حمله کرد. شهردار دوگنبدان و نماینده گچساران در روزهای و ماه های اخیر هر دو با هم بر روی مسائل شهر اختلاف نظر های داشتند.
نام شما

آدرس ايميل شما

احمد
Iran, Islamic Republic of
سلام
با ۳۰ میلیون تومان میشه یه سالن چندمنظوره احداث کرد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اعتبار سالن چند منظوره مارین 3 میلیارد تومان معادل ۳۰ میلیارد ریال و معادل ۳۰۰۰۰ میلیون ریال است.... که موقع کلنگ زنی مبلغ سوم روی بنر نوشته شده بود... نه ۳۰ میلیون تومان
فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

از اظهارات فعالان سیاسی اصلاح‌طلب این طور پیداست که اگرچه آن‌ها‌ به شدت مخالف با حضور ...
فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های «لیمو ترش»، «چک برگشتی»، «راننده»، «کفش»، «تصمیم»، «به قید قرعه»، «هتل بزرگ ...
تکنوکرات‌ها در مسیر تغییر!

تکنوکرات‌ها در مسیر تغییر!

اما مهم‌ترین موضوعی که به دنبال گفت‌وگوی اخیر دبیر‌کل حزب کارگزاران روشن نیست، دیدگاه ...