تاریخ انتشار
چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۸
کد مطلب : ۴۰۶۶۶۰
به مناسبت هفته هوای پاک صورت گرفت

همایش پیاده روی دانش آموزان گچسارانی/ ذوق و هیجان برای دریافت جایزه(+تصاویر)

۰
کبنا ؛به مناسبت هفته هوای پاک همایش پیاده روی دانش آموزان مدرسه شهید تندگویان گچساران با حضور محمد شهبازی سرپرست آموزش و پرورش گچساران، کیانوش بلوطی عضو شورای شهر دوگنبدان، علی عنبریان معاونت اجتماعی نیروی انتظامی گچساران،علی نصیرپور رئیس انجمن اولیاء و مربیان مدرسه شهید تندگویان، مدیریت و عوامل اجرایی مدرسه شهید تندگویان درجاده سلامت شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران برگزار شد.
به گزارش کبنا نیوز: مدیریت و عوامل اجرایی آموزشگاه شهید تندگویان در اقدامی جالب  و قابل تحسین با هدف تقویت سلامتی و تندرستی دانش آموزان بعد ازهمایش پیاده روی اقدام به تهیه وتدارک صحبانه سالم کرده که دانش آموزان صحبانه سالم را در یک فضای صمیمی و درکنار دوستان و هم کلاسی خود میل کردند و به اهمیت و فوایده صحبانه سالم بیشتر آشنا شدند.
گفتنی است: در پایان همایش مدیر، معاونین و معلمان مدرسه شهید تندگویان برای حفاظت از محیط زیست زباله های موجود در محوطه جاده سلامت را جمع آوری و پاکسازی کردند.
در پایان این همایش 50 جایزه به قید قرعه به دانش آموزان اهداء شد.
خاطر نشان می سازد: ذوق وهیجان دانش آموزان در هنگام قرعه کشی و همچنین برای دریافت جایزه یکی از نکات بارز و جالب این همایش بود که در این خصوص خوب بود که مسئولین و دست اندرکاران این همایش برای بالا بردن انگیزه و همچنین در راستای فرهنگ سازی، جوایز بیشتری برای این همایش در نظر می گرفتند.
 
گزارش: حبیب قلندری
 
نام شما

آدرس ايميل شما

فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

فرصت طلب یا اصلاح‌طلب؟!

از اظهارات فعالان سیاسی اصلاح‌طلب این طور پیداست که اگرچه آن‌ها‌ به شدت مخالف با حضور ...
فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر

فیلم‌های «لیمو ترش»، «چک برگشتی»، «راننده»، «کفش»، «تصمیم»، «به قید قرعه»، «هتل بزرگ ...
تکنوکرات‌ها در مسیر تغییر!

تکنوکرات‌ها در مسیر تغییر!

اما مهم‌ترین موضوعی که به دنبال گفت‌وگوی اخیر دبیر‌کل حزب کارگزاران روشن نیست، دیدگاه ...