تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۳
کد مطلب : ۴۰۶۴۰۷
صبح امروز انجام گرفت

رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد از پرستاران یاسوج تجلیل کرد (+ تصاویر)

۰
کبنا ؛رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز پرستار با حضور در بیمارستان شهدای گمنام و بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج از پرستاران این بیمارستان‌ها تجلیل کرد.
به گزارش کبنا، محمد علی نیک‌منش رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان کهگیلویه و بویراحمد با همراهی برخی از مدیران این بانک روز گذشته (یکشنبه 23 دی‌ماه 97) از بیمارستان‌های شهدای گمنام و امام سجاد (ع) یاسوج به مناسبت روز پرستار بازدید کرد.
بنابر این گزارش، نیک منش رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد در این بازدید با تبریک ولادت حضرت زینب سلام الله علیها، بانوی صبر، استقامت و پیام‌آور نهضت عاشورا، اظهار کرد: حضرت زینب (س) در قیام کربلا رسالتی سنگینی را بر دوش می‌کشید و او با پرستاری از امام سجاد(ع) توانست بر تداوم نهضت امام حسین (ع) و یارانش ایستادگی کند.
نیک‌منش همچنین با اشاره به اهمیت و جایگاه پرستاران، افزود: پرستاران با ایثار و خودگذشتگی به افراد بیمار و گرفتار زندگی دو باره می‌‌بخشند و بدون شک این ایثار و خودگذشتگی نزد خداوند متعال بی‌اجر و مزد نخواهد ماند.
رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با بیان اینکه بانک مهر اقتصاد برای شکوفایی و رونق اقتصادی اقشار مختلف جامعه برنامه‌دارد و خود را از مردم جدا نمی‌داند، افزود: این بانک تسهیلات خوبی را برای پرستاران و پزشکان در نظر گرفته است که این قشر خدوم می‌توانند با مراجعه به شعب بانک مهر اقتصاد در سراسر استان از این فرصت مناسب و عالی بهره ببرند.
نام شما

آدرس ايميل شما

گزارشی از ویدئوی جنجالی برخورد مامور پلیس با یک دختر ارشاد گشت؟!

گزارشی از ویدئوی جنجالی برخورد مامور پلیس با یک دختر ارشاد گشت؟!

چون تا آدم نداند که قضیه چگونه بوده اظهار نظر کردن برایم مشکل است. شما ببینید چند روز ...
بزرگان جهانگیری را برگرداندند

بزرگان جهانگیری را برگرداندند

هر چند روزنامه آرمان به این مهم پرداخته بود و در گزارش«جهانگیری برود می‌ماند» نشان داده ...
سرزنش ترامپ توسط رسانه‌های معتبر آمریکایی و اروپایی

سرزنش ترامپ توسط رسانه‌های معتبر آمریکایی و اروپایی

ایران در اوضاع اقتصادی بدی قرار دارد. تحریم‌ها تاثیر بسزایی بر آن‌ها داشته است. ما تحریم‌های ...