تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۳
کد مطلب : ۴۰۶۴۰۷
صبح امروز انجام گرفت

رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد از پرستاران یاسوج تجلیل کرد (+ تصاویر)

۰
کبنا ؛رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز پرستار با حضور در بیمارستان شهدای گمنام و بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج از پرستاران این بیمارستان‌ها تجلیل کرد.
به گزارش کبنا، محمد علی نیک‌منش رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان کهگیلویه و بویراحمد با همراهی برخی از مدیران این بانک روز گذشته (یکشنبه 23 دی‌ماه 97) از بیمارستان‌های شهدای گمنام و امام سجاد (ع) یاسوج به مناسبت روز پرستار بازدید کرد.
بنابر این گزارش، نیک منش رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد در این بازدید با تبریک ولادت حضرت زینب سلام الله علیها، بانوی صبر، استقامت و پیام‌آور نهضت عاشورا، اظهار کرد: حضرت زینب (س) در قیام کربلا رسالتی سنگینی را بر دوش می‌کشید و او با پرستاری از امام سجاد(ع) توانست بر تداوم نهضت امام حسین (ع) و یارانش ایستادگی کند.
نیک‌منش همچنین با اشاره به اهمیت و جایگاه پرستاران، افزود: پرستاران با ایثار و خودگذشتگی به افراد بیمار و گرفتار زندگی دو باره می‌‌بخشند و بدون شک این ایثار و خودگذشتگی نزد خداوند متعال بی‌اجر و مزد نخواهد ماند.
رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با بیان اینکه بانک مهر اقتصاد برای شکوفایی و رونق اقتصادی اقشار مختلف جامعه برنامه‌دارد و خود را از مردم جدا نمی‌داند، افزود: این بانک تسهیلات خوبی را برای پرستاران و پزشکان در نظر گرفته است که این قشر خدوم می‌توانند با مراجعه به شعب بانک مهر اقتصاد در سراسر استان از این فرصت مناسب و عالی بهره ببرند.
نام شما

آدرس ايميل شما

از بهار تا بهار در بهارستان

از بهار تا بهار در بهارستان

من چون در مجلس حضور دارم نمی‌توانم عملکرد مجلس را قضاوت کنم و قضاوت با مردم است و این ...
اعلام میزان بارش‌های اخیر در کهگیلویه و بویراحمد

اعلام میزان بارش‌های اخیر در کهگیلویه و بویراحمد

در بارش‌های اخیر استان کهگیلویه و بویراحمد تا ساعت ۶:۳۰ یکشنبه ۲۶ اسفند در کاکان منصورخانی ...
این غذاها شما را پیرتر از سن‌تان نشان می‌دهد

این غذاها شما را پیرتر از سن‌تان نشان می‌دهد

باور کنید که برای حفظ سلامتی و جوانی پوست و اندام خوب نیازی نیست که پول زیادی صرف کنید....