کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

با ارسال نامه‌ای خطاب به آیت‌الله لاریجانی مطرح شد

حمایت ائمه جمعه از اقدامات شجاعانه رئیس‌کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد / راه مبارزه با فساد با این اقدامات متوقف نمی‌شود

20 دی 1397 ساعت 16:36

ائمه جمعه این استان ضمن محکومیت حمله به رئیس کل دادگستر ی استان از مواضع انقلابی و شجاعانه ایشان در مبازره با مفاسد در ابعاد مختلف حمایت کرده و از مسؤولان بالا‌دستی می‌خواهند که از قضات شریف و انقلابی استان حمایت روز افزودن داشته باشند.


ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد ضمن محکومیت حمله به رئیس‌کل دادگستری استان از مواضع انقلابی و شجاعانه ایشان در مبازره با مفاسد در ابعاد مختلف حمایت کرده و از مسؤولان بالا‌دستی می‌خواهند که از قضات شریف و انقلابی استان حمایت روز افزودن داشته باشند.
به گزارش کبنا، ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد در خصوص تیراندازی  و سوءقصد به رئیس‌کل دادگستری استان خطاب به آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه نامه‌ای نوشتند.
در این نامه بیان شده است: سلام‌علیکم، حمله مسلحانه به رئیس‌کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد توسط هر کس و کسانی که طراحی  و اجرا شده باشد یقینا یکی از اهداف شوم آن ایجاد رعب و وحشت برای قضات شریف انقلابی به طور خاص و برای دستگاه قضا به طور عام است تا در نتیجه مبارزه‌ای که علیه فساد در ابعاد اقتصادی، اداری و اجتماعی صورت گرفته از حرکت باز ایستد یا لااقل کند شود و به مسؤولان ارشد قضا القا نماید که تحت تاثیر این جو دچار مصلحت‌اندیشی شده و اجازه اجرای احکام را ندهد.
 و همچنین در این نامه آورده شده است: استان شهیدپرور کهگیلویه و بویراحمد در طول 4 دهه بعد انقلاب در امنیت کامل بود  و هیچ گروه و جریانی نتوانسته چهره تابناک استان را ضد امنیتی جلوه دهد و مردم تاریخ ساز این استان از یک طرف همواره حامی نیروهای انقلابی و در خط مقدم بود‌ه‌اند و از طرف دیگر قدرشناسانه به پشتیبانی خود از نظام اسلامی ادامه داده‌اند ولی هیچ گونه سستی و تعلل در مبارزه با مفاسد را تحمل نخواهند کرد.
در پایان این نامه خاطرنشان شده است: ائمه جمعه این استان ضمن محکومیت حمله به رئیس کل دادگستر ی استان از مواضع انقلابی و شجاعانه ایشان در مبازره با مفاسد در ابعاد مختلف حمایت کرده و از مسؤولان بالا‌دستی می‌خواهند که از قضات شریف و انقلابی استان حمایت روز افزودن داشته باشند.


کد مطلب: 406311

آدرس مطلب :
http://www.kebnanews.ir/gallery/406311/2/حمایت-ائمه-جمعه-اقدامات-شجاعانه-رئیس-کل-دادگستری-کهگیلویه-بویراحمد-راه-مبارزه-فساد-این-متوقف-نمی-شود

کبنانیوز
  http://www.kebnanews.ir