تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۰
کد مطلب : ۴۰۴۳۵۴
گزارش تصویری

دیدار فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با خانواده شهید پردال در گچساران+تصاویر

۰
کبنا ؛فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد به همراه جمعی از فرماندهان و پرسنل سپاه استان با خانواده طلبه شهید "مرتضی پردال" دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش کبنا نیوز: در این دیدار سرهنگ حمید خرمدل، فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با حضور در منزل شهید "مرتضی پردال" و اهداء لوح سپاس به پدراین شهید والامقام از مجاهدت‌های وی و خانواده بزرگوار شهید قدردانی کرد.
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد دراین دیدارگفت:بارها در مجالس مختلف عرض کرده ام که امثال ماها نیاز به چنین حضور و دیداری با خانوادهای معظم شهداء داریم و فراموش نکرده ایم که اگر امروز مسئولیت و امنیتی در کشورداریم به برکت خون شهداست تا گرد غفلت بر سر و روی مان ننشیند.
حمید خرمدل افزود:دیدار با خانواده های شهدا موجب عزت انسان خواهد شد ،چرا که خانواده های معظم شهداء همه وجودشان را وقف نظام و انقلاب کرده اندو ان شاءالله همه بتوانیم در مسیر شهداء طی طریق کنیم و خانواده های شهداء را از یاد نبریم.
وی درادامه اظهارکرد:درحقیقت روحیه ایثار و جانفشانی رزمندگان اسلام در دوران 8 سال دفاع مقدس در نوع خودش بی نظیر بود و نمی‌توان از نعمت الهی خانواده های شهداءکه فرزندان خود را راهی جبهه‌های نبرد حق علیه باطل می‌کردند به راحتی گذشت و همه به نوعی وظیفه داریم تا از این سرمایه های اصلی انقلاب و نظام اسلامی صیانت کنیم.
شهید مرتضی پردال طلبه گچسارانی در سال 65و درعمیات کربلای 5در منطقه عملیاتی شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل شدند.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Romania
سرهنگ عزیز ضمن تبریک انتصاب حضرتعالی به فرماندهی سپاه فتح استان وتقدیر وتشکر از حضور وسرکشی حضرتعالی از خانواده شهدا باید بدانید که سپاه فتح که حضرتعالی بعنوان فرمانده ارشد آن منصوب شده ای جایگاه رفیعی می باشد چون سرداران رشید بسیاری را تقدیم وفدای اسلام ناب محمدی کرده اگر کسی بخواهد تخطی کند باند بازی کند سیاسی کار کند بخواهد این سپاه همیشه پیروز فتح را محل تخت وتاز فرد یا افراد وجناح خاصی کند فردای قیامت پاسخگو خواهید بود چون بسیج متعلق به همه وبسیج حاصل تفکر بلند امام وآرمان امام شهدا می باشد. ضمن حرمت. خلاصه باید توجه ویژه به این حرکت ترویج تفکر احمدی نژادی گری آقایان باشید ونا خود اگاه حضرتعالی را به سمت وسو سوق ندهند
از بهار تا بهار در بهارستان

از بهار تا بهار در بهارستان

من چون در مجلس حضور دارم نمی‌توانم عملکرد مجلس را قضاوت کنم و قضاوت با مردم است و این ...
اعلام میزان بارش‌های اخیر در کهگیلویه و بویراحمد

اعلام میزان بارش‌های اخیر در کهگیلویه و بویراحمد

در بارش‌های اخیر استان کهگیلویه و بویراحمد تا ساعت ۶:۳۰ یکشنبه ۲۶ اسفند در کاکان منصورخانی ...
این غذاها شما را پیرتر از سن‌تان نشان می‌دهد

این غذاها شما را پیرتر از سن‌تان نشان می‌دهد

باور کنید که برای حفظ سلامتی و جوانی پوست و اندام خوب نیازی نیست که پول زیادی صرف کنید....