تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰
کد مطلب : ۴۰۳۹۱۸
در بازدید معاون غذا و دارو از شرکت آب معدنی یاسوج مطرح شد

آب معدنی‌ها را یخ زده ننوشید / ذره‌بین نظارت معاونت غذا و داروی کهگیلویه و بویراحمد بر سر واحدهای تولیدی

۰
کبنا ؛معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد به طور سرزده از شرکت آب معدنی یاسوج بازدید کرد.
به گزارش کبنا به نقل از روابط عمومی معاونت عذا و دارو، امروز یکشنبه 29 مهرماه 97، امام بخش قائدی معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد بخش‌های مختلف شرکت آب معدنی در یاسوج را مورد بازدید و بررسی قرار داد.
قائدی در این برنامه ضمن بازدید از بخش‌های مختلف تولید آب معدنی به سووالات خبرنگاران در رابطه با جزئیات مختلف تولید آب معدنی در این شرکت یاسوجی پاسخ داد و اظهار کرد: در آب معدنی‌ها هیچ گونه مواد افزودنی وجود ندارد و کاملاً آب معدنی با املاح مورد نیاز بدن است.
وی با بیان اینکه فرایند تولید آب معدنی در استان کهگیلویه و بویراحمد تحت نظارت معاونت غذا و دارو است، گفت: آب معدنی در این کارخانه مورد بازدید بدون کمترین دخالت دست تولید می‌شود و کاملاً صنعتی است.
قائدی بیان کرد: از موادهای اولیه تهیه بطری آب معدنی تا عرضه آب معدنی‌ها به بازار زیر ذره بین نظارت معاونت غذا و دارو می‌باشد.
وی در ادامه با بیان اینکه 4 کارخانه غیر فعال آب معدنی در استان کهگیلویه و بویراحمد داریم، افزود: تعداد کارخانجات آب معدنی‌های فعال 9 واحد است و در شش ماهه اول سال 97 بیش از 15 مورد از این کارخانه‌ها بازدید کردیم.
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: نظارت دقیق بر تولید محصولات غذایی و آشامیدنی همواره مدنظر معاونت غذا و دارو است.
قائدی در بخش دیگری از سخنان خود، اظهار داشت: آب معدنی یخ زده را به هیچ وجه نباید نوشید چرا که املاح آن بر اثر یخ زدگی از آب جدا می‌شود و در واقع مانو پُلیمر (Polymer) به مُنومر (Monomer) تبدیل می‌شود و برای انسان ضرر دارد.
نام شما

آدرس ايميل شما

در جست و جوی رفاه معیشتی

در جست و جوی رفاه معیشتی

اما با وجود آنکه هنوز جزئیات کاملی از آنچه دولت برای سال آینده در نظر دارد منتشر نشده ...
زنی که از خورشید فراری است و به آب پناه می‌برد (+عکس)

زنی که از خورشید فراری است و به آب پناه می‌برد (+عکس)

زن ۶۵ ساله هندی ۲۰ سال است که از طلوع آفتاب تا غروب تا گردن در آب فرو می‌رود برای اینکه ...
برکات فینال آسیا و آزادي بدون روتوش

برکات فینال آسیا و آزادي بدون روتوش

در طرف مقابل بازیکنان پرسپولیس با ارائه یک بازی پر اشتباه که در برخی اوقات احساسی می‌شد،...