تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۹
کد مطلب : ۴۰۳۸۰۳
کبنا گزارش می‌دهد

مدیرکل بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد / «جنتی» پاسخگوی مطالبات قومی یا قانون (+تصاویر)

۲
کبنا ؛مدیرکل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون بنیاد مسکن کشور و برخی مسئولان استانی و کارکنان بنیاد مسکن استان معرفی شد.
 به گزارش کبنا، «حسین جنتی»، مدیرکل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در این آیین گفت: ایمان و تقوا، رعایت عدالت و انصاف، پرهیز از غرور و خود پسندی، دوری از دنیا پرستی و طمع، گشاده رویی، امنت داری، حافظ بیت المال بودن و خدمت عاشقانه و توجه به مردم دیدگاه امام علی (ع) در زمینه وظایف یک مدیر در جامعه اسلامی است.
 وی افزود: بخش عمده‌ای از فعالیتهای بنیاد مسکن در رابطه با محرومان است که امیدوارم با همکاری مجموعه بنیاد مسکن استان، حمایت بنیاد مسکن کشور، استاندار، مسئولان استانی و محلی و مجمع نمایندگان استان بتوانم خدمتی صادقانه و بدون ریا به مردم استان انجام دهم.
 همچنین ابراهیم فرزانه، مدیرکل سابق بنیاد مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این آیین گفت: بدون از تلاش همکارانم هیچ گونه عملکردی نداشته‌ام و اگر کوتاهی بود مقصر بنده حقیر بودم.
 وی افزود: 3000 وام برای بازسازی واحدهای مسکونی روستایی از ابتدای انقلاب اسلامی تا سال 93 در سطح استان پرداخت شده بود که این تعداد در طی چهارسال اخیر به 5548 واحد مسکونی رسید.
 فرزانه اظهارکرد: 6 میلیارد تومان تا سال 93 تسهیلات بلاعوض در استان پرداخت شده بود که این میزان در چهار سال اخیر به 62 میلیارد تومان افزایش یافت.
 مدیرکل سابق بنیاد مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: 10 هزار و 741 مورد تسهیلات بهسازی از ابتدای انقلاب تا سال 93 در استان پرداخت شده بود که طی چهارسال اخیر این 8367 مورد پرداخت شد.
 فرزانه با بیان اینکه برای خوشی هیچ نماینده‌ای در استان کار نکرده‌ام بلکه برای مردم کار کردم، تصریح کرد: در طول 36 سال انقلاب اسلامی یک میلیون و 280 هزار متر مربع آسفالت در معابر روستایی استان انجام شده بود در حالی که در چهار سال اخیر دو میلیون و 500 هزار متر مربع آسفالت در معابر روستایی کار شده است.
 وی با اشاره به بافت فرسوده گچساران در این استان ادامه داد: با تلاش بنیاد مسکن طی دو سال گذشته بازشازی 3000 واحد مسکونی شروع شد که 1500 واحد در حال بازسازی و یک سوم از این واحدها تمام شده است.
 مدیرکل سابق بنیاد مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: امیدوارم در طول مدیریتم کوتاهی نکرده باشم و اگر کوتاهی شده مردم استان ما را ببخشند.
  همچنین عزیز فَیلی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: متوسط جمعیت روستایی استان حدود 23 درصد است در حالی که جمعیت روستایی این استان 45 درصد است که باید به این جمعیت توجه بیشتر شود و خدمات ارائه دهیم.
 وی افزود: طی چهارسال اخیر با همکاری مجمع نمایندگان استان نهضت آسفالت در روستاهای استان اجرا شد و کار بزرگی انجام شد.
 فَیلی اظهارکرد: در سطح کشور 9860 واحد مسکونی در زمینه بازآفرینی بافت‌های فرسوده تعریف شده که 3000 واحد از این میزان در شهرستان گچساران استان کهگیلویه و بویراحمد در حال انجام است.
 حجت الاسلام سید فرج الله موسوی اطهر، مشاور استاندار کهگیلویه و بویراحمد در امور روحانیت نیز گفت: بنیاد مسکن در حال حاضر اقدامات اساسی و خدمات خوبی را در مناطق مختلف شهری و روستایی انجام دادند و ان شاء الله مردم و مسئولان نیز کمک کنند.
وی افزود: مدیرکل جدید بنیاد مسکن استان زمانی مسئولیت را برعهده گرفتند که وضعیت مالی کشور با مشکلات و محدودیت‌هایی مواجه است و توقعات بالاست که همه بخصوص نمایندگان مجلس باید مدیر جدید را کمک کنند.
  در پایان این مراسم از زحمات"ابراهیم فرزانه»، مدیرکل سابق بنیاد مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد تقدیر و حسین جنتی به عنوان مدیرکل جدید معرفی شد.
 گفتنی است که حسین جنتی دارای مدرک تحصیلی دکترای در رشته برنامه ریزی شهری با ۱۷ سال سابقه کار اجرایی در بنیاد مسکن پیش از این معاون مسکن شهری، قایم مقام مدیرکل و مدیر حراست بنیاد مسکن استان را بر عهده داشت.
 ابراهیم فرزانه حدود 50 ماه (4 سال و دو ماه) مسئولیت بنیاد مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد را برعهده داشتند.
بنابر این گزارش، جلسه معارفه مدیرکل بنیاد مسکن در حالی برگزار شد که در این سالن افراد مرتبط و غیرمرتبط هم حضور داشتند، سالن مملو بود از جمعیت، قوم و خویش‌های مدیرکل بنیاد مسکن هم آماده بودند به طوریکه راه در حین برگزاری جلسه برای عبور و مرور نبود.
لازم به توضیح است که مراسم معارفه مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد که اخیراً در سالن همایش های اتاق بازرگانی یاسوج برگزار شد و با وجود اینکه سالن اتاق از سالن سازمان مدیریت، برنامه ریزی بزرگتر هم می‌باشد، اما اکثر صندلی‌ها خالی بود. حال باید ببینیم حسین جنتی باید پاسخگو مطالبات قومی هم باشد یا او قانون را مدنظر قرار می‌دهد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
ولا به خدا بچه های مرحوم حاج سیا رحمت الله علیه انقدر خدا خوب کرده وباعرضه وبا معرفت وباشخصیت وخد خوب کرده ودلسوز همه هستند اگر عراق هم معارفه آنها باشد همه دوست دارند به احترامشون حاضر باشند خدا رحمت کنه پدرشون که انسان بسیار صادق و بی آزاری بود و همین بی آزاری وصداقتش باعث شد خدا توجه خیری بهش داشت وفرزندان نیکی بهش عطا فرمود
Iran, Islamic Republic of
از دفتر تاجگردون كسي نبود
اين انتصاب در غيبت تاجگردون انجام شده
حتما ناراضيه
Iran, Islamic Republic of
افرادی تو این تودیع معارفه حضور داشتند که خیلی توی بحث اشتغال از اقایان تاجگردون و .... در منطقه باشت و باوی بیشتر فعال بودند پس لطفا واقع گرا باشید . بدرود
سید دست افکن بانک ملت
Iran, Islamic Republic of
انتصاب بجاوشایسته جناب آقای دکترجنتی رابه هم استانیهای عزیزم واستاندارمحترم خاصه دایی عزیزم حاج علیرضا جنتی تبریک عرض میکنم...خانواده آقای جنتی از خانواده های مذهبی وولایتمداروانقلابی استان وکشور میباشند....
شهرام صالحی وکیل دادگستری
Iran, Islamic Republic of
جناب اقای دکترحاج حسین جنتی انتصاب شایسته وبه جای حضرتعالی راکه نشان از لیاقت وشایستگی آن عزیز میباشد رابه عنوان مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان تبریک عرض میکنم وبرای حضرتعالی ارزوی موفقیت دارم
مهندس
Iran, Islamic Republic of
درود بر سایت وزین کبنا نیوز.
سالی که نکوست از بهارش پیداسیت.
انتصاب قومیتی، عملکرد قومیتی.
سیسخت
Iran, Islamic Republic of
چشم آقای زارعی روشن!!!!1
حیدر
Iran, Islamic Republic of
وقتی شخصا حاج زارع نماینده محترم بویراحمدودنا حضور دارند یعنی همه نمایندگان هستند ومجمع نمایندگان با رضایت خاطر برای اولین بار توانسته اند یک انتخاب بومی را انجام دهند.
Iran, Islamic Republic of
ميگم قبلا فامیلی شون فک کنم اگه اشتباه نکنم .د ،
Romania
بايد خيلي تلاش كنه تا تاجگردون راضي كنه
Iran, Islamic Republic of
و بازهم باشت و گچساران؛ چه میکنه این تاج
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
از نیروهای تاجگردون هیچ کس نبود نه ابنکه ناراضی بودند بلکه انتصاب اقاب جنتی با توجه به توانمندی و لیاقت خودش بوده .اقای تاجگردون هیچ نقشی نداشته است.
Iran, Islamic Republic of
دقیقا
Iran, Islamic Republic of
اگر اقای تاجگردون نقشی داشتند از خودش و اطرافیان باید حضور داشتند . تشکر از حاج زارعی عزیز
بنگشت ازبوستان
Iran, Islamic Republic of
اخ من جونم اون .که هرکاری دوست داره داخل.انجام میده این هم از این یکی .ستان بیاره
Iran, Islamic Republic of
اینکه از افراد اقای تاجگردون تو این معارفه حضور نداشتند یا ناراضی باشند یا خیر دلیل نمیشه در این معارفه افرادی حضور داشتند که در حوضه اشتغال از شخص اقای تاجگردون برای جوانان باشت و گچساران فعال تر بودند و هستند .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
درود بر حاج محمد موسوی
گچساران باشت
Iran, Islamic Republic of
سلام و سلامت خدمت حاج حمید گرجی پور مرد بزرگ و دوست داشتنی منطقه باشت باوی که هم لر و هم ترک منطقه باشت و گچساران محبتهایشان را نسبت به جوانان منطقه فراموش نخواهند کرد .
Iran, Islamic Republic of
مستند از .واقعا باید این مستند ساخته بشه
علت کم خونی و راه‌های درمان آن

علت کم خونی و راه‌های درمان آن

در این مطلب با مهم‌ترین علائم کم خونی و راههای تشخیص و درمان کم خونی آشنا خواهید شد.
مرجع تقلیدی خانه‌اش را فروخت

مرجع تقلیدی خانه‌اش را فروخت

ایشان یک برگ چک‌بانکی به من دادند و گفتند «من خانه‌ای قدیمی داشتم، آن را فروختم و کمی ...
بنزین در آتش شایعات می‌سوزد

بنزین در آتش شایعات می‌سوزد

بعید به نظر می‌رسد تغییری در نرخ بنزین صورت گیرد. او گفت: با توجه به شرایط فعلی و تورم،...