تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۱
کد مطلب : ۴۰۳۶۵۵
برگزاری نشست تعاملی شهرداری و اعضای شورا با رئیس اداره تبلیغات باشت

به منظور تعامل و هم اندیشی در اجرای امور فرهنگی در شهرستان باشت نشست اعضای شورای شهر وشهردار با حجت الاسلام والمسلمین محمد معتمدی فر رئیس اداره تبلیغات شهرستان در محل سالن شورای شهر باشت برگزار شد.

۰
کبنا ؛برگزاری نشست تعاملی شهرداری و اعضای شورا با رئیس اداره تبلیغات باشت
به منظور تعامل و هم اندیشی در اجرای امور فرهنگی در شهرستان باشت نشست اعضای شورای شهر وشهردار با حجت الاسلام والمسلمین محمد معتمدی فر رئیس اداره تبلیغات شهرستان در محل سالن شورای شهر باشت برگزار شد.
نادر گرامی، رئیس شورای شهر باشت در این نشست با بیان اینکه دغدغه مقام معظم رهبری درباره شبیخون فرهنگی دشمن دغدغه شهرداری و اعضای شورای اسلامی نیز هست آمادگی خود را برای همکاری در جهت برگزاری مراسمات فرهنگی اعلام کرد. 
رئیس هیئات مذهبی شهرستان باشت با تقدیر از عملکرد سه ماهه حجت الاسلام معتمدی فر در رأس مدیریت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان از حساسیت و پیگیرهای وی در جهت برگزاری مراسمات مختلف مذهبی در شهرستان باشت تقدیر کرد. 
گرامی مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر باشت را نیروهایی ولایی، ارزشی و انقلابی دانست و تصریح کرد: در راستای تعامل فعالیت های فرهنگی با اداره تبلیغات این مجموعه سنگ تمام گذاشته و عملکرد ما در ادوار گذشته مؤید این موضوع است.
وی شهرداری باشت را پیش قدم در مسائل فرهنگی خواند و افزود: درآمد شهرداری باشت ناچیز است اما در قسمتی از بودجه شهرداری و فصول پنجگانه ماده 17 یکی از فصول مربوط به بودجه فرهنگی است که با تلاش مجموعه همکاران در شورای اسلامی با تخصیص 30 درصد اعتبار ، بالاترین میزان اعتبار به بحث مسائل فرهنگی اختصاص یافته است.
گرامی با بیان اینکه ادارات چشم امیدشان به اعتبارات فرهنگی شهرداری است، ابراز داشت: شهرداری نیز هزینه بسیاری از مراسمات و برنامه های فرهنگی را متقبل شده است.
وی پذیرفتن برگزاری مراسمات یادواره شهداء ، جشن ها و مناسبت های ملی و مذهبی را تنها بخشی از فعالیت های شهرداری در امور فرهنگی دانست و ادامه داد: در اجرای این مراسمات معمولاً شهرداری بیشترین هزینه ها را متقل می شود.
رئیس شورای اسلامی شهر باشت همچنین حمایت شهرداری از برپایی موکب حضرت زینب«س» به عنوان آبروی شهرستان را از دیگر اقدامات فرهنگی شهرداری دانست.
گرامی در ادامه با درخواست از شهرداری خواستار دعوت از 2 تن از مداحان معروف کشور در ایام محرم و سفر شد.
حجت الاسلام والمسلمین محمد معتمدی فر، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان باشت نیز در این نشست گفت: اداره تبلیغات باشت بودجه فرهنگی ناچیزی دارد و این بودجه جوابگوی حمایت از موکب و هیئات مذهبی نیست.
وی ادامه داد: شهرداری باشت دارای بودجه فرهنگی و در زمینه همکاری با اداره تبلیغات نیز مستندات ارائه شده است.
این مسئول فرهنگی در شهرستان باشت از دعوت مداحان معروف کشوری(آهنگران و نذار قطری) به شهرستان نیز خبردا د و گفت: به دلیل پر بودن برنامه این مداحان با رایزنی های صورت گرفته شاهد حضور آنها در ایام دهه فاطمیه خواهیم بود. 
حجت الاسلام معتمدی فر در ادامه هماهنگی جهت حضور سخنرانان در شهرستان باشت به جهت عدم تخصیص بودجه فرهنگی به اداره تبلیغات را مشکل دانست و گفت: از شهرداری تقاضا داریم جهت کمک به برنامه های اجرایی اداره تبلیغات همکاری نمایند. 
وی خواستار تعریف ردیف بودجه فرهنگی برای انجام فعالیت های فرهنگی مناسب در شهرستان باشت شد. 
لطف الله موسوی شهردارباشت نیز در این نشست گفت: شهرداری از بیان رقم اهدایی به اداره تبلیغات معذور است اما در هر مناسبتی که اداره تبلیغات متولی برگزاری آن باشد با هماهنگی با شورای شهر و در راستای قانون در زمینه نصب بنر در مکان های مختلف شهر آماده همکاری هستیم.
وی بیان داشت : از اختصاص بودجه فرهنگی به اداره تبلیغات به دلیل ناچیز بودن آن معذوریم اما در بحث نصب بنر در جاهای مختلف شهر نیاز به پرداخت هزینه نصب از سوی اداره تبلیغات شهرستان باشت نیست.
شهردار باشت خواستار هماهنگی اداره تبلیغات با شورای شهر قبل از برگزاری مراسمات شد. 
موسوی از آمدگی شهرداری در جهت نظارت و کمک به موکب حضرت زینب«س» نیز خبر داد و افزود: کار فرهنگی متعلق به تمام ادارات است و در این زمینه نیز هر کمکی از سوی شهرداری در چارچوب قانون برآید دریغ نخواهد کرد. 
گفتنی است در این نشست شهرداری انجام 50 درصد از کارهای تبلیغی و فرهنگی اداره تبلیغات بدون دریافت هزینه و چاپ ونصب بنز را عهده دار شد. 

خبرنگار فتح الله پوران پور
برچسب ها :
نام شما

آدرس ايميل شما

تسبیح تربت در دست و عکس شهید مهدوی کنار دست/ شب کف زدن‌های مرتب

تسبیح تربت در دست و عکس شهید مهدوی کنار دست/ شب کف زدن‌های مرتب

دیدار شب گذشته دانشجویان با مقام معظم رهبری، حاشیه‌های خواندنی از جمله کف زدن های متوالی،...
خبر های داغ ۳ پرونده مهم اقتصادی

خبر های داغ ۳ پرونده مهم اقتصادی

افراد مکلف شده اند که در آغاز و پایان دوره مسئولیت بر اساس خود اظهاری فهرست دارایی خود ...
رسانه‌ها را همکار خود در اجرای عدالت می‌دانیم

رسانه‌ها را همکار خود در اجرای عدالت می‌دانیم

اصلاً فلسفه این جلسه برای این است که ما مجموعه رسانه‌ای کشور را همکاران اجرای عدالت می‌بینیم ...