تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۱
کد مطلب : ۴۰۲۹۲۱
با حضور مسوولان کشوری و استانی صورت گرفت

افتتاح طرح گازرسانی «قلعه رئیسی و دیشموک» / برخورداری 108روستا از نعمت گاز

۰
کبنا ؛ظهر امروز، طرح گازرسانی قلعه رئیسی، دیشموک و روستاهای تابعه با حضور مسوولان کشوری واستانی ولی بدون حضور استاندار کهگیلویه وبویراحمد و معاونین استاندار در چاروسا «کهگیلویه» افتتاح شد.
مدیر عامل شرکت گاز استان در این آئیین افتتاحیه اظهار کرد: طرح گازر سانی به قلعه رئیسی و دیشموک با اعتبار 60 میلیارد تومان افتتاح شد که علاوه بر شهرهای قلعه رئیسی و دیشموک 108 روستای تابعه نیز از نعمت گاز برخوردار می‌شوند که در ادامه گاز به سایر روستاها نیز خواهد رسید.
خادم با اشاره به معارضات و کوهستانی بودن  بیشتر نقاط مسیر طرح عنوان کرد: یک میلیون متر مکعب خاکبرداری صورت گرفت، به کارگیری  40 دستگاه مکانیکی در کم‌ترین زمان، پیشرفت خوبی به اجرای  طرح دادند.
وی ادامه داد:200 نیروی انسانی دراین پروژه مشغول به کار بودند.
خادم درپایان با بیان اینکه سالانه حدود  90 اصله درخت در دیشموک برای تهیه سوخت قطع می‌شد تصریح کرد: افتتاح پروژه گاز رسانی باعث  حفظ محیط زیست و جلوگیری از قطع درختان می‌شود.
 
 
نام شما

آدرس ايميل شما

دانشجو
Iran, Islamic Republic of
درود بر اقای بزرگواری
واقعا این افتتاح ثمره تلاش شبانه روزی ایشان است.
پاسخ
Iran, Islamic Republic of
هههه بزرگواری هیچ کاری برای مردم دیشموک انجام نداد اگر راست می گفت 8سال درمجلس بود چرا انجام نداد.چطور هاشمی طی دوسال گاز دیشموک و چاروسا را تمام کرد.
Iran, Islamic Republic of
بزرگواری تشکر تشکر
Iran, Islamic Republic of
گاز رسانی به دیشموک کار سردار هاشمی بود. نه بزرگواری من بهتر میدانیم چون اطلاع داریم .بزرگواری دیگه تاریخ مصرفشان تمام شد .
دانشجوی
Iran, Islamic Republic of
درود بر سر دار هاشمی پور که با سماجت و پیگیری فروان و جلسات شبانه روزی در مجلس و در کمیسیون انژی و طی جلسات مکرر با وزیرتوانست اعتبارات این پروژه را بگیرد. ...بزرگواری کجای کار بود واقعا خنده دار است. ما که دربطن وزارت کشور هستیم می دانیم که چکسی کار انجام داد یا شما
گچسارانی
Iran, Islamic Republic of
مردم شریف کهگیلویه بزرگ باید قدر سرداری که شبانه روز در تلاش است تا محرومیت را از این خطه بزداید را بدانند ،زیرا در زمان موحد فقط کارهای پیمانکاران حل وفصل می شد ودر زمان بزرگواری هم که شاهد حاشیه های سیاسی مانند (چماق) که جز عقب ماندگی بیشتر هیچ ثمری برای این مردم در بر نداشت سپری شد.
برکات فینال آسیا و آزادي بدون روتوش

برکات فینال آسیا و آزادي بدون روتوش

در طرف مقابل بازیکنان پرسپولیس با ارائه یک بازی پر اشتباه که در برخی اوقات احساسی می‌شد،...
قتل‌های عجیب در زندان زنان تهران

قتل‌های عجیب در زندان زنان تهران

هانیه و هدیه که آن‌ها هم در مرگ فرشته دست داشتند، بعد‌ها در زندان کشته شدند، البته گفته ...
جسد خاشقجی در منزل کنسول عربستان در اسید حل شده است

جسد خاشقجی در منزل کنسول عربستان در اسید حل شده است

مسئولان ترکیه‌ای اخیرا احتمال داده بودند قاشقچی جسدش در داخل کنسولگری تکه تکه شده و در ...