تاریخ انتشار
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۲
کد مطلب : ۴۰۲۱۴۳
رئیس هیئت کوهنوردی شهرستان گچساران

فرد مفقود شده در ارتفاعات کوه خامی پیدا شد

۰
کبنا ؛داوود حبیبی اظهار کرد: در پی تماس تلفنی یکی از اهالی روستای کلگان از توابع شهرستان باشت مبنی بر مفقود شدن فردی از اهالی روستا در ارتفاعات کوه خامی بلافاصله تیم امداد هیئت کوهنوردی شهرستان گچساران وارد عمل شدند.
حبیبی افزود: با آماده کردن تجهیزات امدادی از طریق بالگرد به ارتفاعات کوه خامی هلی بورن شدند و بعد از سه ساعت گشت زنی شخص حادثه‌دیده پیدا شد که متأسفانه با توجه به اینکه مدت دو روز در ارتفاعات سرگردان بوده در شرایط وخیمی به سر می‌برد.
وی تصریح کرد: بلافاصله اعضای تیم با انجام دادن اقدامات اولیه امدادی مصدوم را به جایگاه امنی انتقال دادند و با تماس با کاپیتان کاظمی و ارسال نقطه مکانی به ایشان مصدوم را به مراکز درمانی انتقال دادیم و تیم عملیات به فرودگاه گچساران بازگشت.
رئیس هیئت کوهنوردی شهرستان گچساران ضمن همکاری از مدیران و مردم روستای کلگان بیان داشت: محمدی تبار مسئول مدیریت بحران استانداری، عبدالخانی رئیس اداره ورزش و جوانان، رحیمی و حسینی فرمانداران گچساران و باشت ، فتحی و محمدی مدیران هلال‌احمر گچساران و باشت و مدیرعامل نفت، کاپیتان کاظمی، کاپیتان مجتبی عبادی، هوشنگ نامور و اهالی روستای کلگان در این گروه امدادی همکاری کردند.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

چرا عادل، مزدک و پیمان غایب‌اند؟

محرومیت من درست نیست. این اشتباه ممکن است برای هر گزارشگری رخ دهد و آن‌قدر هم بزرگ نیست....
۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

۳۰مدير تحت تعقيب قضائی

بانک سرمایه نمونه‌ای از یک فساد کامل است که همه چیز دست به هم داده است و از بخش‌های خصوصی ...
مناظره داغ تاجزاده و زاکانی

مناظره داغ تاجزاده و زاکانی

آن زمان ما با دانشجویانی به کوی رفتیم؛ آقایان تاجزاده ، معین و شمس‌الواعظین آمدند. وضع ...