تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۱
کد مطلب : ۴۰۲۰۷۷
با حضور فرماندار کهگیلویه مطرح شد

تشریح ویژه‌ برنامه‌های سالروز ورود آزادگان در کهگیلویه

۰
کبنا ؛صبح امروز جلسه هم اندیشی پیرامون ویژه برنامه 26 مرداد ماه سالروز ورود آزادگان سرافراز  به میهن باحضور فرماندار کهگیلویه، و برخی مسولان شهرستان در فرمانداری دهدشت برگزار شد.
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه در این جلسه اظهار کرد: هر انقلابی هدف و آرمانی را در سر می‌پروراند که این  آرمان‌ها معمولاً از نگرش و جهان بینی مردم یک جامعه نشات می‌گیرد.
کمال الدین دولتخواه آرمان‌های انقلاب  ایران را آرمان‌های اخلاقی و تربیتی اسلام دانست و بیان کرد: نماد انقلاب اسلامی گفتمان دفاع مقدس است که  جنگ 8 ساله توانست این گفتمان را، در جامعه نهادینه کند.
دولت خواه عنوان کرد: رزمندگان در دفاع مقدس درس ایثار و از خود گذشتگی، شهادت طلبی، میهن پرستی، استقامت و پایداری و... را به جامعه نشان دادند و اکنون بازنمایی درس‌های دفاع مقدس مهمترین نیاز بشر در برابر بحران‌های عصر کنونی است.
وی ادامه داد: آزادگان مربیان زنده صبر و آرامش و الگوهای زنده در ایجاد روحیه نشاط و امید در جامعه می‌باشند، آزادگان کسانی هستند که در زندان‌های مخوف  آن دوران با بهره گیری از تعالیم اسلامی درس استقامت را به بشریت ارزانی داشتند.
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه یکی از عمده‌ترین چالش‌های عصر کنونی ازخود بیگانگی، کمبود صبر و تحمل، عدم امید به زندگی دانست و گفت: نسل جدید می‌توانند با الگو گرفتن از صبر و شکیبایی آزادگان در تمام حوزه‌ها به موفقیت چشمگیر دست یابند.
دولت خواه سرکشی از خانواده‌های آزادگان و جانبازان، خاطره گویی توسط آزادگان کهگیلویه در پارک میراث فرهنگی، تجلیل از فرزندان ممتاز آزادگان کهگیلویه، بهره بردن از هنرهای تجسمی در محیط بنیاد شهید، اجرای تئاتر، برگزاری ویژه برنامه «بوی جوی مولیان» با حضور مهمان‌های استانی و کشوری، غبار روبی و عطر افشانی از گلزار مطهر شهداو...را از مهمترین ویژه برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه در گرامیداشت روز آزادگان سر افراز بیان کرد.

ادارت شهرستان نهایت همکاری را انجام دهند
جعفر نیکبخت فرماندر کهگیلویه نیز در این نشست هم اندیشی ضمن گرامیداشت روز آزادگان سرافراز از مدیران شهرستان خواست تا  نهایت همکاری با بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه را در برگزاری هرچه بهتر این ویژه برنامه انجام دهند.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

توصیه های مراجع تقلید در دیدارهای صمیمانه با رئیس دستگاه قضا

توصیه های مراجع تقلید در دیدارهای صمیمانه با رئیس دستگاه قضا

الحمدلله شما فردی باسواد، بیدار، روشن و محقق هستید و از نظر عدالت و تقوا در حد بسیار ...
ساخت و ساز غیرمجاز در حریم تأسیسات نفتی گچساران / احتمال فاجعه مرگ‌بار / فرسودگی تأسیسات نفتی و گازی گچساران مشهود است

ساخت و ساز غیرمجاز در حریم تأسیسات نفتی گچساران / احتمال فاجعه مرگ‌بار / فرسودگی تأسیسات نفتی و گازی گچساران مشهود است

مدیرعامل شرکت نفت و گاز گچساران گفت: ساخت و سازهای غیرمجاز در کنار تأسیسات نفتی بازی ...
پلیس فتا: تلگرام طلایی آلوده به نرم افزار جاسوسی است

پلیس فتا: تلگرام طلایی آلوده به نرم افزار جاسوسی است

رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات کیش (فتا) هشدار داد: اپلیکیشن هایی که از فیلترینگ ...