تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۹
کد مطلب : ۴۰۱۵۳۳
با حضور مسوولان برگزار شد

جشن روز دختر در یاسوج (+تصاویر)

۰
کبنا ؛در این آیین شاهرخ کناری فرماندار بویراحمد با تبریک این روز به همه دختران اظهار کرد: دختران دنیای عجیب و غریب و خاص خودشان را دارند.
مسوول ارشد اجرایی در شهرستان بویراحمد گفت: به برکت نظام جمهوری اسلامی امروزه در همه جا رد پای دختران دیده می‌شود و در کنکورها و در مدیریت‌ها و فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی اگر نگوییم بیشتر از آقایان بلکه هم اندازه آن‌ها حضور دارند.
این مسؤول بیان کرد: در استان و به خصوص در شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد هم اماکن و فضاهای خوبی برای بانوان در نظر گرفته شده است.
کناری گفت: با حمایت شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر یاسوج 10 هکتار از بهترین اراضی شهر یاسوج برای ساخت اماکن ورزشی و تفریحی در اختیار اداره‌کل ورزش و جوانان استان قرار می‌گیرد.
در ادامه «نستهن مقدم» شهردار یاسوج با تبریک این روز به همه دختران شهر یاسوج اظهار کرد: بزرگترین هدیه‌ای که خداوند به بهترین بنده خود یعنی خاتم رسولان داده دختر بود.
شهردار مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کوثر الهی یک دختر بود که خدا به پیامبر هدیه داد و باید به همین دلیل ارزش دختر را بیش از پیش بدانیم.
وی با بیان این که من بهتر از هر کسی قدر دختر را می‌دانم افزود: خداوند چهار دختر به نام فاطمه و زهرا و زینب و اسما به من عطا فرموده که ثمره زندگی من هستند و هنگامی که از کار برمی‌گردم با شور و هیجان به استقابل پدر می‌آیند و خستگی را از وجود پدر می‌زدایند.
شهردار یاسوج سپس به کارهایی که توسط شهرداری برای بانوان شده اشاره کرد و گفت: یکی از فضاها پارک بانوان است که مشکلاتی در آن وجود دارد از جمله این که فضاهای مشرف بر آن وجود دارد و بانوان نمی‌توانند به راحتی در آن ورزش و تفریح کنند.
مقدم گفت: برای رفع این مشکل و همچنین گسترش فضاهای مربوط به بانوان 10 هکتار اراضی ساحلی را برای ایجاد فضاهای ورزشی روباز اختصاص دادیم.
این برنامه به همت تشکل مردم نهاد به مدیریت امرالله درفشی برگزار شده بود که با اهدای جوایز و برنامه‌های شاد به پایان رسید.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

از بهار تا بهار در بهارستان

از بهار تا بهار در بهارستان

من چون در مجلس حضور دارم نمی‌توانم عملکرد مجلس را قضاوت کنم و قضاوت با مردم است و این ...
اعلام میزان بارش‌های اخیر در کهگیلویه و بویراحمد

اعلام میزان بارش‌های اخیر در کهگیلویه و بویراحمد

در بارش‌های اخیر استان کهگیلویه و بویراحمد تا ساعت ۶:۳۰ یکشنبه ۲۶ اسفند در کاکان منصورخانی ...
این غذاها شما را پیرتر از سن‌تان نشان می‌دهد

این غذاها شما را پیرتر از سن‌تان نشان می‌دهد

باور کنید که برای حفظ سلامتی و جوانی پوست و اندام خوب نیازی نیست که پول زیادی صرف کنید....