تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰
کد مطلب : ۴۰۰۶۶۴
برای نخستین بار در استان صورت گرفت؛

اختصاص بخشی از حقوق ماهیانه کارکنان شبکه بهداشت و درمان باشت به کودکان یتیم

۰
کبنا ؛برای نخستین بار در استان صورت گرفت؛ 
اختصاص بخشی از حقوق ماهیانه کارکنان شبکه بهداشت و درمان باشت به کودکان یتیم 
کارکنان و کادر پزشکی شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشت در اقدامی خیرخواهانه و خداپسندانه و با هدف کمک به محرومین و نیازمندان اقدام به تخصیص بخشی از حقوق ماهیانه خود جهت کمک به فرزندان ایتام و نیازمندان در شهرستان باشت کردند. 
در جلسه ای که با حضور حجت الاسلام عبودی امام جمعه شهر باشت، باقر پور مدیرکمیته امداد و همچنین دکتر رستمی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشت و جمعی از پرسنل شبکه بهداشت و درمان در سالن اجتماعات این مرکز درمانی برگزار شد؛ دکتر رستمی با تشریح اقدام صورت گرفته توسط پرسنل شبکه بهداشت شهرستان باشت سلامتی را بالاترین نعمت دانست و گفت: به شکرانه این نعمت تصمیم گرفته شد که بخشی از حقوق خود را جهت کمک به ایتام و نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد اختصاص دهیم. 
وی شرکت در این طرح را کاملاً اختیاری اعلام کرد و افزود: براساس این طرح ماهیانه مبلغ ناچیزی از حقوق پرسنل جهت این امر خیر اختصاص داده خواهد شسد. 
حجت الاسلام عبودی امام جمعه شهر باشت نیز در این جلسه با تقدیر از اقدام شایسته پرسنل شبکه بهداشت و درمان این شهرگفت:کمک به فقرا نزد خداوند فراموش نشدنی است و خداوند این اقدامات را در زمینه پیشرفت ، سلامتی اولاد و ... تضمین می کند. 
وی افزود: کمک به نیازمندان و ایتام هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری در دنیا و برکت زندگی است. 
امام جمعه باشت با بیان اینکه گرفتاری ها در جامعه متفاوت است، بیان داشت: گاهاً برخی افراد جهت کمک مراجعه می نمایند که هیچ ندارند و این موضوع بسیار دردآور است.
حجت الاسلام عبودی چشم و هم چشمی و بالارفتن سطح توقعات در زندگی را از عوامل بروز فقر در جامعه دانست و تصریح کرد: با توجه به این شرایط باید در زمینه کمک به محرومین و نیازمندان تلاش نماییم.
حبیب الله باقر پور مدیر کمیته امداد شهرستان باشت نیز در این نشست از این اقدام پرسنل شبکه بهداشت و درمان باشت تقدیر کرد و ابراز امیدواری کرد این حرکت مقدمه ای برای ورود سایر ادارات و نهادها به این امر خداپسندانه باشد.
وی این اقدام پرسنل شبکه بهداشت و درمان باشت را کم نظیر و کم سابقه اعلام کرد و افزود: این پیشنهاد توسط دکتر رستمی سرپرست محترم این مرکز داده شده که قابل تقدیر است.
باقرپور در ادامه با ارائه آماری از خانواده های تحت حمایت کمیته امداد، ابراز داشت: تعداد 1500 خانوار تحت پوشش ، 500یتیم زیر 18 سال و بالغ بر 500 بیمار صعب العلاج در شهرستان باشت تحت حمایت این نهاد هستند که نیازمند کمک می باشند. 
گفتنی است در پایان این مراسم و به پاس اقدام خیرخواهانه و خداپسندانه لوح تقدیر از سوی مدیر کمیته امداد این شهرستان به رسم یادبود و به امضای امام جمعه به پرسنل خدوم شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشت اهدا شد
خبر از فتح الله پوران پور
نام شما

آدرس ايميل شما

روزی که ژاپنی‌ها به ایرانی‌ها حسادت کردند / روایت رسانه ژاپنی از درخواست ترامپ از ایران

روزی که ژاپنی‌ها به ایرانی‌ها حسادت کردند / روایت رسانه ژاپنی از درخواست ترامپ از ایران

چرا رهبر انقلاب، پیغام ترامپ را نپذیرفتند و با بی اعتنایی با آن مواجه شدند؟ پیغام هایی ...
سناریوی مشکوک حمله به نفتکش‌ها

سناریوی مشکوک حمله به نفتکش‌ها

پدرم در کشتی یو‌اس‌اس مدوکس که حمله به آن آغازگر جنگ ویتنام شد، بود. می‌گفت: هیچ یک از ...
قالیباف درصدد تبری جستن از اصولگرایان است

قالیباف درصدد تبری جستن از اصولگرایان است

امروز اگر می‌بینیم که در دولت انسجامی وجود ندارد بدین دلیل است که نتوانستند نوعی هماهنگی ...