تاریخ انتشار
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۵
کد مطلب : ۴۰۰۳۲۱
در جلسه‌ای با حضور معاون عمرانی استاندار؛ 

بالاخره اعضای شورای شهرستان باشت مشخص شدند

۰
کبنا ؛در جلسه‌ای که به همین منظور در سالن جلسات شورای شهر باشت برگزار شد، ابتدا نادر گرامی رئیس شورای اسلامی شهر باشت با تبریک ایام ماه مبارک رمضان و خیرمقدم به مهمانان جلسه، گفت: بعد از گذشت قریب به 9 ماه از انتخابات و تشکیل شورای اسلامی شهر باشت، بنا به دلایل و اختلافات شورای شهرستان باشت تشکیل نگردیده که امید است این مشکل با حضور معاون محترم استاندار و مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استان برطرف و شاهد تشکیل این شورا باشیم.
وی شوراهای اسلامی را شامل دو گروه پایه و فرادستی برشمرد و افزود: بر اساس این تقسیم بندی شوراهای شهر و روستا به عنوان شورای پایه و شوراهای بخش، شهرستان، استان و عالی استانه ا نیز به عنوان شورای فرادستی نامیده می‌شوند. 
گرامی با بیان اینکه کاندید شورا باید فلسفه و منطق شورا را پذیرفته و با تمکین ازآرا در صدد خدمت به مردم شهر باشت، ابراز داشت: ماهیت شورا بر پایه رأی اکثریت است و هدف از تشکیل شورای شهرستان ارائه خدمت به مردم شهرستان است ولاغیر. 
وی وظایف شورای شهرستان را فراتر از شورای روستا و شهر بیان کرد و ادامه داد: هدف از تشکیل این شورا انعکاس مشکلات شهرستان است.
گرامی ابراز امیدواری کرد با انتخاب اعضای شورای شهرستان بتوان گام مثبتی در جهت رفع مشکلات شهرستان برداشت. 
فرماندار شهرستان باشت نیز در این نشست با ابراز خرسندی از حضور معاون عمرانی استاندار، تعیین تکلیف انتخاب اعضای شورای شهرستان و همچنین بازدید از پروژه‌های عمرانی در این شهرستان را از جمله برنامه‌های سفر وی اعلام کرد و ابراز امیدواری کرد که خروجی این جلسه به انتخاب اعضای شورای شهرستان بینجامد. 
سیدمسعود حسینی تعامل و همکاری اعضای شورای شهر را خواستار شد و گفت: انتظار است طرفین در جهت رفع این موضوع گام بردارند و با ذهن‌های خالی از مسائل اتفاق افتاده در جلسات گذشته در این نشست تنها به مصلحت شهرستان بیندیشند. 
وی مسئولیت اعضای شورا را بسیار سنگین ارزیابی کرد و ادامه داد: در شوراهای فرادستی مسئولیت سنگین‌تر و وظایف بیشتری بر عهده اعضای شورا است که می‌طلبد با تعامل و همکاری در جهت اجرای برنامه‌ها گام برداشت. 
عزیزی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استان ا نیز در این نشست شورای شهر را پارلمان محلی خواند که با تهیه برنامه و تصویب مصوبه شورا را در انجام مطلوب وظایف هماهی می‌نمایند. 
وی تصریح کرد: اگر اعضای شورا در انجام وظایف دچار تعلل شوند قطعاً شهرداری نیز در وظایف خود دچار مشکل می‌شود. 
عزیزی ابراز داشت: علی رغم تشکیل شورای شهرستان در سایر شهرستان‌های استان، متأسفانه شهرستان باشت از قافله عقب مانده لذا می‌طلبد اعضای شورا با تعامل و همدلی در جهت تشکیل این شورا در جهت رفع مشکلات شهرستان همکاری نمایند. 
وی ادامه داد: با مطرح شدن موضوع در هیئت حل اختلاف استان، استاندار محترم خواهان عدم صدور رأی شدند و این مأموریت را به معاونت محترم عمرانی واگذار کردند تا این مشکل برطرف و با انتخاب اعضای شورای شهرستان باشت گام مهمی در جهت رفع مشکلات این شهرستان برداشته شود. 
عزیزی عملکرد اعضای شورا و شهرداری باشت در مدت انجام وظایف مطلوب ارزیابی کرد و ادامه داد: این موضوع نشان دهنده تعامل سازنده میان اعضای شورا و شهردار است. 
فیلی معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در این دیدار خواستار تعامل و همدلی اعضای شورا جهت انتخاب شورای شهرستان شد و ابراز امیدواری کرد با همکاری اعضای شورا شاهد رشد و شکوفایی این شهرستان باشیم. 
گفتنی است در پایان این جلسه نادر گرامی و بهادر دارسنج از شورای اسلامی شهر باشت به عنوان اعضای شورای شهرستان انتخاب شدند. 
همچنین بعد از جلسه، فیلی معاون استاندار، عزیزی مدیرکل شهرداریها، سید مسعود حسینی فرماندار شهرستان باشت و اعضای شورای اسلامی شهر باشت با حضور در گلزار شهدای گمنام باشت ادای احترام کرده و بازدیدهایی از پروژه‌های عمرانی در حال اجرای شهرداری و ساختمان بیمارستان 32 تختخوابی داشتند. معاون عمرانی استاندار در این بازدیدها قول پیگیری وهمکاری هرچه بیشتر را جهت تکمیل و راه اندازی این پروژه‌ها دادند. 
----------------------------------
خبر: فتح الله پوران پور
-----------------------------------
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
عملکرد اعضای شهرداری و شورا خوب است و امیدواریم بهتر از این شود
عینک دودی
Iran, Islamic Republic of
عینک دودی آقای دوربینی
دوربینی
Iran, Islamic Republic of
با دوربینی شهرتون ن مصابحه بکنین
Iran, Islamic Republic of
خداییش متاسفم از ته دل .آخ وبختم
روایت ارمان از سفره افطار احمدی‌نژاد در محمودیه! (+ تصاویر)

روایت ارمان از سفره افطار احمدی‌نژاد در محمودیه! (+ تصاویر)

احمدی‌نژاد و تیم او از استقبال خوبی درکشور به‌ویژه تهران برخوردار نیستند و مدت‌هاست در ...
دزدی که خود را زنده به گور کرد!

دزدی که خود را زنده به گور کرد!

تحقیقات پلیس بیانگر آن بود که دو برادر 28 و 30 ساله از سارقان حرفه ای هستند که چند ساعت ...
جفا به زن چادری در سریال ماه رمضانی!

جفا به زن چادری در سریال ماه رمضانی!

متأسفانه به قدری شخصیت این زن چادری احمقانه و عقب مانده نشان داده شده که وقتی به مهمانی ...