تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۰
کد مطلب : ۳۱۶۹۳۰

بازدید «گوهرگانی» از نمایشگاه صنایع دستی یاسوج با لباس محلی

۱۳
۰
کبنا ؛معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان از سومین نمایشگاه سراسری صنایع دستی، هنرهای سنتی و سوغات محلی در یاسوج بازدید کردند.
به گزارش کبنا، جعفر گوهرگانی در این بازدید با تقدیر از اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در راستای ایجاد اشتغال و تولید در استان، اظهار داشت: تولیدات هنرمندان استان در زمینه صنایع دستی از قبیل گلیم، گبه، سفال و غیره با حمایت میراث فرهنگی استان در محل نمایشگاه‌های دائمی استان به خوبی در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است.
معاون توسعه و مدیریت منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد از عموم مردم استان دعوت کرد از این نمایشگاه بازدید داشته باشند و افزود: برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی سبب تشویق و ترغیب هنرمندان در زمینه تولید، اشتغال و درآمدزایی را به همراه دارد، زیرا صنایع دستی صنعتی است که هم ذوق هنری هنرمندان را به نمایش می‌گذارد و هم توانمندی تولید را در عرصه استان ما به منصه ظهور می‌رساند.
گوهرگانی با بیان اینکه در بازدیدی که از تعدادی از غرفه‌ها داشتیم، دستاوردها و زحمات تعدادی از هنرمندان استان و کشور را مشاهده کردیم، گفت: برگزاری این نمایشگاه به طور قطع می‌تواند از بابت تولید و اشتغال‌زایی که این هنرمندان در کارگاه‌های کوچک خود دارند مایه دلگرمی مردم استان باشد.
وی تأکید کرد: وظیفه ما مسئولان حمایت از این هنرمندان و تولیدکنندگان است تا روز به روز هم تولید آنها بیشتر شود هم برای آنها بازاریابی کنیم که در این راستا اعطای تسهیلات ارزان‌قیمت به تولیدکنندگانی که برای جوانان این استان اشتغال ایجاد کنند و همچنین ایجاد کارگاه‌های تولیدی در روستاها با اشتغال‌زایی افراد روستایی از بسته‌های حمایتی دولت برای ایجاد اشتغال در کهگیلویه و بویراحمد است.
معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ظرفیت‌های تولیدات صنایع دستی و سوغات محلی مردم استان، گفت: تلاش می‌کنیم با حمایت‌ها و برنامه ریزی های لازم تولیدات هنرمندان استان به نام کهگیلویه و بویراحمد در بازارهای داخلی و خارجی عرضه شود.
بر پایه این گزارش، معاون امور اقتصادی استاندار به همراه مدیرکل میراث فرهنگی و رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی استان با پوشش محلی مردان کهگیلویه و بویراحمد از این نمایشگاه بازدید کردند.

.........................................
گزارش و عکس: علی اکبر پاک
نام شما

آدرس ايميل شما

شهروند
Iran, Islamic Republic of
باسلام ضعیف ترین مدیران این استان آقای علیمردانی راه شهرسازی وآقای باقری میراث فرهنگی وآقای دیودیده صنایع معادن وآقای هاشمی محیط زیست می باشد از استاندار محترم خواهشمندیم هر چه سریعتر نسبت به جابجایی این مدیران ضعیف اقدام نمایید
هماى رحمت
Iran, Islamic Republic of
کفن پوشان ورامین همینجورى بودن
برادر لااقل یه تزیین بهش وصل مى کردین
همکار
Iran, Islamic Republic of
آقای . دیگه چیزی دست تو را نمی گیره ، .
ریاضی
Iran, Islamic Republic of
مردم باید در مورد باقری قضاوت کنند این آخرین عکس یادگاری ایشان هست.
Iran, Islamic Republic of
به جای این مسخره بازیها یه کار مثبت و تاثیر گدار انجام بدین. مردم مسخره شما نیستند
کارمند پیام نور
Iran, Islamic Republic of
سلام آقای دکتر گوهرگانی به جای عکس انداختن با لباس محلی فکری به حال آب کشاورزی روستای ماهورباشت کنید. البته ۴۰ هیکتار زمین جنابعالی در خربل به لطف شما بارانی شده اند .
کاموری
Iran, Islamic Republic of
اقای باقری استان فقط بویراحمد نیست که به زور لباس بویراحمدی را به تن همه می کنید . شما مسئول استانی هستی نه شهرستانی پس پوشش بقیه مناطق استان تکلیفش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جم)
United States
.. برای راننده جهاد گچساران خوب بود این زیاده
گچ
Iran, Islamic Republic of
اینها که بیشتر به مییت شبیه اند تا لباس محلی
دکتر
India
درود بر مهندس باقری پرکارترین مدیر استان
..فرهنگی.
Iran, Islamic Republic of
همشون ضعیف وغیره تخصصی جهاد کشاورزی میشه معاون امور اقتصاد فکر کرده با این بازدیدها مشکل اقتصاد واشتغال حل میشه
محبی
Iran, Islamic Republic of
زمانی دیدگاه ها راپخش میکنید که خبرچند روز ازش گذشته
محبی
Iran, Islamic Republic of
سال دیگه نظرات تایید میشوند؟
آوار پوتین بر سر ترامپ

آوار پوتین بر سر ترامپ

ترامپ رهاورد بزرگی را برای آمریکایی‌ها به ارمغان آورده باشد؛ امری که در صورت عدم تحقق ...
بازگشت‌ نوری‌ها به سیاست

بازگشت‌ نوری‌ها به سیاست

ناطق نوری در این برهه دایره سخنان خود را در دو حوزه تعیین کرده است. یکی جلوگیری از اتهام ...
سریال پرطرفدار «ستایش» این بار همه را شگفت زده می‌کند

سریال پرطرفدار «ستایش» این بار همه را شگفت زده می‌کند

برای من نقش یک روحانی تجربه ای جدید بود و ترجیح دادم با توجه به اهمیت و جایگاهی که روحانیت ...