تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۵
کد مطلب : ۳۱۵۸۲۶

آیین گرامیداشت دهه فجر، تجلیل از خیرین جراحی پلاستیک و روز پرستار در گچساران(+حاشیه ها و تصاویر)

۱۶
۰
کبنا ؛اختتامیه و تجلیل از خیرین جراحی پلاستیک موسسه مرهم، گرامیداشت دهه مبارک فجر و روز پرستار با حضورغلامرضا تاجگردون نماینده مردم و گچساران  و باشت، عبدالرحیم رحیمی فرماندار، اورنگ ایلامی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان، هایده حافظ قرآن مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان، پردیس بخشایی رئیس بیمارستان بی بی حکیمه(س) گچساران، هوشنگ صیدالی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز، مسعود ظفری شهردار دوگنبدان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی  در تالار آزادی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران برگزار شد.
سرپرست تیم جراحان پلاستیک با تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد:  از مسئولان استانی و شهرستانی که شرایط بسیار خوب را برای حضور گروه جراحان پلاستیک را در این استان را فراهم کردند تقدیر و تشکر می کنم.
پروفسور عبدالجلیل کلانتر هرمزی با بیان اینکه از ابتدای حضور ما  در این چند روزدر شهرستان گچساران همکاری‌های خوبی صورت گرفته است، گفت: بیش از  یک هزار نفر از افراد محروم مناطق استان که از بیماری مادر زادی شکاف کام و لب رنج می‌برند از طریق سامانه‌ای که راه اندازی شده است ویزیت شده‌اند.
کلانتر هرمزی با اشاره به اینکه  روزانه  بیش از ۲۰ عمل جراحی در بیمارستان شهید رجایی گچساران توسط تیم فوق تخصص جراحان پلاستیک و ترمیمی صورت می‌گرفت، عنوان کرد:  در این مدت تعداد ۷۵ نفراز افراد بیمار مادر زادی شکاف کام و لب  در این بیمارستان تحت عمل جراحی قرار گرفته‌اند.
وی ادامه داد:  در سال ۱۳۸۷ با یک تیم پنج نفره فعالیت خود را شروع کرده و تا به امروز با یک تیم ۵۵ نفر از بزرگترین گروه خیر جراحان پلاستیک و ترمیمی را در دنیا تشکیل داده‌ایم.
پرفسور کلانتر هرمزی اذعان کرد: بزرگترین تیم خیر جراحان پلاستیک در دنیا تنها ۱۰نفر هستند اما ما با یک گروه ۵۵ نفره بزرگترین گروه خیر جراحان پلاستیک و ترمیمی در دنیا هستیم.
وی  با اشاره به افراد خیر فوق تخصص جراحان پلاستیک و ترمیمی خود گفت: این افراد از هفت دانشگاه برتر کشور هستند که  همگان دارای رتبه ممتازکشوری هستند.
پرفسور کلانتر هرمزی  با بیان اینکه از ابتدای فعالیت خود تا کنون به ۲۱ استان و مناطق محروم کشور سفر کرده‌اند، عنوان کرد: از مجموع این تعداد سفرها بیش از ۱۵ هزار نفر را در کشور ویزیت  کرده‌ایم.
وی در ادامه با اشاره به اینکه تعداد چهار هزار و ۵۰۰نفر از افراد بیماری مادر زادی شکاف کام و لب توسط این تیم خیر فوق تخصص جراح پلاستیک انجام گرفته، ابراز کرد: تعداد ۳ هزار نفر در مرکز کشور و تعداد یک هزار و ۵۰۰نفر در مناطق مختلف محروم این کشور توسط این تیم پزشکی عمل انجام گرفته است.
پرفسور کلانتر هرمزی  در ادامه با اشاره به استان محروم کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: در این چند روز تعداد یک هزار نفر از سوی سامانه اینترنتی ویزیت و تعداد ۷۵ نفر از بیماران مادرزادی شکاف کام و لب تحت عمل جراحی قرار گرفتند که این رقم یک رکورد برای دانشگاه علوم پزشکی به شمار می‌آید.
وی  اظهار کرد:  عمل شکاف کام و لب در این استان به عنوان یک رکورد  برای دیگر استان‌های همجوار  خود به شمار می‌آید.
پرفسور کلانتر هرمزی  با بیان اینکه این دومین سفر خود به استان کهگیلویه و بویراحمد است، افزود: در سال ۹۱ که اولین سفر ما به این استان بود بیش از یک هزار و ۵۶۰ نفر از طریق سامانه ویزیت شدند.
سرپرست موسسه مرهم تصریح کرد: در این مدت تعداد ۵۰۰ نفر با حضور در تهران و یا از طریق سامانه‌ای که راه‌اندازی شده بود در بیمارستان شهید بهشتی تحت عمل جراحی شکاف کام و لب قرار گرفتند.
پرفسور کلانتر هرمزی عنوان کرد: امسال نیز در دومین سفر ما به این استان و به میزبانی شهرستان گچساران تعداد یک هزار و ۱۰۰ نفر از سوی سامانه‌ اینترنتی ویزیت و تعداد ۷۵ نفر تحت عمل جراحی در بیمارستان شهید رجایی قرار گرفتند.
وی در ادامه با اشاره به حضور خود در این استان گفت: یک جوان ۱۹ ساله به نام محمد علی کیانی که خود فرزند این استان و خطه بویراحمد است موجب شد که ما برای دومین بار به این استان سفر کرده و افراد محروم مناطق مختلف این استان که از این بیماری رنج می‌برند ویزیت و درمان کنیم.
پرفسور کلانتر هرمزی خاطر نشان کرد: از سوی پدر محمد علی کیانی ۱۱ هکتار زمین برای احداث  یک مرکز بزرگ درمانی که دارای بخش های مختلف تفریحی، اسکان و .... اهداء شده است.
نام شما

آدرس ايميل شما

وفا
Iran, Islamic Republic of
متاسفم برای بعضی از قهرمانان ورزشی این استان که کمربند قهرمانی خود را بجای اینکه تقدیم خانواده های شهدای انقلاب این شهرستان بکنند به مسئولین تقدیم کردند.
تمامی ماها مدیون خون شهداء هستیم
نریمان
Iran, Islamic Republic of
خیلی جالب بود
مسئولین و مدیران از همدیگر تجلیل میکردند.
بعد وقت برای تجلیل از پرستار نبود
بانو
Iran, Islamic Republic of
درود بر دو مدیر شایسته شهرستان گچساران خانم دکتر حافظ قرآن و خانم دکتر بخشایی
شهروند
Iran, Islamic Republic of
از گروه پزشکی موسسه مرهم تشکر می کنیم
خدا پشت و پناهتان باشد
فریاد
Iran, Islamic Republic of
دوباره برنامه های تکراری و مجری تکراری

بابا دست بردارید از این کارهایتان
پرستار
Iran, Islamic Republic of
از خانم دکتر حافظ قرآن و دکتر حیدر پور و دکتر بخشایی مچکریم.دست مریزاد
مقیمی
Iran, Islamic Republic of
همه کارها توی بیمارستان شهید رجایی انجام شد ولی دکتر حیدر پور حاشیه بود همش تمجید از حافظ بود ولی دستشون درد نکنه
ترک زبان
Norway
درود بر خانم دکتر خافظ قرآن و همه پرسنل زحمت کش بیمارستان
پورالحسینی
Italy
برادر وفا.دکتر تاجگردون نماد پهلوانی را بهش دادن برادر شهید.جانباز وهمسنگر شهدا بود و دکتر کلانترهرمزی.خودش باشهدا،رزمندگان بود میدونی حرفی رو بخل و حسادت بزنی بار خودتو سنگین میکنی.
همونم
Iran, Islamic Republic of
اخ که دوباره قلندری پیام هارو به نفع حافظ قران گزینش میکنه،
رسول
Iran, Islamic Republic of
از پرفسور کلانتر هرمزی واقعا تشکر میکنیم
گچسارانی
Iran, Islamic Republic of
اتفاقا تنها کسی که توی امدن این گروه خیر نقش نداشت حافظ قران بودخود دکتر کلانتر هرمزی اشاره کردند. اصلا حافطظ قران چه کار کرد؟
شهروند
Iran, Islamic Republic of
آفرین به پرسنل زحمت کش بیمارستان مخصوصا پرسنل اتاق عمل که بی وقفه در این کار خیر سهیم بودند
مهدوی
Iran, Islamic Republic of
به چه علت از حافظ قران و... متشکرین, کل این برنامه ها مدیون امین بابویی و حیدر پور هست که زحمات رو کشیدن, در ضمن حافظ قران به زودی خواهد رفت زیاد نمیخواد بشینی واسه خودت کامنت بذاری
Iran, Islamic Republic of
پرسنل اتاق عمل وبخش جراحی برای رضای خدا آخرت خود تلاش کردن وخدا راشاکریم که هیچ تعریف وتمجید قدردانی ازین دو بخش که اساسی ترین کار و بدوش داشتن نشد چون اگر میشد اجرشون شاید در جهان باقی کمتر میشد
عبادی فیروزاباد
Romania
باسلام احترام شما که میفرمایدبایدنمادپهلونی تقدیم خانواده شهدابشه خیلی حرف درستی هست واحترام خانواده شهدابرای همه ما محترمندولی برادراگرحسادت نبودوغرض درگفتارتان نبودکاری که شهداکردن برای همه ملت ایران بودوکاری که جناب تاجگردون وپرفسورکلانترهرمزی ودکترایلامی کردندکمترازشهادت نیست برادرخدمت به محرومین وخلق خدابودوشهدای ما هم برای خدمت رفتندوبه شهادت رسیدندما مدیون خون شهدا هستیم ودست یکایک خانواده شهدارا میبوسم ولی برادراینکارکه کمربندپهلوانی را تقدیم کردندبخاطرمردم محروم بودپزشکی که میادبدون ازیک ریال هزینه عمل جراحی میکنه وبدون ازهیچ منتی به محرومین حدمت میکنه لایق بیشترازاینها هست وورزشکاران که کمربندپهلوانی را اهدانمودندمایع افتخارنددرودبرشرفشان درودبرغیرت مردانگیشان
خوشحالم بعد از 88 چراغ حزب اعتماد ملی خاموش نشد

خوشحالم بعد از 88 چراغ حزب اعتماد ملی خاموش نشد

علی مطهری گفت: حرف ترامپ و آمریکا این است که شما(ملت ایران) باید اشغال و استعمار را به ...
کره شمالی بیانیه داد، ترامپ استقبال کرد

کره شمالی بیانیه داد، ترامپ استقبال کرد

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در پیامی توییتری از ابراز تمایل پیونگ‌یانگ برای باز گذاشتن ...
آنچه که می‌بینید، ظرف غذای یک خانواده ایرانی است!

آنچه که می‌بینید، ظرف غذای یک خانواده ایرانی است!

آنچه که می بینید، ظرف غذای یک خانواده است؛ تصور می کنید که محتوی آن چیست ؟! آنچه این ...