تاریخ انتشار
شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۳
کد مطلب : ۲۹۶۴۶۶

گلایه مردم روستای «اقبال آباد» دنا؛ از وعده‌های توخالی مسوولان تا ناامیدی مردم (+تصاویر)

۰
کبنا ؛روستای اقبال آباد واقع در بخش مرکزی شهرستان دنا که قریب به ۵ کیلومتر با  شهر سی سخت فاصله دارد از نبود خیابان آسفالت شده رنج می برد.
به گزارش خبرنگار کبنا در سی سخت، روستای اقبال آباد شهرستان دنا که قریب به ۲۰ خانوار و جمعیتی بیش از ۱۰۰ نفر در آن ساکن می باشد سالهای زیادی است که از نبود خیابان آسفالت شده رنج می‌برند و در طول این سالها به هنگام بارندگی با مشکلات زیادی رو به رو می شوند.

مردم روستای اقبال آباد بخش مرکزی دنا طی گفت‌وگو با خبرنگار کبنا، اظهار کردند:بیش از سه مرتبه زیر سازی این خیابان که طول آن به یک کیلومتر هم نمی‌رسد و تنها راه ارتباطی مردم با سایر روستاهای همجوار و دیگر نقاط است، توسط اهالی اقبال آباد انجام گرفته است و تمامی هزینه های آن را نیز مردم روستا پرداخت کرده اند.
مردم اقبال آباد در ادامه افزودند:بیشترین خسارت جهت آسفالت خیابان روستایمان را مردم متحمل شده اند و با وجود اینکه زیرساخت های لازم را جهت آسفالت نمودن خیابان انجام داده ایم و حریم ها هم رعایت شده است اما مسئولین هیچ اقدامی جهت آسفالت کردن این جاده انجام نمی‌دهند و هر بار با وعده های مسئولین روبه رو می شویم.
اهالی اقبال آباد با اشاره به اینکه در فصل زمستان خانه هایشان دچار آبگرفتگی می شود اظهار کردند:بارندگی های متوالی علاوه بر خسارت زدن به زیر سازی های صورت گرفته بر روی جاده،تمامی مصالح بکار برده شده در زیرسازی جاده را وارد محوطه خانه ها و منازل میکند.

مردم اقبال آباد خاطر نشان کردند:دیگر هیچ امیدی به کمک مسئولین ندارند و وعده های متعدد آنها همه را نا امید کرده است.
به گزارش خبرنگار کبنا در دنا،در حالی که شعار های مقام معظم رهبری و هیئت دولت جهت آبادانی روستاها و توسعه روستائیان در سالهای متوالی عنوان گردیده است ولی روستای اقبال آباد شهرستان دنا همواره از نبود خیابان آسفالت شده رنج میبرد و مردم این روستای کوچک در دنا چشم انتظار حرکت مسئولین به سوی روستای کوچکشان هستند.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

راي به تماشای اعدام

راي به تماشای اعدام

در نهایت باید گفت که طرح ممنوعیت نحوه اجرای احکام اعدام، قطع عضو و نقص عضو در ملأعام ...
دانشجو مي‌ميرد سخن تكراري نمي‌پذيرد

دانشجو مي‌ميرد سخن تكراري نمي‌پذيرد

شخص رييس دولت امروز و زماني كه براي قشر فرهيخته كشور سخن مي‌گويد و در چشمان آن‌ها نگاه ...
استعفا، استیضاح و انتخاب وزرا در هوای مه‌آلود شایعه

استعفا، استیضاح و انتخاب وزرا در هوای مه‌آلود شایعه

از سوی دیگر شهریاری، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی هم نسبت به طرح نام علی‌اکبر ...