تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۳
کد مطلب : ۲۵۹۶۷۱

جلسه هم اندیشی انجمن پیشکسوتان ورزش با فرماندار گچساران/ از وصیت کردن داور بین المللی کشور تا آه و ناله پیشکسوتان از بی توجهی به ورزش گچساران (+تصاویر)

۱۴
۰
کبنا ؛جلسه هم اندیشی انجمن پیشکسوتان ورزش گچساران با فرماندار گچساران برگزار شد.
جلسه هم اندیشی انجمن پیشکسوتان ورزش شهرستان با حضور فرماندارگچسارن، معاون فرماندار، رئیس دفتر نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت، رئیس اداره ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، بزرگان و پیشکسوتان عرصه ورزش شهرستان در سالن فرمانداری گچساران برگزارشد.
به گزارش کبنااسپورت: در این نشست صمیمی، نامداران و بزرگان رشته های مختلف ورزشی شهرستان گچساران، کمبود امکانات در سالن ها و فضای های ورزشی، نبود زیر ساخت های ورزشی، کمبود شدید اعتبارات ورزشی،نبود سرمایه گذار و اسپانسر مالی در ورزش، کم توجهی به ورزش بانوان،عدم حمایت از قهرمانان و مدال آوران ورزشی، عدم حمایت از دلسوزان و  حامیان ورزش، بی توجهی به ورزش رده های سنی پایه،بی توجهی به اشتغال قهرمانان و مدل آوران عرصه ورزش، اجحاف در حق ورزش  شهرستان محروم و نفت خیز گچساران و........ را مطرح کردند و از فرماندار گچساران درخواست کردند که به ورزش فراموش شده گچساران توجه و نگاه ویژه ای کرده تا ورزش این شهر دوباره پویا و زنده شود.
در ادامه این جلسه، نوذر رود نیل کارشناس ارشد داوری و چهره نام آشنای داوری کشور دراین نشست بعداز مطرح کردن مشکلات و معضلات ورزش شهرستان، عنوان کرد: علی رغم میل باطنی ام  و بعلت برخی از مسائل و... قصد دارم  شهرستان گچساران ترک و به یکی از شهرهای اصفهان رفته و در آنجا زندگی کنم.
رود نیل گفت: البته من همیشه خود را یک گچسارانی می دانم و مدیون مردم  با صفا و قدرشناس گچساران هستم و هیچ وقت شهرم و مردمانش را فراموش نخواهم کرد و حتی به خانواده ام اعلام و وصیت کردم بعد از مرگم، مرا در گچساران به خاک بسپارید.
گفتنی است: در پایان از طرف انجمن پیشکسوتان ورزشی شهرستان  با اهداء لوح از فرماندار ورزشدوست گچساران تقدیر و تشکر بعمل آمد.
پیشکسوتان حاضر در جلسه: اسماعیل پناهپوری، محمد حبیبی نژاد، نوذر رود نیل، نوروز حیدری، خسرو طاهری، سید جاسم دانشور، علی سلیمانی، عبدالکریم قاضی فر، تراب دره شوری، فرخ بهادری، سعید حیدری، شاهرخ شریعتی، جمعه بوستانی، هوشنگ بلوکی، حبیب الله داراب پور، فریدون قشقایی، ایرج خلیلی، فرامرز قاسمی، علی شیر دره شوری، ابراهیم پناهپوری، عبدالکریم جهانبخشی، شهباز احمدزاده، عبدالمجید گلستانه، علی اکبر حیدری، حسین پرهون و اعظم صمیمی و شهین باشتی بودند.
گزارش: حبیب قلندری

 
 
 
نام شما

آدرس ايميل شما

ممیرو
Iran, Islamic Republic of
هر چقدر میخواهید آه و ناله کنید، کسی نیست که به داد ورزش این شهر برسه
هندبالیست
Iran, Islamic Republic of
کاش از تجربیات و هم اندیشی پیشکسوتان هندبال هم بهره می بردید.
معتاد
Iran, Islamic Republic of
خداحافظ ورزش
دوگنبدانی
Iran, Islamic Republic of
اینقدی که خرج تیم فوتبال نفت گچساران میشه اگه خرج بیکاری جوانان میشد الان خیلی بیکار نداشتیم.
نفتی
Iran, Islamic Republic of
فرخ بهادری و شاهرخ شریعتی را عشق است.
بشارت
Iran, Islamic Republic of
نوذر رود نیل به درد ورزش این شهر مخصوصا فوتبال نخورد...هر جایی میخوای برو
ورزشکار
Iran, Islamic Republic of
مگه ورزش در گچساران متولی دارد، خیلی جالبه!!
قشقایی
Iran, Islamic Republic of
استاد نوذر رودنیل از سرمایه ها و افتخارات ورزش کشور و شهرستان گچساران می باشد، امیدوارم همیشه سالم و تندرست باشند
هاکی باز
Iran, Islamic Republic of
آقای حیدری چه بر سر هاکی گچساران آمده است! مگه گچساران مهد هاکی ایران نیست، چرا نسبت به این موضوع بی تفاوت هستی!
پيمان
Iran, Islamic Republic of
درود برشهباز احمدزاده عزیز
گچسارانی
Iran, Islamic Republic of
کاش برزو زمانی .حمید تاجگردون .بهادر طاهرزاده .مهراب شهبازی و ... بودند .درعین حال حرکت فرماندار زیبا .شایسته تقدیر و حتما پیوسته خاهد بود .ممنون
بیطرف
Iran, Islamic Republic of
سلام .دوستی که با عنوان بشارت کامنت گذاشته اید ،در پاسخ شما باید عرض کنم میبایست به خارج از استان ودر تک تک شهرهای بزرگ ونقاط ورزشی کشور سفر کرد تا بدانیم نوذررودنیل کیست وچه جایگاهی دارد ؟؟!!متاسفم که این جمله رو عرض میکنم اما قطع به یقین شما تا کنون خارج از گچساران تشریف نبرده اید ..نوذر رودنیل در تمامی نقاط ایران شناخته شده وجایگاه خاص خودرا داشته وخواهدداشت ،کسیکه درمیان داوران وفوتبالیای قدیم وجدید به نظم وانظباط معروف است ،لطفا در نقد کردن دیگران منصف وانسان باشیم.
بشارت
Iran, Islamic Republic of
در جواب بیطرف باید بگم شما فقط بلدی با کلمات بازی کنید...جایگاه به درد نمی‌خورد باید استفاده کرد از این موقعیت ها...جناب بیطرف شما شهر گشته ولی تعریف و تمجید تو خالی برای کسی فایده ندارد.چیزی از فوتبال و ورزش بلد نیستی
Iran, Islamic Republic of
... شهرستان عملکرد بسیار ضعیفی دارد قاطع نمیباشد و.. ندارد.دیگران براش تصمیم میگیرند.