کبنااسپورت

او که این روزها تعطیلاتش را پشت سر می‌گذارد، در مازندران به خانواده خود کمک می کند و مشغول شالیکاری است.

دیدار تیم‌های نساجی مازندران و شهرداری یاسوج از سری رقابت‌های لیگ دسته اول 19 فروردین ماه در حالی برگزار شد که از سوی مجید نجاتی تخلفاتی مبنی بر ورود غیرمجاز به زمین مسابقه و…

رییس اداره ورزش و جوانان گچساران گفت: پیمان رنجبری بازیکن تیم فوتبال نفت و گاز این شهرستان آقای گل گروه دوم لیگ دسته اول فوتبال کشورجام آزادگان شد.

علی عبدالله‌پور اسکیت باز هم استانی با فراخوان کادر فنی تیم ملی اسکیت به اردوی تیم ملی به میزبانی آکادمی اسکیت اصفهان دعوت شد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: برای سال آینده تیم نفت و گاز گچساران با مربی نامداری به نام “حمید درخشان” صحبت هایی انجام شده است.

من که قانع نشدم که چرا بدون عقد قرارداد شهرداری به صورت علی‌الحساب پول پرداخت کرده‌است.

با نظر علی دایی، میلاد غریبی و 2 بازیکن جوان دیگر این تیم که به صورت قرضی در نیم‌فصل به باشگاه‌های دیگر رفته بودند به پرسپولیس باز می‌گردند.

پیش از این و با حکم مدیرکل ورزش و جوانان استان، جهانبخش عنبریان بعنوان معاون توسعه منابع و پشتیبانی آن اداره کل منصوب گردیده بود…

رییس اداره ورزش و جوانان گچساران گفت: یاسوج قهرمان مسابقات تیر اندازی با اهداف پروازی شد.

براساس اعلام فدراسیون هندبال، داوران هندبال استان در مسابقات سراسری دانشگاه های آزاد کشور قضاوت می کنند.

درود بر مجید نجاتی! نه به خاطر کاری که برای تیمش کرد، بلکه بالاتر از آن، برای زخمی که به ما نمایاند، زخمی که زندگی را برای همه ما سخت کرده است: «غیرت گرایی اشتباهی».

اردوی انتخابی تیم ملی فوتبال نوجوانان بانوان در کمپ تیم های ملی برگزار می شود که در این اردو یک هم استانی نیز حضور دارد.

این حرکت «مجید نجاتی» کار بزرگی بود و تعصب و غیرتش را نسبت به فوتبال شهرش نشان داد.

فرماندار گچساران گفت: انجمن کوهنوردان ایران هفته آینده به کوه خامی صعود می‌کنند.

از سری مسابقات لیگ برترهندبال کشور، دو تیم نفت و گاز گچساران و صنعت مس کرمان به میزبانی تیم گچسارانی در سالن ورزشی پدخندق به میدان رفتند.

مدارکی که افشاریان به فدراسیون فوتبال داده جعل اسناد است به دلیل این که وی در نامه خود آورده که در سنوات اخیر مسئول هیئت فوتبال شهرستان باشت بوده‌ام در حالی که…

28 فرودین سال 1392 یک روز فراموش نشدنی برای فوتبال استان و بخصوص شهر گچساران بود.

بلال که هم سن و سال عبدالله بود به عنوان قاتل شناخته شد. پدر و مادر عبدالله که پسر کوچکترشان را در جریان یک تصادف از دست داده بودند باید داغ عبدالله را هم تحمل می کردند.

نام بنده در فهرست نهایی نیز بود منتها دوستان کم لطفی کردند و نام بنده را از لیست حذف نمودند ولی بنده با قدرت در این دوره از انتخابات شرکت خواهم کرد.

جهت آماده سازی تیم فوتبال نوجوانان نفت و گاز گچساران تمرینات این تیم از روز پنج شنبه 28 فروردین سال جاری در زمین چمن شهید بشارت گچساران آغاز می شود.

زمین ورزش زمین عشق است و حرمت هیچ‌کس را خرد نخواهم کرد، اضافه کرد: دید بد بینانه را بزارید کنار وخوشبینانه نگاه کنید.

هدفی که از حالا می بایست اعلام شود این است که آیا سال آینده این تیم از سوی شرکت مناطق نفت خیزجنوب به یکی از نهادهای دولتی و یا خصوصی واگذار خواهد شد و یا…

روز بازی این بازیکن خود را به دندان درد زد که وی از اردوی تیم با تصمیم کادر فنی و بازیکنان کنار گذاشته شد.

روز سقوط شهرداری یکی از بهترین روزهای زندگی من بود و به امید منحل شدن دائمی این تیم می مانیم شاید بر تمام زخم های فوتبالیستان واقعی این شهر و همینجا بگویم اگر روزی چنین اتفاقی افتاد و…

ادامه مطالب| صفحه 1 از 3712345678910...قبلی »
کبنـا اسپـورت
ادامه...
X بستن تبلیغات