کبنااسپورت

28 فرودین سال 1392 یک روز فراموش نشدنی برای فوتبال استان و بخصوص شهر گچساران بود.

بلال که هم سن و سال عبدالله بود به عنوان قاتل شناخته شد. پدر و مادر عبدالله که پسر کوچکترشان را در جریان یک تصادف از دست داده بودند باید داغ عبدالله را هم تحمل می کردند.

نام بنده در فهرست نهایی نیز بود منتها دوستان کم لطفی کردند و نام بنده را از لیست حذف نمودند ولی بنده با قدرت در این دوره از انتخابات شرکت خواهم کرد.

جهت آماده سازی تیم فوتبال نوجوانان نفت و گاز گچساران تمرینات این تیم از روز پنج شنبه 28 فروردین سال جاری در زمین چمن شهید بشارت گچساران آغاز می شود.

زمین ورزش زمین عشق است و حرمت هیچ‌کس را خرد نخواهم کرد، اضافه کرد: دید بد بینانه را بزارید کنار وخوشبینانه نگاه کنید.

هدفی که از حالا می بایست اعلام شود این است که آیا سال آینده این تیم از سوی شرکت مناطق نفت خیزجنوب به یکی از نهادهای دولتی و یا خصوصی واگذار خواهد شد و یا…

روز بازی این بازیکن خود را به دندان درد زد که وی از اردوی تیم با تصمیم کادر فنی و بازیکنان کنار گذاشته شد.

روز سقوط شهرداری یکی از بهترین روزهای زندگی من بود و به امید منحل شدن دائمی این تیم می مانیم شاید بر تمام زخم های فوتبالیستان واقعی این شهر و همینجا بگویم اگر روزی چنین اتفاقی افتاد و…

حالا که پرسپولیس آسیایی شده باید وضعیت بهتر شود اما متاسفانه اتفاق جدیدی رخ نداده است. فکر نمی‌کنم به پرسپولیس برگردم و می‌خواهم رضایت نامه‌ام را از این باشگاه بگیرم اما کسی پاسخگو نیست.

بازیکنی گمنام در لیگ دسته یک که حالا گاردین و دیلی میل دو روزنامه معروف و پر تیراژ انگلستان درباره او مطلب می نویسند.

در هفته هجدهم لیگ‌برتر هندبال تیم‌های نفت و گاز گچساران و مس کرمان با هم دیدار خواهند کرد.

این حرکت ناخودآگاه بود و تا وقتی داور سوت نزد نفهمیدم چه کار کرده ام.

طاهره آذرپیوند، بانوی جودوکار هم استانی دارنده عنوان قهرمانی جودو بزرگسالان کشور به اردوی تیم ملی جودو بانوان جهت اعزام به بازی های آسیایی کره جنوبی و انتخابیه تیم ملی دعوت شد.

سومین اردوی آمادگی تیم ملی فوتسال مردان به منظور شرکت در دومین دوره مسابقات قهرمانی فوتسال ناشنوایان آسیا – اقیانوسیه در بندرعباس برگزار شد

دلیل اصلی ناکامی تیم یکی از بازیکنان با تجربه بود که در تیم با باند بازی اختلاف هایی را بوجود آورده بود و با همه مربیان مشکل داشت.

رخدادهای جذاب دیگری هم داشت؛ که می توان از تلاش‌های فردوسی‌پور برای نجات جان یک جوان محکوم به اعدام تا ماجرای عجیب بازی نساجی و شهرداری یاسوج نا م برد .

در عرصه فرهنگی ضرر بزرگی متوجه شهر یاسوج شد چرا که تیم شهرداری معرف این شهر و کل استان بود و اگر تیم بیشتر حمایت می‌شد در سال‌های آینده یکی از تیم‌های مطرح کشور بود.

کارشناس داوری گفت: بازیکن شهرداری باید از داور کارت زرد دریافت می‌کرد و یک ضربه آزاد غیرمستقیم به سود نساجی اعلام می‌شد.

طی حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های دنا و بویراحمد منصوب شدند.

هفته گذشته دو خبر در مورد باشگاه پرسپولیس همه را شوکه کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان گچساران گفت که می بایست تغییرات جدید در راس اداره کل ورزش و جوانان استان را به فال نیک گرفت.

دبیر هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری مجمع انتخابات این هیئت در دوم اردیبهشت‌ماه در شهر یاسوج با حضور رئیس فدراسیون فوتبال کشور خبر داد.

رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری رقابت های پرورش اندام باشگاه های کشور در آینده ای نزدیک در این استان خبر داد.

هیچ ارگان و نهادی در استان حاضر به حمایت از تیم شهرداری یاسوج به عنوان نماد ورزش این استان نیست.

ادامه مطالب| صفحه 1 از 3612345678910...قبلی »
کبنـا اسپـورت
ادامه...
X بستن تبلیغات